Jump to content

Vaši PS radovi


blue_devil

Recommended Posts

Ajmo junaci!

Znanje Photoshopa nebitno, cijeni se trud! :yeah:

Evo mog priloga! Ovako bi izgledao Megan da ga se dočepa kakav Amer!

Mo

Link to comment
Share on other sites

evo jedna napravljena prije 5 minuta...moj klijac malo preradjen..nije lose..mogao bi i napraviti ovo :D

mojcliomanja20nl.jpg

evo jos nekih starijih

respecttun2ub.jpg

Edited by true_playa
Link to comment
Share on other sites

:hail: opa majstori pa bas si kontam kako bi bilo super da imate topic o photoshopu, onak nesto kao sta imaju u overdrivu, svaka cast na radovima :hail:
Link to comment
Share on other sites

twingocabrio6ix.jpg

Steta sto se francuzi nisu dosjetili ovog!!!Imas smisla za ove stvari...daj još nekaj slozi :bigl:

Meni osobno se jaaaaaaaaaako sviđa! :yeah:

:respect:

Edited by Anna
Link to comment
Share on other sites

Evo moj PS :bigl:

Evo Ivo, pa se guštaj! Nadam se da je po volji! :laugh:

10ivo5sb.th.jpg

depeche modus :bigl:

depechemodus3kq.jpg

Vidim ima i artističkih duša!! :laugh:

Dobri ste, nema šta!

Link to comment
Share on other sites

Kad vec postoji topic evo kaj ja radim :zubo:

Ovo je za neke skeceve za telku (zahebancija na serije i filmove, ovo je za Pimp My Ride), petica od frenda i unutra Mario-fizikalac.

respetc4yd.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

post-240-1139913046.jpg

Pa kad se već _ivo_ ugurao evo i mene :lool: Da vas vidim :zubo:

Znam da ovo više nije tvoj auto, al nisam mogao odolit, a i neke manje promjene nebi bile toliko vidljive, jer je slika loša! BTW, drugi put kad slikaš, obriši auto poslije pranja! :plazi:

bocnodavor8mo.th.jpg

Evo još jednog koji se pogubio negdi po postovima

davor064ib.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

gogi i blue_devil svaka vam čast.

2gogi: super, sad tek vidim koliko lijepše izgleda s zatamljenim šajbama. Moj ima ono orignal "tonirana" stakla na neku zelenkastu boju ali to nije to. Samo čekam da mi ode koja opruga da imam izgovor za spuštanje :)

2blue_devil: slika je loša a auto nebrišem poslije pranja jer je jednostavno prevelik i nemam volje to raditi.

Najviše mi se sviđa što si ubacio lexus lampe i felge se lijepo uklapaju u cijelinu. Također mi se sviđa i "naljepnica".

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.