Jump to content

Podružnica Rijeka


jan69

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dečki iz Rijeke, molim malu pomoć!

Frend kupuje Alfu Giuliettu u Rijeci od dečka koji se zove Marino, inače ima i plavu nabrijanu Alfu 147 i koliko znam plovi. Samo me zanima jel ga tko možda pozna? Auto smo provjerili, sve je super, prvi vlasnik, 100 tkm, 1.6 jtd, sve stima. Al eto čisto da pitam.. ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Svašta se nađe po ormarićima..

IMG_20191216_212931.thumb.jpg.1957c338a1bb61d56cc360ac5959df22.jpg

A neki će se i ovoga sjećat. Doduše to su bratove nalje, tad još nisam bio na sceni 😁

IMG_20191216_213006.thumb.jpg.cc5c689bfcba5f8bb1d1f1728db64ea3.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
On 16. 12. 2019. at 21:39, Optimista said:

Svašta se nađe po ormarićima..

IMG_20191216_212931.thumb.jpg.1957c338a1bb61d56cc360ac5959df22.jpg

A neki će se i ovoga sjećat. Doduše to su bratove nalje, tad još nisam bio na sceni 😁

IMG_20191216_213006.thumb.jpg.cc5c689bfcba5f8bb1d1f1728db64ea3.jpg

Evo jos jedna iz arhive da podignemo temu 😂

IMG_20200414_173248.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha koda sam znao 😂😂

Ja vec vidim @petak posto si jedan od rijetkih od starije ekipe da cu morat organizirat TROMP da meetinzi malo zažive opet na Plitvicama 😂😂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, petak said:

Pogodi di sam (bio sinoć) 

IMG_20200829_200548.thumb.jpg.ca5cc7038ea1b7809ab07ecd245f5bd5.jpg

:ahaa:

Ja sam tamo 3x tjedno sad kad krene sezona plivanja(za klinca)😉

Link to comment
Share on other sites

Jedan TROMP bi se baš mogao dogovoriti. Starudija imam na izvoz za doći. 

 

"Sinko Janko" od Četvrtka bio na Prvenstvu HR za kategoriju Nade (2008/2009) u vaterpolu pa smo ga (i ekipu) odlučili podržati. Došli jučer, pogledali dvije utakmice, jutros još jednu i nazad.  Fini brzinski obiteljski izletić. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, petak said:

Jedan TROMP bi se baš mogao dogovoriti. Starudija imam na izvoz za doći. 

Valjalo bi da.. moram vidit sa Maxom i Fukyem jesu zainteresirani... je da nema starudija al vise manje je jos voze Renaulti pa bi bilo fora vidit kako dišu 😂

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, petak said:

Koji "blast to the past" 

Bome da.. tad sam ja morao radit a fuky je furao mog clia jer je njegov twingo na lakiranju.. davna proslost..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Cca 2007, godina gore dole. Delnice i okolica 0f9803f928c7a3ff68c43ef2c3f4063e.jpg

Sent from my LG-M700 using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Fredy said:

Cca 2007, godina gore dole. Delnice i okolica 0f9803f928c7a3ff68c43ef2c3f4063e.jpg

Sent from my LG-M700 using Tapatalk
 

Bolje od boljeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 05. 01. 2021. at 22:45, BorisL said:

Respect svima ali... koja je ovo felga na meganu i kolko je to spusteno?? 🙃

čini mi se od megane coupea felga je, imao sam i ja set takvih a spuštej je kolko je spušten 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Malo offtopic, ali ne znam gdje tocno da postam. Namjeravam kupiti polovni Scenic (IV) ili Grand Scenic. Svidja mi se "na papiru" ali nisam nikad imao prilike sjesti u taj auto. U Renault u Rijeci ga nemaju, a nisam nasao ni neki u oglasnicima rabljenih. Samo bih volio sjesti i vidjeti kakav je feeling. Ne moram ni voziti. Ima li netko iz Ri ili okolice tko ima zadnju generaciju Scenica da mi dozvoli da pogledam auto na 10min i sjednem u auto? Kao sto sam rekao, samo mi je bitno da sjednem i vidim koliko ima mjesta. Ne zanima me voznja. Oduzit cu se za uslugu. Hvala!

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Skovi said:

Malo offtopic, ali ne znam gdje tocno da postam. Namjeravam kupiti polovni Scenic (IV) ili Grand Scenic. Svidja mi se "na papiru" ali nisam nikad imao prilike sjesti u taj auto. U Renault u Rijeci ga nemaju, a nisam nasao ni neki u oglasnicima rabljenih. Samo bih volio sjesti i vidjeti kakav je feeling. Ne moram ni voziti. Ima li netko iz Ri ili okolice tko ima zadnju generaciju Scenica da mi dozvoli da pogledam auto na 10min i sjednem u auto? Kao sto sam rekao, samo mi je bitno da sjednem i vidim koliko ima mjesta. Ne zanima me voznja. Oduzit cu se za uslugu. Hvala!

 

Koji sad auto vozis? Ja kao bivsi vozac scenica II i III, IV mi je potpuno razocaranje kao i espace V, ubili su pojam monovolumena, to je sad neki crossoverklinacpalac...

Za vozaca ima manje mjesta nego prije i polozaj za volanom su vratili u doba scenica II, al to isto ovisi koliko si visok, ja sam 1.92 i desno koljeno nemam kuda stavit...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

auto krk ima lijepog grand scenica bose na prodaju, pa ih kontaktiraj i pitaj da si zainteresiran, da bi dosao na probnu voznju i ponudu :) 

 

........

nego kad smo vec kod ovog topica, kad ce past neki meet :)

Edited by Ruske
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.