Jump to content

Zagorje Kutak


Hazunfefer

Recommended Posts

samo sam cekal kad bu terenac driver prgovoril... :klap:

ma s babama se ja ne trkam, nikad! one su uvijek u pravu i brze! i da sam ja nju opral kad tad bi mi se to obilo o glavu... kladim se da sam stisnul po plinu naletil bi na saht bez poklopca :lool: ... a zmajo... kaj da ti velim, frajer ima nenadmasivi 15 dci82 uber-motor, ko prvi stisne po gasu taj je prvi :)

drugi put reci, ja stanem, ti izadji pa se bacaj po podu... a ja te pricekam.... u ck :lool:

anyway... super je bilo :klap:

danas sam bil u zg... napelavam po magistrali i vidim zagorec neki i trubi! DARCA! hehe pici po ljubljanskoj :)

Ma zajebancija NHF - dugo me niko nije tak profural po zagorskim bregima (čitaj grabama :lool: )

Kolika ti je šteta na autu? :zubo:

Fakat je bilo dobro - drugi put ja vozim :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ma zajebancija NHF - dugo me niko nije tak profural po zagorskim bregima (čitaj grabama :lool: )

Kolika ti je šteta na autu? :zubo:

Fakat je bilo dobro - drugi put ja vozim :hey:

hehe, stetu bum racunal dok bum ravnal felge, sam cekam da pocneju v osmicu iti, ma kaj osmicu, devetku! :laugh:

ae zagorci, ocemo jos :klap:

Link to comment
Share on other sites

hehe, stetu bum racunal dok bum ravnal felge, sam cekam da pocneju v osmicu iti, ma kaj osmicu, devetku! :laugh:

a dok buš ravnal felge, sam javi... mi ti posudimo bicikl9kn.gif na te male brzine si tak i onak navikel :bigl:

:laugh::laugh::laugh:

Link to comment
Share on other sites

Velika HVALA na svemu!

Stvarno ste za 5.

Pocelo je ozbiljno Puzz mi je uvalio teret prenosenja smjernica u svezi kluba...

Onda smo se posli malo fotkati. Bio sam skeptican jer je vec bio sumrak.

Pere :respect: slike su mrak

Sto se tice moga povratka doma, dubrovcan se ne moze izgubiti.

Da nisam isao za Perom krenuo bih na sjever prema Krapini, pa iznad Ivancice do doma.

E.., a ganjanje! Koje ganjanje?

Prvo nije u skladu sa politikom kluba.

Drugo i kad bi se htjeli ganjati, onako cisto hipotetski gledajuci, kakve bi ja sanse imao u svome kombiju sa krovnim nosacima pored Clia ll iste motorizacije?

Link to comment
Share on other sites

ma svaka čast Pere još si dobro zvozil s obzirom da nismo imali pojma di smo. :hail:

aghhrrr ti zagorski bregi :aua:

a, onaj :policija: me jednostavno ostavil bez daha, presretač na zagorskim bregima... :bigl: ideš! svašta...

Link to comment
Share on other sites

hehe, stetu bum racunal dok bum ravnal felge, sam cekam da pocneju v osmicu iti, ma kaj osmicu, devetku! :laugh:

ae zagorci, ocemo jos :klap:

Slijedeći meeting definitivno bude v zagorskim bregima,

tak da bute morali dojti s terencima ili cipelcug :laugh:

Velika HVALA na svemu!

Stvarno ste za 5.

I drugi puta :serv:

Link to comment
Share on other sites

tak da bute morali dojti s terencima ...:laugh:

grkhmmWill... kaj? nisam nikaj rekel... :lool::lool:

zmajo al ti imas 85 konja, a ja 82... hm, al nas je bilo tri u autu pa smo u biti imalo skoro isto, u pravu si :lool:

@nikica...i mene jos uvijek cudi koji q je onaj presretac radil na bregima... mozda ga vozi neksi zagorec, pa ono, "kao" ganja ludjake po bregima... a u biti je na turneji po krcmama :zubo:

@mirnela... fala za bajk... al cuj, sad tebi treba... ograda ne mora k doktoru? :lool::lool:

tak da pricekam dok se vrati tvoj hihi...

