Jump to content

Megane Sport Vs Njemci (auto Blic)


GURU

Recommended Posts

zakaj da pazim kak da razovaram?

Reci koji ti dio nije jasan?

Druga stvar Spex, namjerno si prešutio da je opel vectra u britaniji porglašena najpouzdanijim automobilom, toliko o tvojem poštenju

Mene si upozorio kada sam nešto napisao za peugeota a sam reklamiraš AC INTEGRU (Stručnjake za renault).

Imam doma i opel vectru koji se nikad ništa nije pokvarilo 12g. a limarija je kao nova. Za razliku od 70% novih clia ili laguna koji se nakon par dana vraćaju u servis. Ništa bolji nije niti peugeot.

Kad već pljujete po opelu kao o kanti zašto ne spomenete Lotus omegu, senatora, rekorda...

Zato jer većina vas znalaca nema pojma kako ti auti izgledaju.

Ista fora kao na crotuningu neonke, alu felge, naljepnice, pljuvanje a pojma o pojmu nemate

Link to comment
Share on other sites

2TWRR: ako ti je opel dobar kaj si vozio onda 406, pa kupio 306, a sada i R5!

kupi kadeta GSI ili GT vectru ili mo

Link to comment
Share on other sites

Druga stvar Spex, namjerno si prešutio da je opel vectra u britaniji porglašena najpouzdanijim automobilom, toliko o tvojem poštenju

Mene si upozorio kada sam nešto napisao za peugeota a sam reklamiraš AC INTEGRU (Stručnjake za renault).

Imam doma i opel vectru koji se nikad ništa nije pokvarilo 12g. a limarija je kao nova. Za razliku od 70% novih clia ili laguna koji se nakon par dana vraćaju u servis. Ništa bolji nije niti peugeot.

Kad već pljujete po opelu kao o kanti zašto ne spomenete Lotus omegu, senatora, rekorda...

Zato jer većina vas znalaca nema pojma kako ti auti izgledaju.

Ista fora kao na crotuningu neonke, alu felge, naljepnice, pljuvanje a pojma o pojmu nemate

Ajmo redom:

1. Ko je uopce spominjao iakkvo postenje??? I nisam ništa prešutio jer uopće ni ne znam da je Vectra najpoudzaniji model u Britaniji... Osim toga, gore spomenuta Vectra - rijec je o A i B modelu, a ne o C! :wink:

2.Ja reklamiram AC INTEGRU??????? Malo si zabrijao :ne:

3. i 4. Ako vec spominjes Crotuning, onda bi me trebao znati otamo, a tada bi i znao da sam prije Clia imao Kadetta, a namjeravao sam uzet Corsu, no Clio je za istu cijenu nudio puno vise opreme i jaci motor!! Isto tako bi s Crotuninga trebao znati da sam skoro uvijek kad bi se pricalo o Opelima imao najduze postove vezane uz tu temu! Zato nemoj bzvz lupetat, a bez da se malo informiras

Kadett, 218000 km, samo toci i vozi. Znao je vozit i bez ulja! Klepetao je, ali sam siguran da je pouzdaniji nego ovaj sad Clio!

Astra, 98000 km, nikakvih problema s njom osim pregorene lambda sonde, naravno, zbog naseg goriva.

I zato sam i opet htio uzet Opela, jer smo u rent-a-caru imali dosta Corsi, i fakat je autic prva liga, no eto, ispao je Clio, i nije mi zao.

A i sto se Omege Lotus tice, upravo sam ja imao poduze postove o tom autu na Crotuningu, te sam dao razne linkove s filmicima doticne zvijeri!

Zato kad vec ides nesto pametovat, malo razmisli, pogotovo ako "poznas" neke clanove otprije :wink:

P.S. Za Puga si reko da nek te netko pita ako ga nesto zanima o S16 a ja sam rekao da sumnjam da ce te nekoga zanimati puno o Pugu ako je na ovom forumu (ili nesto tako, ne sjecam se)

>deki: za tovj info, Opel vec odavno nema problema sa truljenjem, i sto se antikorozivne zastite tice, medju boljima je od svih marki!

Link to comment
Share on other sites

Imam doma i opel vectru koji se nikad ništa nije pokvarilo 12g. a limarija je kao nova. Za razliku od 70% novih clia ili laguna koji se nakon par dana vraćaju u servis. Ništa bolji nije niti peugeot.

Kad već pljujete po opelu kao o kanti zašto ne spomenete Lotus omegu, senatora, rekorda...

Zato jer većina vas znalaca nema pojma kako ti auti izgledaju.

Ista fora kao na crotuningu neonke, alu felge, naljepnice, pljuvanje a pojma o pojmu nemate

daj ne pricaj gluposti molim te. :vevil:

CENZURA te record senator i omega!!!! ti auti su dali svoje prije 30 godina a danas ih uglavnom voze cigani jer znaju cijeniti prave aute LOL

a da nespominjemo opelovo cvijetanje lima na autima do koje 94.-95. godine.. poslje su otkrili da auto nemora cvijetat poslje kise

spominjes najbolji opelov dizel a kad je opel zadnji put proizveo neki dobar dizel?? koriste fiatove tj. alfine JTD motore a prije toga su koristili isuzu-ove dizele..

to su one price koje pricaju stari i jadni dedice: kad sam aja bio mali bla bla bla

najprodavanij auto ove godine u hr je opel! SVAKA CAST OPELU ! ali svi znaju zasto je najprodavaniji, ponudio je mali gradski auto(corsa) sa klimom i FIATOVIM J T D DIZELSKIM MOTOROM! za cijenu koja granici s granicom isplativosti.. ali nema veze..

ono sto je zanimljivo je sto vecina ljudi koji ne voze opela neznaju kakve sve probleme imaju vlasnici ovih novih corsa.. na tom autu jedino valja motor koji se jos nikome nije pokvario ali zato ja na 60% autiju u prvih 6 mjeseci mjenjana pouluosovina, na isto toliko posto autiju su mjenjani cijeli farovi, na svakoj corsi cdti sa 100ks je mjenjana letva volana da ne nabrajam dalje.. vlasnik servisa/salona opela u rijeci je priznao da im malo fali da ovu seriju corse ne proglase tvornickom greskom a.k.a. DEFEKTNOM i onda bi morali povuc sve corse nazad na promjenu tih djelova koji stalno odlaze u CENZURA........

uostalom CENZURA te opel sta si ne kupis opela i svi na miru ...

edit: cenzurirao sam neprimjerene djelove posto imamo i djece na forumu :vrag:

Link to comment
Share on other sites

Opel je toliko dobar da kada si kupio Astru iz 2003 nisi dobio elektricne podizace, a da si nadoplatio to bi te koštalo, a u renaultu seriski dolaze podizaci!!

Neznam zašto ali između opela i Wv-a odlucio bi se rađe za Wv, mo

Link to comment
Share on other sites

mislim... usporedujete OPEL I RENAULT, bezveze, ovaj moj kolega (TWRR) brije nesto jer ima doma vektru koja nekom slucajnosti nije strunula :) , al dobro zato na nove Vectre stavljaju plasticne pragove da ne mogu strunut :lol:

Da nema Forda, OPEL bi bio najlosiji njemacki auto :)

BTW: nemojte mi sad pisat da Ford nije njemacki auto :wink:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.