Jump to content

Filmovi raznih Renault automobila


dadox

Recommended Posts

na hraweb-u je ispalo takvo s**nje zbog tog filmića da je to čudo jedno, a sve lijepo piše u opisu filmića...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Za sve koji vole maxi aute :bigl: ..nisu samo Renault vozila ali je kompilacija odlicna. Samo se nadam da vec nije netko stavio.

Link to comment
Share on other sites

Za sve koji vole maxi aute :bigl: ..nisu samo Renault vozila ali je kompilacija odlicna. Samo se nadam da vec nije netko stavio.

Isuse, koji sex!

A ova zadnja vratolomija Ragnottia - lik je svemirac! :hail: :hail: :hail:

Otvorio sam topic samo na temu autosport filmića pa ak nekaj slično nađeš u budučnosti stavljaj tamo :dobroje:

http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?showtopic=24389

Edited by Fredy
Link to comment
Share on other sites

Za sve koji vole maxi aute :bigl: ..nisu samo Renault vozila ali je kompilacija odlicna. Samo se nadam da vec nije netko stavio.

BALEV :dobroje:

Clio je prekrasan i meni jedan od najjacih maxi auteka :hearts;

Link to comment
Share on other sites

Za sve koji vole maxi aute :bigl: ..nisu samo Renault vozila ali je kompilacija odlicna. Samo se nadam da vec nije netko stavio.

strašnoooo !!! najjača vozila u novije vrijeme ikad,barem meni.....

Link to comment
Share on other sites

strašnoooo !!! najjača vozila u novije vrijeme ikad,barem meni.....

Prvo sam se tebe sjetio kad sam vidio Maxi Megane :oo:;)

Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da imas jednog cvrcka negdje u lijevim vratima. :nezna:

:laugh:

MA GDJE SI TI ČUO CVRČKA?!?!

ja brijem da imam negdje pod tapacirungom mačku koju

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.