Jump to content

Stigao posljednji Megane F1


182

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 182

    12

  • dare

    8

  • Brock

    6

  • Junix

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gle.. sad je "neka" akcija di je jeftiniji 15.000kn, od sljedečeg četvrtka je "PDV akcija" di je jeftiniji za 19.000kn... tj. .. još 4000kn jeftiniji nego sada. Ku

Link to comment
Share on other sites

Gle.. sad je "neka" akcija di je jeftiniji 15.000kn, od sljedečeg četvrtka je "PDV akcija" di je jeftiniji za 19.000kn... tj. .. još 4000kn jeftiniji nego sada. Ku
Link to comment
Share on other sites

Je.. na sve modele... ali.. što skuplji model, to jeftiniji...

Vidim oglas za tu akciju u današnjim novinama.. vele da traje 04.05-08.05.2006. dakle.. samo sljedeći tjedan, al' meni prodavač u salonu veli da će trajat mjesec dana... hmmm... :nezna::hm:

Link to comment
Share on other sites

Je.. na sve modele... ali.. što skuplji model, to jeftiniji...

Vidim oglas za tu akciju u današnjim novinama.. vele da traje 04.05-08.05.2006. dakle.. samo sljedeći tjedan, al' meni prodavač u salonu veli da će trajat mjesec dana... hmmm... :nezna::hm:

Točno tako, evo ja sad zvao 08001516 i gospodična mi rekla da visina popusta ovisi o paketu opreme i jačini motora, uglavnom:

Megane II 2.0 dci Sport + 17'' felge + metalic + tempomat + sportski spojler + Xenon 177.258,77 kn, ali s popustom 145.352,20 kn :hail::hail::hail:

Moćan popust, tj. 18 % i točno akcija traje do 08.05.2006. :klap::klap::hura::hura:

Link to comment
Share on other sites

Guest SUZUKI

brock.....nisam skuzio....da, onda je sa akcijom PDV jos 4000 kn jeftiniji! pa isplati se to!

bitno ti je samo uzeti ponudu i uplatis 2-3000kn kapare i auto uplatis(kredit) i preuzmes kada god ti hoces!!!!

kako sam ja zakapario F1 i rekao da cu ga preuzeti negdje pocetkom 7 mj!!! bitno je da je ponuda napravljena u ovom razdoblju do 8.5!a meni je isto tako frend kojemu vjerujem rekao da akcija pdv traje do 8.5 a onda se nastavlja ona uobicajena -15000!

koju boju bi ti uzeo? opremu?

ZORRO.........daj makni taj RENAULT F1 TEAM sa dci-a!!!!!!!

jadno...........

ispod haube mora biti najmanje 225konja za tu naljepnicu!

:oo::oo::oo::oo::oo::oo::oo:

zorro......jos je i METALIK boja..........ajme u

Edited by SUZUKI
Link to comment
Share on other sites

brock.....nisam skuzio....da, onda je sa akcijom PDV jos 4000 kn jeftiniji! pa isplati se to!

bitno ti je samo uzeti ponudu i uplatis 2-3000kn kapare i auto uplatis(kredit) i preuzmes kada god ti hoces!!!!

kako sam ja zakapario F1 i rekao da cu ga preuzeti negdje pocetkom 7 mj!!! bitno je da je ponuda napravljena u ovom razdoblju do 8.5!a meni je isto tako frend kojemu vjerujem rekao da akcija pdv traje do 8.5 a onda se nastavlja ona uobicajena -15000!

koju boju bi ti uzeo? opremu?

ZORRO.........daj makni taj RENAULT F1 TEAM sa dci-a!!!!!!!

jadno...........

ispod haube mora biti najmanje 225konja za tu naljepnicu!

:oo::oo::oo::oo::oo::oo::oo:

zorro......jos je i METALIK boja..........ajme u

Link to comment
Share on other sites

ZORRO.........daj makni taj RENAULT F1 TEAM sa dci-a!!!!!!!

jadno...........

ispod haube mora biti najmanje 225konja za tu naljepnicu!

