Jump to content

Zagorje Kutak


Hazunfefer

Recommended Posts

Evo, i ja pratim od sad ovaj topic jer sam često tamo u Krapini...

Link to comment
Share on other sites

Istina velika prašina se slegla na ovaj topic!! :laugh:

Šteta da se malo ne družimo opet u pivnici kraj Zaboka (Medvedgrad)

....malo okupljanje ne bi škodilo... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Silvester jesi bio neki dan u Zaboku? U nedjelju ili ponedjeljak?

Jesam. Bio sam jučer. Samo prolazio jer sam na relaciji Zagreb - Krapenhagen.

Gdje smo se mimoišli?

EDIT: I ja sam za Medvedgrad.

"Dva klasa" su zaaakon! :bigl:

Edited by Silvester
Link to comment
Share on other sites

Mislim da kod semafora, jedinih u Zaboku :D

Samo malo, ja nisam ulazio u grad. Kod Berislavića sam skrenuo lijevo i onda desno pored Bauera i Regeneracije i tamo opet lijevo ispod autoputa. Tamo nema semafora.

Link to comment
Share on other sites

super je piva u medvedgradu...a tek cevapi :p jedino kaj su malu pa su skoro okruglog oblika XD

Link to comment
Share on other sites

Samo malo, ja nisam ulazio u grad. Kod Berislavića sam skrenuo lijevo i onda desno pored Bauera i Regeneracije i tamo opet lijevo ispod autoputa. Tamo nema semafora.

A joj da tamo sam te vidio. Sry :D

Link to comment
Share on other sites

Kaj se čevapa tiče meni nema boljih od Tom-Toma. Ak budemo se našli mogli bi do Tom-Toma. Nadam se da se nisu pokvarili u zadnje vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

Kaj se čevapa tiče meni nema boljih od Tom-Toma. Ak budemo se našli mogli bi do Tom-Toma. Nadam se da se nisu pokvarili u zadnje vrijeme.

ooo nisu :D Bio bas nedavno...al tam je za preporucit punjena pljeskavica! :D Otvoris lepinju i kroz obje strane je kolko je velika :D Uffff :p

Link to comment
Share on other sites

Znači sve 5. Makar nisam ljubitelj topljenog sira. Probao sam i to je to :D

Mali ćevapi su taman. Velike sam uzeo dva puta te sam ih sa velikom mukom al još većom željom potrpal u želudac. Meso je bilo jednostavno predobro.

Inače i plate su za svaku preporuku!

Link to comment
Share on other sites

Znači sve 5. Makar nisam ljubitelj topljenog sira. Probao sam i to je to :D

Mali ćevapi su taman. Velike sam uzeo dva puta te sam ih sa velikom mukom al još većom željom potrpal u želudac. Meso je bilo jednostavno predobro.

Inače i plate su za svaku preporuku!

a gazda je car :D Makar ni buraz mu nije los...tam imam inace dostavu, svaka dostava pocasti s gablecom i pijacom...i tak se ja polako navukel na tom-tom i od onda sam cesto tam ;) Pizza također nije za bacit :p Dok se oro goro pokvaril uzasno...ak ce dolazit decki van zagorja treba ih kaj se pizze tice otpeljat u vertigo ili gloriju!

Link to comment
Share on other sites

Kolko vam gazda plaća za ovu reklamu?

Šalim se, naravno! :hey:

pa napisal sam da pocasti uvijek kad imam dostavu :laugh: meni i to dosta :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Kak to misliš dostavu? Ti njima neš dostavljaš ili uzimaš više za van? :)

delam za konzum, dostavljamo im robu ;)

Link to comment
Share on other sites

Lol pa onda i radiš sa Štefom. :D Ili je dal otkaz u Konzumu.

ja sam ti u Velprou...veleprodaja konzuma...mi vozimo ugostitelje i skole i benzinske i ducane...a konzum samo konzum :D A stef...neznam na kojeg mislis lol

Link to comment
Share on other sites

Pa to je mlađi gazda, a krešo je stariji. Ma familija smo si :D

Neću više dalje da zbilja ne bi bilo da nekog reklamiram :D

Link to comment
Share on other sites

znam krešu, znam ovog štefa iz viđenja al nsia ga po imenu znao...jedan od njih ima onu mazdu srebrnu a neznam koji :nezna: ž

znaci ti đabe gablaš tam a? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nope, nije sad baš tak :D

Klopa im je izvrsna i cijena je sasvim fer za ono kaj se dobije na tanjuru, a to dokazuje i broj ljudi koji se svakodnevno tam izmjenjuje.

Link to comment
Share on other sites

novi članovi na forumu, novi tutachi

ajde neka kavica, dogovor svezi glede toga?

ChRiStIaN, Matt ?

ajde se malo organizirajte pa se dopelajte do međimurja na kavu, čaj, sok!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za. Mogli bi slijedeći vikend. Mogli bi rješiti i članstvo u klubu. Sad sam valjda ispunio sve uvijete. :-D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.