Link to comment
Share on other sites

@mirnela... fala za bajk... al cuj, sad tebi treba... ograda ne mora k doktoru? :lool::lool:

tak da pricekam dok se vrati tvoj hihi...

grrrrrrrrr prijeti9le.gif

jedva čekam da se Will vrati s posla pila5fw.gif

a tebi, pere, cenzura4pm.gif za odavanje dr

Edited by mirnela
Link to comment
Share on other sites

@mirnela... fala za bajk... al cuj, sad tebi treba... ograda ne mora k doktoru? :lool::lool:

tak da pricekam dok se vrati tvoj hihi...

:lool::lool::lool::lool: e ovo ti fakat nije trebalo

Ma dobro kaj sad ceste su bile na nekim djelovima koma li je zato ostalo bilo sve 5.

Inace nam je prek Sesveta trebalo 20 minuta manje nego putem kojim smo došli.

Doma smo krenuli oko 19:30 a vec u 21:10 smo bili doma tak i da nije bilo tak strašno.

Uskoro izdajemo vodič po Zagorskim bregima :lool: Pere bude ilustriral sa fotkama

:klap: na naslovnicu obavezno ide traktor koji šlepa golfa :lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

hehe... mirnela dogadja se... pa nije to nikaj, pa si vidla pod clip di je zena parkala octaviju karavan i uspela ju skorvirat :lool: tak da si ti avijon! hihihi... nhf naravno :)

ma moze kaj se tice putopisa... al ak bu me will vozil po zagorju :laugh: ... clio tam vise neide :mad:

Link to comment
Share on other sites

zmajo al ti imas 85 konja, a ja 82... hm, al nas je bilo tri u autu pa smo u biti imalo skoro isto, u pravu si :lool:

@nikica...i mene jos uvijek cudi koji q je onaj presretac radil na bregima... mozda ga vozi neksi zagorec, pa ono, "kao" ganja ludjake po bregima... a u biti je na turneji po krcmama :zubo:

Racunas li vas trioje kao konje ili dodatnu tezinu!?

:tup::lool::lool:

2 nikica presretaca uopce nisam skuzio :tup: Valjda sam kopao nos ili slicno :lool:

Link to comment
Share on other sites

dobro kaj niste pretjerali pa bi vas još i presretač lovil. e onda bi tek jajca znesli! s svojima još, ne znam baš..grdo bi vam to bilo :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Racunas li vas trioje kao konje ili dodatnu tezinu!?

:tup::lool::lool:

2 nikica presretaca uopce nisam skuzio :tup: Valjda sam kopao nos ili slicno :lool:

82 + 3 konja = 85 vs. tvojih 85 (+1) :zubo: hihi, sve jasno :)

e odlicna ideja... sljedeci put dok me cajan zaustavi ja cu se samo profurat, pa ak me uspije ulovit reci cu da sam kopal nos i nis ga vidio! :zubo::zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ajde Zagorci da se vidi brojno stanje,svi van iz klijeti :lool:

Dok je vina v bačvi teško buš ih dobil van :lool::lool:

bolje bi ti bilo da napraviš vizitu od klijeti do klijeti pa se čujemo oko srijede :lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

Koga nema nek se dopiše ;)

1. Darča

2. Hazunfefer

3. _GT

4. Igody

5. MMM

6. Tino

7. Ice Man

8. Matt

9. Zlikovski

10. Kr-

Edited by Puzzleman
Link to comment
Share on other sites

Koga nema nek se dopiše ;)

1. Darča

2. Hazunfefer

3. _GT

4. Igody

5. MMM

6. Tino

7. Ice Man

8. Matt

9. Zlikovski

10. Kr-

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vidim da ste se svi potrgali oko te kave :mad:

Riječani organiziraju meeting 17.03.

Namjeravam ići.

Ako se udostojite :fucka: , mo

Link to comment
Share on other sites

Opet ti moram dat košaricu :zubo:

Neznam to mi je ipak malo previše za studentski đeparac. :frown:

A kaj se tiče plitvičkih, dragu mi je prošli tjedan gripa poharala, mene malo ulovila prehlada, još sam imao i predavanja u subotu tak da zbilja nisam mogao ići. I sve mi je

Link to comment
Share on other sites

Bok ljudi!

Dugo me nije bilo, ali kad Puzz posalje PM moram doci! :)

Sad sto se meetinga tice, nazalost... :)

Da, radim ovaj vikend, a iduci je jos daleko...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.