Jump to content

Meglio 197


Goran_

Recommended Posts

Kaj ideš na car show🤣

👌

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, cardak said:

Kaj ideš na car show🤣

👌

Malo sam se zaigral ...priznam 🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema veze, rađe tak da bude sve tip top, nego kad je đumbus pod haubom

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Napredujem puzevim korakom... što zbog poslovnih obaveza, što zbog toga kaj mi se baš i neda 🤣

20230603_182327.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Poznavajući tebe, ovo je ultra brzo🤣😜

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, cardak said:

Poznavajući tebe, ovo je ultra brzo🤣😜

Blizi mi se 40ta i fakat mi se tesko motivirat...a i kupil sam si 220 trophy pa glumim finog gospodina i saltat sam zaboravil vec a kamoli radit 🤣

Edited by Goran_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Goran_ said:

Blizi mi se 40ta i fakat mi se tesko motivirat...a i kupil sam si 220 trophy pa glumim finog gospodina i saltat sam zaboravil vec a kamoli radit 🤣

Clio 4?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, cardak said:

Clio 4?

Da

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Otisao za vikend se malo vozit na Blacklisted event u Čakovec...

Ideja je bila otic sa 182 ali nisam stigao završit, pa sam otišao sa Megliom.

Relativno spora staza koja bi vise odgovarala 182 nego Megliu koji je rasipao hrpu sange ali bez obzira i dalje je bilo jako zabavno i dobro organizirano. Svakako idem i na sljedeci njihov trackday

 

182 je u ovoj fazi..kraj radova je na vidiku 😁

 

I malo uzivanja/voznje/norije za vikend 😁

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Taman kreme bustat i šikana neka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

blacklisted zaslužuje pohvalu jer fakat svaki put okupi masu ljudi kojima se ne da zajebavat sa licencama, KNV i slično, al su staze nešto manji rizik nego npr formula driver pa valjda neće nitko poginut. meni osobno organizacija bude kako koji put; nekad zajebu, ali uglavnom okej

super rezultat, super auto! na kakvim gumama si vozio? jel bila ista staza kao i prošli put?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, cardak said:

Taman kreme bustat i šikana neka.

Ma boosta od 2000, neg sikana dode kad prestane kopat 🤣

26 minutes ago, meshgrid said:

blacklisted zaslužuje pohvalu jer fakat svaki put okupi masu ljudi kojima se ne da zajebavat sa licencama, KNV i slično, al su staze nešto manji rizik nego npr formula driver pa valjda neće nitko poginut. meni osobno organizacija bude kako koji put; nekad zajebu, ali uglavnom okej

super rezultat, super auto! na kakvim gumama si vozio? jel bila ista staza kao i prošli put?

Bila je malo drugacija, ali isti princip. Gore je R888 koje su poslje Michelina Cup2 ogoroman napredak sto se tice drzanja i provrtavanja kotaca. Mislim da cu narucit lamelnu speru da mogu iskoristit snagu, jer ovak je bacim hrpu u prazno

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Goran_ said:

Ma boosta od 2000, neg sikana dode kad prestane kopat 🤣

Bila je malo drugacija, ali isti princip. Gore je R888 koje su poslje Michelina Cup2 ogoroman napredak sto se tice drzanja i provrtavanja kotaca. Mislim da cu narucit lamelnu speru da mogu iskoristit snagu, jer ovak je bacim hrpu u prazno

A kaj se tice organizacije... vozil sam cca 8 god sluzbenog prvenstva hrvatske u slalomu i mogu ti rec da je 90% sluzbenih utrka losije organizirano nego Blacklisted eventi 

Link to comment
Share on other sites

a znam. relativno sam nov u tome i malo utrka odvezao ali svejedno se da primijetiti da baš divlje variraju u kvaliteti organizacije, od vrlo dobrog do baš lošeg

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Display said:

Vidi se na oko da je brz 😆

Jel ima neka tablica sa vremenima?

Bum potrazio... nisam se previse tam zamarao s vremenima neg cisto gustat (dosta mi je iz prvenstva HR tih trilera i drama s vremenima... display sam na mobu podero refresh-ajuci live timing 🤣)

Realno auto treba slikove i lamelnu speru da prestane rasipavanje snage..  ili bar trku di cu do 3. Brzine doc... jer je druga dosta neupotrebljiva ak nije top asfalt.

Samo ta igra lamelne spere i slikova kosta dosta, jer bi onda trebalo radit jace poluosovine jer ce ove vrlo vjerojatno pocet pucat po grbavim zavojima ako cijelu snagu i moment prenese... a onda kad slozim prave poluosovine onda ce pocet pucat homokineticki, krizevi itd... tak da to na kraju ispadne dosta skuplje od same spere i slikova. Tak da je mozda jeftinije da samo vrti 😁🤣

Al poznavajuci sebe budem ja to napravio kad me okrene u glavi

+ kaj moram izvadit motor van da bi skinuo mjenjac, jer je sve tak nagurano da mjenjac nema mjesta odvojit od motora kolko god ga objesio 🫣

1 hour ago, meshgrid said:

a znam. relativno sam nov u tome i malo utrka odvezao ali svejedno se da primijetiti da baš divlje variraju u kvaliteti organizacije, od vrlo dobrog do baš lošeg

Jedini los je bio kad ih je Deltatiming izjebao sa timingom...kaj i nije bas njihova krivica...

