Jump to content

Brisači


kboros

Recommended Posts

Ja zadovoljan sa krpicom za nano premaz i novim brisacima. Voznja po obilaznici, lagana kisa, oko 100km/h, brisaci nepotrebni. Izgleda da funkcionira, vidjet cemo koliko dugo. Treba samo pratiti upute i dobro izglancati sajbu. Meni je trebalo 20 min i dvije mikrofibre

Edited by laguna22
Link to comment
Share on other sites

Ja ponovo kupio u Sparu one MI3 za 30 kn/ kom. Prosli mi izdrzali godinu dana. Ja zadovoljan. Godisnje jedne pred zimu. Tihi su i dobro brisu. Usput kupio i krpicu za nano premaz ( 20 kn) isprobat cemo pa javim. Kad mi god zena da svoju karticu ja dobijem inspiraciju.

ja također ugrabio dok su bili na akciji..za 60kn za komplet i više nego zadovoljan..prošli isto izdržali godinu osim suvozačevog koji na sredini nije baš brisal u zadnje vreme..

Link to comment
Share on other sites

Ja zadovoljan sa krpicom za nano premaz i novim brisacima. Voznja po obilaznici, lagana kisa, oko 100km/h, brisaci nepotrebni. Izgleda da funkcionira, vidjet cemo koliko dugo. Treba samo pratiti upute i dobro izglancati sajbu. Meni je trebalo 20 min i dvije mikrofibre

kakva krpica i gdje kupljena?

malo sam gledao po forumima i ekipa hvali Turtle wax rain repellent sredstvo. Jel zna tko gdje toga ima za kupit?

Link to comment
Share on other sites

kakva krpica i gdje kupljena?

malo sam gledao po forumima i ekipa hvali Turtle wax rain repellent sredstvo. Jel zna tko gdje toga ima za kupit?

da bilo ga je u intersparu no meni u kombinaciji sa bosch aerotwin nije bila neka sreca jer su brisaci trzali ko ludi. Iako sredstvo samo po sebi radi savrseno i drzi po 2-4 tjedna ovisno o vanjakoj temp. 

Link to comment
Share on other sites

Aha, našao si na onoj stranici brisaci.hr ili kako već. Pa, po cijeni bi trebali biti dobri kao aerotwin, jel? :D

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da, ak ih mogu podici negdje u Zgu da ne placam.dostavu razmisljam da bi ih probao. Zapravo mi treba samo vozacki jer sad imam Valeo Silencio xtreme i desni je odlican iako ima vec godinu i nesto, ali vozacki od skoro samog pocetka ima crte a sad ih je sve vise pa bi htio.probati nesto drugo. Bosch sam imao prije i nisam bio zadovoljan, glasni i ne opravdavaju cijenu. 

Link to comment
Share on other sites

Već sam pisao ovdje za brisače u originalnom Renault pakiranju pa ako nije viđeno, evo ponavljam cijene....

 

1. RENAULT CLIO III , 600/400mm, FLAT metlice brisača, OE broj 288908085R = 175,00 Kn/par - ima za odmah


2. RENAULT MODUS, 700/650mm, FLAT metlice brisača, OE broj 288908630R = 155,00 Kn/par - ima za odmah

 

3. RENAULT MEGANE II, Ph1 do 12/2005, 600/450mm, FLAT metlice brisača, OE broj 288908411R = 196,00 Kn/par - ima za odmah

 

4. RENAULT MEGANE II, Ph2 od 01/2006, 600/450mm, FLAT metlice brisača, OE broj 7711421438 = 195,00 Kn/par - ima za odmah

 

5. RENAULT MEGANE III, 600/400mm, FLAT metlice brisača, OE broj 288905450R = 225,00 Kn/par - ima za odmah
- ovo je samo za one modele koji imaju FLAT metlice brisača, za Generation modele ne odgovaraju
 

6. RENAULT LAGUNA II, 600/500mm, FLAT metlice brisača, OE broj 288904913R = 170,00 Kn/par - ima za odmah

 

Dakle, radi se o originalnim Renault pakiranjima metlica brisača.

