Jump to content

Renault članovi na cesti


Guest Vedran21

Recommended Posts

7 minutes ago, supersprint said:

Može danas cu napraviti đir da vidim di bi bilo najbolje.

Ti si u Zadru?😁

Link to comment
Share on other sites

@GTT u brisucem letu dok objasnjava zeni kak su mu dobre gume hahahaha 💪 Inace, cesta od Pucisca do Supetra je krasna za malo se provozat,  nema prometa a krajolik je divan! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Max said:

@GTT u brisucem letu dok objasnjava zeni kak su mu dobre gume hahahaha 💪 Inace, cesta od Pucisca do Supetra je krasna za malo se provozat,  nema prometa a krajolik je divan! 

Cesta je strava, baš guštam! Profil vožnje na sport, mjenjač u manual mode i udri. Conti je spektakl, a Touring guma! 😳❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bome je, kad mislis da bu pustila samo jos zagrize, cudo! Jos mi je draze kaj smo bili samo zena i ja pa sam se mogao zgustat a da mi se mali iza ne zbljuje 😂 Sad smo vec na trajektu za St, al vratit cu se opet ziher! 👌

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hehe, pazite se tog brackog asfalta... Nisu vam toliko dobre gume koliko asfalt drži... Jedino ta relacija u županiji ima asfalt kako treba!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Može danas cu napraviti đir da vidim di bi bilo najbolje.
Moze, i ja sam u Zadru, btw. bas sam ti neki dan vidio auto, cuje se super [emoji106]

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, asterix said:

Hehe, pazite se tog brackog asfalta... Nisu vam toliko dobre gume koliko asfalt drži... Jedino ta relacija u županiji ima asfalt kako treba!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

Prošao taj brački asfalt jedno 3000 puta okolo - naokolo u 30 godina, nema rupe koju ne znam na cesti i nema guma s kojima ga nisam pilotira 😂 Jedino je dosta propao vidim ove godine nakon zime na nekim mjestima po otoku.

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako nakon lutanja po gradu mislim da bi najbolje bilo se naći na APIOS pumpi odma iza super nova shopping centra (moze se doci s parkinga centra ili regularno magistralom) .

Znaci sutra kad vam paše dogovorite vrime 18,19,20... 

Evo link: https://goo.gl/maps/NkQBFJ5xTo1zc7Qs8

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zrmi RS said:

Znaci danas popodne da okupam clia 🤣

šporkat će se do ZD.

Link to comment
Share on other sites

On 26. 07. 2020. at 8:15, petak said:

Sinoč krajičkom oka skužio megane II - Žuti, tablica KR-026-R, na suprotnoj strani semafora u Sv. Filip I Jakovu cca 22h

kriv sam ;)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@GTT Zapresic danas, odnosno jučer na benziskoj oko 13h? 😀 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, grgaph2 said:

@GTT Zapresic danas, odnosno jučer na benziskoj oko 13h? 😀 

Jok, na otoku Braču sam :) 

Jedino ako mi netko nije ukrao auto i vozi se dok me nema :lool: 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, GTT said:

 

Jedino ako mi netko nije ukrao auto i vozi se dok me nema :lool: 

🤭

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, rimA said:

🤭

Ajd’ dobro, ti ćeš ga čuvati i lickati dok se ne vratim, pa ko ga j... :lool: E da, šalta se na 7000 👍🏻😀

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Preko Plitvica oko pola 8 viđeni Clio sport 2 faza 1 i megi sport pa mozda je tko od ekipe

Link to comment
Share on other sites

Uvijek.. i dns sam sreo jednog zaljubljenika..trubnuli si i nastavili svatko svojim putem 😃

IMG_20200817_173606.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dasso299 said:

Preko Plitvica oko pola 8 viđeni Clio sport 2 faza 1 i megi sport pa mozda je tko od ekipe


Viđen Twingo oko Plitvica (zaboravio gdje točno) još u petak 31.7. kad smo starom cestom išli prema moru. Vozio si kratko iza mene pa skrenuo lijevo.

Link to comment
Share on other sites

 

 

2 hours ago, marin xe said:

Tvoga Twinga često vidim na benzinskoj 😄

Gdje i kada? 🤔😂😂

 

Edited by Dasso299
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.