:oo::oo::oo::oo::oo::oo::oo:

U njega je safety car, pa mo

Link to comment
Share on other sites

zorro....ono je bila sala....da se ne bi naljutio....

:mad::mad::mad::mad:

Ma kakva ljutnja pa jesi vidio da sam skoro riknuo od smjeha....

Evo opet: :lool::lool::lool::lool:

Inače da to je Safety Car samo sam ga malu zamaskirao za forumaše... :zubo::zubo:

post-1052-1146483977_thumb.jpg

Edited by Zorro
Link to comment
Share on other sites

Mogao bi netko malo poslikati motor od F1!?

Link to comment
Share on other sites

Dobro su ga kamuflirali!!! :mad:

Lijepo izgleda, ko apoteka!

Gdje mu se turbina nalazi?

Link to comment
Share on other sites

Dobro su ga kamuflirali!!! :mad:

Lijepo izgleda, ko apoteka!

Gdje mu se turbina nalazi?

Baš smo to komentirali kada je došao 0-100 7,3sec s R5GTT - tamo sve lijepo vidiš i miriši po benzinu!

Neliov i F1 motor su isti (bar izvana)!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
megane F1 sa serijskim brojem 0773 je moj pocetkom 7mj!

eto......da ne bude zabune.....

:zubo::zubo::zubo::zubo::zubo::zubo:

Dobro papčino hočeš više uzeti ta kola :mad:

Dosadno mi je! :tup::tup:

Link to comment
Share on other sites

Rekel je da bi leasing trebal sjest sa uplatom ovaj tjedan, tak da bi u petak mogel bit na cesti... :evil:

Link to comment
Share on other sites

Ovo je uzas, fakat za zamjenu zarulje mora se na servis. uzas zivi. hebo ih poklopci. jos malo pa ce poceti praviti auta bez haube :roll:

Link to comment
Share on other sites

Baš smo to komentirali kada je došao 0-100 7,3sec s R5GTT - tamo sve lijepo vidiš i miriši po benzinu!

Neliov i F1 motor su isti (bar izvana)!

Turbina je sa zadnje strane motora (prema kabini).

Motori su isti izvana i iznutra.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Eto jučer smo Megane F1 - 0773 i ja bacili trku da vidimo kako ide Megi. Ja sam bio u Mazdi MPS i bome do 210 ne da idu isto nego F1 lagano pali :) . Čak kada sam iskoristio prednost pogona na sve kotače kod starta Megi bi me počeo stizat. Ala su ga napravili ti Francuzi. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Eto jučer smo Megane F1 - 0773 i ja bacili trku da vidimo kako ide Megi. Ja sam bio u Mazdi MPS i bome do 210 ne da idu isto nego F1 lagano pali :) . Čak kada sam iskoristio prednost pogona na sve kotače kod starta Megi bi me počeo stizat. Ala su ga napravili ti Francuzi. :roll:

I ja sam se sreo sa tvojim frendom kojeg sam i ja upoznao jednom prilikom ali je bila gu

Link to comment
Share on other sites

Frend ima doma F1 i Leona Cupru 225 nachipiranog.Uzeo obadva auta (Leona vozio drugi frend) i izašli na drag.F1 br

Link to comment
Share on other sites

Frend ima doma F1 i Leona Cupru 225 nachipiranog.Uzeo obadva auta (Leona vozio drugi frend) i izašli na drag.F1 br
Link to comment
Share on other sites

Kad se vec baca ovdje prazna slama i kolko je koji brzi na dragu...

Megane F1 bio na mobiju. Kosutic sjeo i napravio 1:13.4. Autu fali spera za bolje vrijeme, a to sam ja rekao jos u pocetku (da takvim autima fali spera). Za prosjecnog korisnika bi ta spera bila ionako samo napor, a kad treba neprosjecnom korisniku, onda stvarno fali :)

Inace je vrijeme serijskog automobila respektabilno. Uzmimo u obzir da ja sa olaksanim Cliom, sa sredjenim ovjesom (koni + eibach) idem isto toliko. U svakom slucaju jedan od najbrzih serijskih automobila te klase. U svakom slucaju i vise nego ugodno iznenadjenje.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.