Jump to content

Vaši PS radovi


blue_devil

Recommended Posts

^^

Fala.. :) da, smatram da fluence tako izgleda ili da naprave njegovu rs izvedbu nebi mogli zadovoljit potraznju na trzistu.. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Znam da nije totalno vezano za temu ali imam jednu molbu.

Može li mi tko .jpg ili .bmp format prebaciti u vektore u Corel Draw-u?

Link to comment
Share on other sites

Imam ja Vector Magic (ilegalni ofkors :) ) i to sa 1-click opcijom sredi sve. Nisam samo siguran da je to pravilan oblik konvertiranja file-a. Znaci, htio bih napraviti naljepnicu, a ja imam logo u .bmp-u i covjeku koji se tim bavi kaze da treba biti u vektorima za Corel Draw 11. Koji njemu .xxx format treba uopce?

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

ako se bavi s tim valjda ima on neki converter... il je fuš majstor ili nije majstor ;)

Link to comment
Share on other sites

A cuj... Meni treba malo specificna stvarcica pa mu onda moram "lizati dupe". Jebiga. Il ces lizat il neces imat naljepnicu. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Imam ja Vector Magic (ilegalni ofkors :) ) i to sa 1-click opcijom sredi sve. Nisam samo siguran da je to pravilan oblik konvertiranja file-a. Znaci, htio bih napraviti naljepnicu, a ja imam logo u .bmp-u i covjeku koji se tim bavi kaze da treba biti u vektorima za Corel Draw 11. Koji njemu .xxx format treba uopce?

.cdr

Daj okači taj logo da vidim o čemu se radi molim te...

Link to comment
Share on other sites

Nemam ga sad pri sebi (doma je u kompu). Radi se o sitno modificiranom O-Z logu (okruglom) za cepove od felgi. Hocu ih napraviti da budu konveksni tj. da su gumasti/silikonski i izbaceni, a to ne radi bas svak...

Link to comment
Share on other sites

Ma mislio sam ako je jednostavniji logo, to ti ja iscrtam u corelu ako hoćeš?

Ne treba. Hvala. Vec sam se ogrebao kod prijatelja koje mu je to (polu)struka. Kako ima puno posla nisam ga htio gnjaviti ali ipak mi je vaznija moja guzica. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ne treba. Hvala. Vec sam se ogrebao kod prijatelja koje mu je to (polu)struka. Kako ima puno posla nisam ga htio gnjaviti ali ipak mi je vaznija moja guzica. :laugh:

Tako treba :laugh: jer to stvarno nije neki pos'o... u CADu se to stvarno brzo nalupa i onda ga samo švikneš u Corel i bog te veselio :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nije PS već neki bezvezni preglednik slika s nekim mršavim opcijama. Malo shuffle stiskanja gumbova i eto malo načičkane slike s moba... :zubo:

post-7112-035245600 1304527661_thumb.jpg

Me like. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Slažem si jednu sličicu za stavit na auto, ništ posebno, 10 cm veliko, ako i toliko...

Uglavnom, sastavio sam ga (Silvestra) iz 3 sličice.

post-670-031269000 1305841118_thumb.jpg

E sad, trebalo bi mu ovu šaku s "The Fingerom" prebacit u bijelo da je ovak ko ova druga. Jel mi može netko pomoći s time?

Znam da je fotka male rezolucije, ali bolje nisam našel nigdje.

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

rssvuq.jpg

Moj kliso malo sredjen u PS...

malo spusten

bijele felgice

i monster decal :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

2014_05_07_19_14_32.jpg

 

Iz čiste dosade, maksimalno koristim prilike za slikanje kad se ovako sjaji hahah
OZ Superturismo WRC, spuštanje i neki efekt koji pojačava boje. 
Ujedno, sažeti planovi za blisku bdućnost :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
rssvuq.jpg

Moj kliso malo sredjen u PS...

malo spusten

bijele felgice

i monster decal [emoji4]

Felge si mogao malo preciznije promjeniti. I i ma tu jos mjesta za ici na bijelo.

Za monster znak je najbolje cutat isti taj oblik iz osnovnog layera, odraditi desaturaciju (da bude CB) taj layer da stavis iznad monstera i onda se poigras s transparenci i koji mod "stapanja" s leyerom ispod ima i onda naci neki odgovarajuci da sve to lepo i realno izgleda.

Takodjer malo se poigrat s free transform.

Link to comment
Share on other sites

 

Felge si mogao malo preciznije promjeniti. I i ma tu jos mjesta za ici na bijelo.

Za monster znak je najbolje cutat isti taj oblik iz osnovnog layera, odraditi desaturaciju (da bude CB) taj layer da stavis iznad monstera i onda se poigras s transparenci i koji mod "stapanja" s leyerom ispod ima i onda naci neki odgovarajuci da sve to lepo i realno izgleda.

Takodjer malo se poigrat s free transform.

ma staro to drug :D a i na brzaka bilo radjeno :D 

Auto je sada ni nalik tome :p Bez stikera samo ljepse felge spusten ... ma kakav photoshop :p  nema ni lajsni na prednjem ni zadnjem braniku :D a stavljeni su lipovi i paragovi :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

U mladim danima sam radio virtual tuning, evo jedan Renault sto mi je pri ruci kojeg sam napravio davne 2012. :)

BazaRenault-Megane_Coupe_GT_Line-2011-800-01.jpg.4ba7ca6660af70d607f34e679ba5b2c6.jpg

Moj rad

renault_sport_megane_coupe_by_dariojurkovic_d4spur3-414w-2x.thumb.jpg.ff9259094ae149f617b7b4e7c5604951.jpg

Edited by DCA13
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.