Jump to content

Filmovi raznih Renault automobila


dadox

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Robbies Renault 5 GT Turbo, 1800cc 16v F7P with GT35R, 50mm external wastegate, 870cc injectors, 2.0 bar boost. Mapped by Scoff @ EFI Parts. Still on JC5 gearbox

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 9 months later...

Nije filmić, al zanimljivo mi je pošto u RH nisam baš navikao na ovakve scene od strane hrvatske policije da koristi ovakve tipove vozila i to u "maskirnoj" varijanti sa rotirkama i oznakam.

 

Nisam znao da je Francuska policija koristila Megane Coupe ph2, koja je uloga takvog auta u policiji ? samo 3 vrata, eventualno 2.0 verzije kao presretači za prometnu ? sve u svemu, fora mi je vidjeti ovaj autić u sastavu policije pošto sam i sam vlasnik istog. Prepostavljam da ih danas više nema, odnosno da su povučeni iz upotrebe i zamijenjeni novijim modelima. Ne znam zašto, ali od svih Renaultov-ih modela iz tog doba Coupe mi baš nekako najčudnije djeluje u sastavu policije :)

 

MEGANE.gif

2005.268%20(15).sd_renault-megane-coupe-

2005.268%20(13).sd_renault-megane-coupe-

renault-megane-2L-RXI.jpg

201108071086.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Usporedba R19 16V sa ostalim GT autima iz tog doba. Ako netko zna francuski.. :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.