Jump to content

Podružnica Rijeka


jan69

Recommended Posts

Meni rainsport 3 napredn ispario u 3 tjedna, al za poganjat se imaju još života :D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Optimista said:

Ekipa, hoćemo se napokon skupit ili samo tipkanje preko foruma? Ili moramo čekat @GTT da dođe na Krk :D

sta da ti crte nastelamo :D

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, soe said:

A ne znam ako su moje za toliko dinamicnu voznju kako smo se komadant i ja prosli put zaigrali...

Ajde, ajde, tim zanimljivije da malo upoznas auto preko nosa pa da znas da se na mokrom ne zajebavas ;)

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Sasaa said:

sta da ti crte nastelamo :D

Možda otpadnu s auta ?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, El.komandante said:

Ajde, ajde, tim zanimljivije da malo upoznas auto preko nosa pa da znas da se na mokrom ne zajebavas ;)

Ma naucio sam i prije 197 da vrijedi - kisa = biti senzualan :oo:

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, soe said:

Ma on da je htio to napravit vec bi se i dogodilo ;)

Frende, kupio sam ventilera prije mjesec dana. Bio na godišnjem skoro tri tjedna, ne znam kada bih došao s njim... ovaj vikend je prognoza kiša, nema smisla. Prvi lijepi vikend i dolazim ili na Krk ili u Crikvu.

Link to comment
Share on other sites

ajde da vas barba ruske povede po krckim cesticama, da napravimo malo tour de ostrvo...ali dolazim sa sluzbenim da vam uzmem mjeru

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, GTT said:

Frende, kupio sam ventilera prije mjesec dana. Bio na godišnjem skoro tri tjedna, ne znam kada bih došao s njim... ovaj vikend je prognoza kiša, nema smisla. Prvi lijepi vikend i dolazim ili na Krk ili u Crikvu.

Znas da sam mucki provokator :)

3 minutes ago, Ruske said:

ajde da vas barba ruske povede po krckim cesticama, da napravimo malo tour de ostrvo...ali dolazim sa sluzbenim da vam uzmem mjeru

Dolazis sa sluzbenim jer te strah bit izmjeren :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jako puno se ljudi iznenadilo sta mozes sve napraviti sa 90ks po zavojima i nakon njih kad se ispucas u lijevu traku dok drugi jos provjeravaju dal je slobodno za pretjecanje...kako god, nije to neki contest za pretjecanje, ali bi se dalo popeglati skupa po zavojicima sporednih cestica

laguna je obiteljski auto, cupra nije za zavoje nego za geodeziju, tako da logicki ostaje samo sluzbeni

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Ruske said:

laguna je obiteljski auto, cupra nije za zavoje nego za geodeziju, tako da logicki ostaje samo sluzbeni

Meni je jedino logicno od toga troje da dodjes s cuprom, taman da i bude dinamicne voznje, sto nije pravilo a ni cilj nekakvog meeta, ako sam dobro upucen cupra ima sasvim dovoljno snage da nadoknadi na ravnom ako eventualno sta izgubi po zavoju.

Edited by soe
Link to comment
Share on other sites

Ja kad dođem sigurno ne mislim divljati po cesti. Tako da ne vidim zašto Cupra ne bi bila dovoljna?!? Pa ja imam skoro 30 godina star auto sa 150-ak konja. Za dinamičniju kulturnu vožnju sam uvijek, ali neka divljanja i nadmetanja čiji je veći ne dolaze u obzir. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Puno pisanja, malo dogovaranja.. Ajmo izjasnite se kad bi tko. [mention=22788]soe[/mention] [mention=15887]El.komandante[/mention] [mention=5762]Ruske[/mention] [mention=9769]margax[/mention] [mention=10641]laci[/mention] [mention=22832]Sasaa[/mention] [mention=14124]kralj[/mention] i svi koji se osjećaju dobrodošlima.


Ja sam na poslu, nis od mene.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GTT said:

Ja kad dođem sigurno ne mislim divljati po cesti. Tako da ne vidim zašto Cupra ne bi bila dovoljna?!? Pa ja imam skoro 30 godina star auto sa 150-ak konja. Za dinamičniju kulturnu vožnju sam uvijek, ali neka divljanja i nadmetanja čiji je veći ne dolaze u obzir. 

Pa upravo to, cakula, sok i eventualno djir, s obzirom da svi vozimo neke jurilice logicno da ce bit dinamicno a divljanje je za rubriku uradi sam. Isto tako po mokrome od mene nece biti niti dinamicne voznje.

 

1 hour ago, Optimista said:

Puno pisanja, malo dogovaranja.. Ajmo izjasnite se kad bi tko. @soe @El.komandante @Ruske @margax @laci @Sasaa @kralj i svi koji se osjećaju dobrodošlima.

Ja imam neke neplanirane obveze iducih dosta dana tako da ne mogu davat prijedloge za termin ali kad se vi dogovorite ja cu se probat prilagodit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, GTT said:

Čim bude suho za vikend. Vožnje po mokrom nemaju nikakvog smisla. 

drift lubrikant ?

Link to comment
Share on other sites

Trenutno i ja ganjam "službeni" kao barba Ruske tako da nista od mene...

Iiii obavezno nabacite fotke kad se nađete...

Pozz iz Paname

20190905_083202.jpg

20190905_083202.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.