Jump to content

CLIO III SPORT


Toca_sb

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MAHNE

    9

  • MoschuS

    7

  • psykoman

    7

  • 182

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa kaj su ovi sicevi serijala u novom sportu?!?! :??:

Nisam primjetio na prijašnjim slikama da su takvi....ali ako jesu onda VELIKI plus Renault sport odjelu!!! :hail:

Link to comment
Share on other sites

mislim da tas sjedala idu samo uz doplatu..

cup izgleda stvarno sna

Link to comment
Share on other sites

Crvena boja mu S U P E R stoji.

Prava zvjerka.

Čitao sam danas u Auto Klubu

2 182: Radiš li ti za Auto Klub?

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Crvena boja mu S U P E R stoji.

Prava zvjerka.

Čitao sam danas u Auto Klubu

2 182: Radiš li ti za Auto Klub?

Ne daj bo

post-385-1150698263.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jedna od boljih auto novina kod nas. Bude dosta dobrih tekstova o tehnici, bar 4-5 u svakom broju ;)

Link to comment
Share on other sites

Jedna od boljih auto novina kod nas. Bude dosta dobrih tekstova o tehnici, bar 4-5 u svakom broju ;)

Da, osim toga imaju vrlo dobar pristup u testovima, sviđa mi se novina, pročito sam većinu brojeva, ali kupio nijedan. AK je ipak AK, ma koliko mi šutjeli o tome :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je autopartner odličan a pogotovo mi se sviđa što se mo

Link to comment
Share on other sites

Autopartner nije novina za široke mase poput AK nego više za ljude koji ku
Edited by psykoman
Link to comment
Share on other sites

Da sada kupujem auto i dajem novac koji sam dao za svog dizlota nebi ni sekunde razmisljao i narucio bi Sporta III.Dvojku Sporta nisam uzeo jer mi je premala premda sam i o njoj razmisljao, ali trojka je velika skoro kao Megane tako da tu nebi bilo dvojbe.155 000 Kn za auto dug 4 metra, a to je duzina kompakata od prije par godina sa motorom od gotovo 200 KS i ubrzanjem za 6.9 do 100 je po meni izuzetno fer cijena. :frajer:

Kad je Clio Sport III u pitanju zanemario bi i potrosnju koja je isto bila presudna da izaberem Meganea 1.9 Dci umjesto Clia Sporta II.

Edited by Dule
Link to comment
Share on other sites

Mislim jednom mjesečno... Ako se ne varam, mnogi automehaničari ih dobivaju, pa provaj pogledati kod kojeg, nek ti posudi :)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.