Jump to content

Stigao posljednji Megane F1


182

Recommended Posts

Guest Vedran21

Evo da ne otvaram novi topic, stigao je još jedan ovakav i to u Sisak. Vlasniku će biti preporučena ova stranica jer ga pozna moj frend. Auto je strava!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 182

    12

  • dare

    8

  • Brock

    6

  • Junix

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad se vec baca ovdje prazna slama i kolko je koji brzi na dragu...

Megane F1 bio na mobiju. Kosutic sjeo i napravio 1:13.4. Autu fali spera za bolje vrijeme, a to sam ja rekao jos u pocetku (da takvim autima fali spera). Za prosjecnog korisnika bi ta spera bila ionako samo napor, a kad treba neprosjecnom korisniku, onda stvarno fali :)

Inace je vrijeme serijskog automobila respektabilno. Uzmimo u obzir da ja sa olaksanim Cliom, sa sredjenim ovjesom (koni + eibach) idem isto toliko. U svakom slucaju jedan od najbrzih serijskih automobila te klase. U svakom slucaju i vise nego ugodno iznenadjenje.

Ma Košutiću fali iskustvo u pravom autu :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Kad se vec baca ovdje prazna slama i kolko je koji brzi na dragu...

Megane F1 bio na mobiju. Kosutic sjeo i napravio 1:13.4. Autu fali spera za bolje vrijeme, a to sam ja rekao jos u pocetku (da takvim autima fali spera). Za prosjecnog korisnika bi ta spera bila ionako samo napor, a kad treba neprosjecnom korisniku, onda stvarno fali :)

Inace je vrijeme serijskog automobila respektabilno. Uzmimo u obzir da ja sa olaksanim Cliom, sa sredjenim ovjesom (koni + eibach) idem isto toliko. U svakom slucaju jedan od najbrzih serijskih automobila te klase. U svakom slucaju i vise nego ugodno iznenadjenje.

Ja sam čuo da ti ideš sekundu sporije a ne isto toliko ali mo

Link to comment
Share on other sites

Ja sam čuo da ti ideš sekundu sporije a ne isto toliko ali mo
Edited by Gachot
Link to comment
Share on other sites

Sumnjam da ljudi lazu. Ipak, pokusat cu sa bijednom isprikom :) Vrijeme od Megana, a tako i mog Clia je vrijeme bez suvozaca. Iako ovo mozda zvuci smjesno, clio je sa suvozacom sporiji vise od 1 sekundu po krugu na mobiju. Vec sam pisao ovdje da suvozac u novom M3 znaci 1 sekundu na grobniku. Dakle auto koji je puno jaci i kojem tezina jednog suvozaca predstavlja puno manje nego meni je sporiji na brzoj stazi 1 sekundu. Nevjerojatno je koliko znaci suvozac u Cliu na pisti. Sa suvozacem auto ide otprilike 1.14.6, dok bez suvozaca ide bez problema 1.13.4, 1.13.7. U ovom drugom sporijem krugu sam napravio povecu pogresku i nisam mogao vjerovat da mi je oduzela samo tako malo vremena. Ukupno sam napravio 4 kruga bez suvozaca. Plocice su mi prikraju vec duze vrijeme (imam ih jos malo), pa nisam vise uopce izlazio. Nakon par zescih kocenja bi pocele strugat, jer su jako tanke. Ipak i sa takvim plocicama ja odem odvozit koji krug, za razliku od mnogih koji uvijek imaju neki izgovor.

Dodatak, Yokohamama AVS radim isto vrijeme sa istim setupom kao i sa GY F1, a potrosnja gume je 10x manja (govorim o uvjetima na pisti).

Suvozač definitivno usporava jako auto što se mo

Link to comment
Share on other sites

Afaik, F1 je identičan Trophyu, osim što ima Recaro siceve i crne felge... Kočnice i ovjes su isti na oba modela.

Link to comment
Share on other sites

>Dare: Trophy ph1 također ima bušene diskove ;)

Slikano 19.08.2005. u Dubrovniku

post-69-1153653180.jpg

post-69-1153653192.jpg

post-69-1153653254.jpg

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.