Treba uzet u obzir da nije bas lako ni imat pod kontrolom nas 50-100 konjina koji smo tamo i mislimo svaki za sebe da smo najpametniji 🤣

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Drugo mjesto u klasi i to za jedno 4 desete ako se ne varam, kroz 3 voznje. S tim da je ovaj s Golfom koji je bio prvi stvarno jebacki odvozio, na samom limitu sve 3. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iScream said:

Drugo mjesto u klasi i to za jedno 4 desete ako se ne varam, kroz 3 voznje. S tim da je ovaj s Golfom koji je bio prvi stvarno jebacki odvozio, na samom limitu sve 3. 

To mi je Frend 🙂...nisam mogao vidit kak vozi jer smo preblizu jedan drugom startali... nisam znal da smo na kraju tak blizu vremenski zavrsili.

Nije neko opravdanje, ali sam u zadnjoj voznji si zenu vozio pa mi nije bas bilo u interesu ju u rinzol zavarit ... 🙂

A i moram se malo zvjezbat...zadnju konkretnu Trku sam odvezao 2016 pa sam ispal iz štosa vec

Kaj ne umanjuje da je Ficor odvezo top

Velim, trebao bi rijesit to proklizavanje... jer i sa doziranjem je bas borba i  muka kroz zavoje, a nesmijem pustit gas da ne padne u turbo rupu... uvjeren sam da sam bio sa 182 da bi vrijeme bilo bolje na ovak sporoj stazi...(dalje od druge brzine nisam dosao)

Sljedeci event ce bit dosta brzi tak da ce to biti druga prica.

A i odlucio sam ... kroz godinu idu gore lamelna spera i mrvicu kraci diff i 9" siroke bačve od slickova. Sa diffom smanjim efekt turbo rupe, a sa pravom a ne torsen sperom i slickovima rijesim to proklizavanje u prazno... i onda cekam sta ce prvo auto strgat poluosovine ili zglobove 😄

Edited by Goran_
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ja kad sam prvi put cuo siktanje turbine mi nije bilo jasno kaj se dogada. Jer ono, znam da je Clio 3 bio atmosferac. Onda kad sam vidio na live timingu ime sam pohvatao konce 😄

Ovo je definitivno prespora stazu za tu mrcinu. Mene su decki tamo pitali zakaj nisam vozio... pa di cu na tu stazu sa 300 ks i autom od skoro 2 metra sirine. Jedva udjem na onaj parking 😆 Staza je bolja za ove kartinge od 700-800 kg i 1xx konja.

Ficora je bila milina gledat, svaki zavoj taman kolko ide, kocenje on point, bas je izvukao 99% iz auta. 

Di je sljedeca trka? Staza u Varazdinu ako ce bit ista ko i lani isto nije neka sreca za jace aute.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, iScream said:

Ja kad sam prvi put cuo siktanje turbine mi nije bilo jasno kaj se dogada. Jer ono, znam da je Clio 3 bio atmosferac. Onda kad sam vidio na live timingu ime sam pohvatao konce 😄

Ovo je definitivno prespora stazu za tu mrcinu. Mene su decki tamo pitali zakaj nisam vozio... pa di cu na tu stazu sa 300 ks i autom od skoro 2 metra sirine. Jedva udjem na onaj parking 😆 Staza je bolja za ove kartinge od 700-800 kg i 1xx konja.

Ficora je bila milina gledat, svaki zavoj taman kolko ide, kocenje on point, bas je izvukao 99% iz auta. 

Di je sljedeca trka? Staza u Varazdinu ako ce bit ista ko i lani isto nije neka sreca za jace aute.

Sljedece je "Lokacija Iznenadenja" pa necu sad ja lajat odma... nek organizatori objave

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 08. 07. 2023. at 21:10, Goran_ said:

Gotovo...od jucer regani... sad ostalo jos 700-800km do kraja razrade motora i onda gas. 🙂

 

 

20230705_201556.jpg

20230707_183357.jpg

Samo ti njega kreni lagano razvrtavat, neće mu ništa biti

Ja skoro nikad nisam razrađivao motor, jer ako je sve kako treba, neće mu ništa biti

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, cardak said:

Samo ti njega kreni lagano razvrtavat, neće mu ništa biti

Ja skoro nikad nisam razrađivao motor, jer ako je sve kako treba, neće mu ništa biti

Ja sam svog svakog razradil i nikad nije nis bilo...:-D tak da se drzim te metode... a i bit ce sutra vec oko 1200km pa spreman za mapiranje

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Goran_ said:

Ja sam svog svakog razradil i nikad nije nis bilo...:-D tak da se drzim te metode... a i bit ce sutra vec oko 1200km pa spreman za mapiranje

To su metode starih majstora, ali ajde, bolje sjebat selo nego običaje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.