Jump to content

Vaši PS radovi


blue_devil

Recommended Posts

ja sam ti rekao koji je moj projekt bio prije nego mi crko PS na kompu :(

pa ako oces preuzmi, napravi svoju verziju toga...samo nemoj pickup nego SW ili teretni SW :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam ti rekao koji je moj projekt bio prije nego mi crko PS na kompu :(

pa ako oces preuzmi, napravi svoju verziju toga...samo nemoj pickup nego SW ili teretni SW :)

Noup.. radim na necemu sa prvim slovom A (ne, nije audi niti alfa, ni aston martin)..vec imam par planova u glavi, a tebi ostavljam tvoj rad dok ne osposobis PS..zelim vidjet i nesto tvoje.. :hey:

Link to comment
Share on other sites

eee dok ja osposobim PS...trbam 7icu staviti, pa programe baciti, pa brusheve nakrcati, itd...dok se prisjetim kako se to radi u PS.u (nsiam pol god radio ako ne i vise) i onda pomalo...

ali bit ce moje tako fus, e neznam...vidjet ces

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Molio bi PS ekipu za jednu uslugu, uglavnom spustit malo ovog jarca... :bigl:

post-2441-1261379772_thumb.jpg

Znam da slika nije neke vrhunske kvalitete, sorry!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ova tema mi se svida :) evo moj posljednji rad u PS-u i to Renault :D

thumb-361B_4AD62F4E.jpg

thumb-EC83_4AD62F4E.jpg

malo ima gresaka,al hebiga :D

Link to comment
Share on other sites

Ako se kome da probati kako Alleggerita ide na Clia 200... Titanium Tech postoji u pravoj dimenziji pa zbog je zbog toga u prilogu felga te boje. Može isto 17" kao original, a može i jedna s 18" i par cm niže :)

post-414-12628606716292_thumb.jpg

post-414-12628606876117_thumb.jpg

post-414-1262860738369_thumb.jpg

post-414-12628607905089_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

sfusao si svjetski straznje kolo na 1. slici :dobroje::lool:

pa napravi ti ponovo.. ovo je samo napravljeno da se vidi "kako stoji" u pol minute.. ko zna mozda sam stavio otraga distance s nagibom.. :cool:

Edited by EL__
Link to comment
Share on other sites

:hey:

pozdrav svima,jel bi imao netko volje zaigrat se sa slikom mog clia u PS-u ili necem slicnom,ja sam antitalent na PC-u a momentalno je auto na restauraciji,imam neki projekt u glavi,neznam kako bi izgledalo u zivo... :ahaa:

Naime:

-distance 20mm i blatobrani prosireni 20mm

-branik od Clia storie s nekakvom crnom mrezicom umjesto onih usisa za zrak (a da nije ona za kokosinjac ograditi) i drukciji lip dolje...

-maska od Clia sport

-pragovi replika od CS-a

Eto to je to,ako netko ima volje to raditi moze slike tu ili na PM ili mail,svejedno mi je...

Unaprijed hvala i LP...

AKO BUDE ITKO UOPCE HTIO MI TO NAPRAVIT A BUDE DOLAZIO IKAD U SAMOBOR,NEK SE JAVI NA MOB IMA OD MENE GRATIS I KAVU I KREMSNITE!!! :hura::klap:

SAMO NEMOJTE DA VAS BUDE VISE OD 10-ERO... :bigl:

post-9516-12643458587057_thumb.jpgpost-9516-12643458244438_thumb.jpg

Edited by shomy
Link to comment
Share on other sites

Erm.. a bis bio zadovoljan s tim da uzmem sliku clia rs ph2 (crne boje) i nakeljim mu tvoje felge i branik sa storie? :D

Link to comment
Share on other sites

Erm.. a bis bio zadovoljan s tim da uzmem sliku clia rs ph2 (crne boje) i nakeljim mu tvoje felge i branik sa storie? :D

da fakat,bas sam glup pa to je to...hahaha uopce mi nije palo na pamet,moze daj da vidim :klap::hura:

Link to comment
Share on other sites

može li mi netko stavit retrovizore u srebrnu - boju u kojoj su kvake na vratima, letvica na braniku

gallery_9465_388_79022.jpg

i molio bih ako netko može nakeljit ove borbetice

gallery_9465_380_5043.gif

na auto

gallery_9465_388_75255.jpg

(možete i smanjit sliku auta, da bolje legnu felge... :fucka: )

Link to comment
Share on other sites

nemoj zaboraviti obrve na farovima!!!!

:dobroje:

2 EL -da,nemoj zaboravit obrve pa makar ih rucno nacrtao...stvarno me zanima kako ce ispast jer bi na kraju mogao uzivo i izgledat tak... :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

evo ga, malo sam ga sfusao, tek se ucim...hehe

post-5762-12643741670639_thumb.jpg

btw. malo sam ga stjunirao, pa ako ti sta valja, samo reci...malo mi prednje felge cudno stoje, ali pratio sam donekle liniju gume, takav je kut slike...nisi u sredini slikao, al nema veze...retrovizore sam ti nekako sfusao, felge sam nasao bolju vecu sliku, malo spustio, zatamnio stakla i stopove i maknuo antenu (sfusao :zubo: )

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

evo ga, malo sam ga sfusao, tek se ucim...hehe

post-5762-12643741670639_thumb.jpg

btw. malo sam ga stjunirao, pa ako ti sta valja, samo reci...malo mi prednje felge cudno stoje, ali pratio sam donekle liniju gume, takav je kut slike...nisi u sredini slikao, al nema veze...retrovizore sam ti nekako sfusao, felge sam nasao bolju vecu sliku, malo spustio, zatamnio stakla i stopove i maknuo antenu (sfusao :zubo: )

Dobro mi izgleda - spušten, zatamnjena stakla... Jbga, photoshop nije realnost...

Ove Borbet CA sam mislio uzet 16'', a ti mi već stavio 17'' :laugh:

Srebrni retrovizori su mi pali na pamet neki dan i mislim da bi mogao riješit nešto! (nabavit druga kućišta retrovizora, farbat u srebrno, a original spremit :cool: )

Link to comment
Share on other sites

ne radi to sa retraČima...pusti u boji...nepotrebno...ima ljudi koji imaju srebrena i sve bi dali da su im u boji karoserije (hrco, pozz frende :fucka:)

a felge po meni stoje lijepo na cliu...samo 17"   :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ne bi baš pretjerivao... 16'' su mi super veličina, a i da se nać guma za ok cijenu... 17'' su skupe :laugh:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.