Jump to content

DDT4ALL


zvucetic

Recommended Posts

morao bi imati :) imaju svi na kojima sam se doo sada spajao s CanClip-om :)

cak i kod starih (2003) samo je bio problem da si morao komplet rebuildat cijeli "as built" , tj nisi mogao samo uzet jednu postavku i promjenit, nego cijeli UPC iz nula postaviti :) s zeljenim funkcijama. :D zanimljivo je kad ne zapamtis sve postavke prije toga :D 😛

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, ivan.martinko said:

@Display

Probam. 

Koju skinuti ovu 5.5.0 svi automobili?

 

Screenshot_20240418_142842_Chrome.jpg

da da, tu sam ja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 18. 04. 2024. at 12:51, Display said:

samo raspakiraš u folder "ecus" 

samo prebaci sa Avec na Sans

gdje što raspakiram, skinuo sam exe file instalirao i kaj još treba raspakirati?

iz videa vidim da za ikonu mjenjača i to treba odabrati kontra nego kaj si napisal sa sans na avec, jer na francuskom sans znači sa a avec znači bez. 

On 18. 04. 2024. at 13:22, MilosB said:

morao bi imati :) imaju svi na kojima sam se doo sada spajao s CanClip-om :)

cak i kod starih (2003) samo je bio problem da si morao komplet rebuildat cijeli "as built" , tj nisi mogao samo uzet jednu postavku i promjenit, nego cijeli UPC iz nula postaviti :) s zeljenim funkcijama. :D zanimljivo je kad ne zapamtis sve postavke prije toga :D 😛

slikaš kak je bilo prije zahvata 😄

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ivan.martinko said:

gdje što raspakiram, skinuo sam exe file instalirao i kaj još treba raspakirati?

iz videa vidim da za ikonu mjenjača i to treba odabrati kontra nego kaj si napisal sa sans na avec, jer na francuskom sans znači sa a avec znači bez.

Sad odi u program files i folder ddt4all i u tom folder-u ima zip pod nazivom ecu koji sadrži databazu. Taj zip ecu raspakiraj u folder "ecus" unutar ddt4all 

Meni google obrnuto izbacuje avec - sa a sans - bez, ali nije ni bitno ti želiš ugasiti shifter i strijelice? Samo kontra onda stavi nego što ti je trenutno 

Screenshot_20240420-123346.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da kuzim. Imas pravo. Lik u videu je ukljucio skandinavski mod. Ova moja dva uređaja nisu sposobni za to. Moran naruciti onaj sa linka..

 

Screenshot_20240420_132550_ELM327 Identifier.jpg

Screenshot_20240420_132446_ELM327 Identifier.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.