Navedene cijene su sa već uračunatim PDV-om za gotovinsko plaćanje.

Transport/dostava na području RH je 30,00 Kn s običnom poštom ili 35,00 Kn s kurirskom službom IN-TIME/GLS

 

Nadam se da ću imati neki povratnu informaciju kakve su Vam cijene ovih originala u odnosu na ostale.

 

Za sva dodatna pitanja stojim na raspolaganju.

 

Lijep pozdrav!

 

Anđelko Nizek

 

LAGEROS d.o.o.
 
A.K. Miošića 52
10410 Velika Gorica
Hrvatska - Croatia
T: +385 1 622 1 223
F: +385 1 626 0 010
E: lageros1@lageros.hr
w. http://lageros-auto-moto.webs.com
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Išao danas promijeniti metlicu i skužim da ova metlica nema klasičnu kuku (U-prihvat) niti se sa ikojim adapterom iz kutije može dobiti. Bože, kakvi genijalci.
Došao na ideju da gumicu s tog probam prebaciti na stari Valeo ili Bosch, na kraju strgao, sve otišlo u božju mater.

Zna li netko, gdje ima za kupiti gumica metlica i kako to ide, na metar ili već ima pripremljeno?

 

Link to comment
Share on other sites

imas stari tip brisaca i novi tip...tj retrofit ti je kod boscha ti sa kukicom, a ovi obicni aerotwini imaju 4-5 nastavka za kopce one sa novih auta koji imaju serijski tanke brisace

Link to comment
Share on other sites

A taj champion kod mene ne ide ni naprijed ni nazad. Iza ide samo Valeo zbog nekakve dvije bezvezne kukice.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Išao danas promijeniti metlicu i skužim da ova metlica nema klasičnu kuku (U-prihvat) niti se sa ikojim adapterom iz kutije može dobiti. Bože, kakvi genijalci.
Došao na ideju da gumicu s tog probam prebaciti na stari Valeo ili Bosch, na kraju strgao, sve otišlo u božju mater.

Zna li netko, gdje ima za kupiti gumica metlica i kako to ide, na metar ili već ima pripremljeno?

 

na Bosch Aerotwin se može prebaciti vrlo jednostavno, radio više puta

 

how to change...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uf što volim smeće kupovati, čak i ako sam prije toga imao nešto što valja.

0da9c14ff8820a55911795a8566086a2.jpg

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

kupio i za leona aerotwine i nisam opet pozalio...200kn par...ma ne bi stavio neke no name nikad od 30kn 50kn komad ili valeo ili slicne koji su 20kn manje u paru...

Link to comment
Share on other sites

A jesi zapeo sad za te aerotwin.. Nekima su se pokazali znatno losiji od tih jeftinijih silencio i sta sad.. Treba kupovat losije samo da ne bi sparao 20kn?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Evo mali review kaj se tiče brisača iz Lidla,dakle dimenzija odgovara,dok je toplo bilo, nisi ih čuo,brišu odlično,sad kad je hladno gumica je tvrda i hajmo reć struže po staklu odnosno rade trrr trrr dok su hladne (s Bosch aerotwin nisam imao takvih problema ni sa oginalnim kupljenim kod Anđelka aka Lageros ) kad se malo šajba zgrije onda rade tiho ,moja ocjena od 1-5  -3 šteta 121 kn al hajde sad znam još nekaj :)

 

Link to comment
Share on other sites

eto sta ja govorim...121kn ili mozda u tvojoj dimenziji (ako nisu preveliki) ispadne 160tak kn aerotwin par...max 200kn, najskuplji su oni od 60cm na dalje...

Link to comment
Share on other sites

A ja ću reć ovako. Lidlovi su mi bolji od aero twina. 3 seta aerotwina sam kupio i svi su prostrugali nakon FAKING  6 mj!!! Nikad nisu radili na prašnjavoj šajbi, nedo bog da sam ih po ledu ukljucio. Strugali su neovisno bilo -20 ili +40.

Lidlovi mi lagano stružu kad je hladno na brzinama manjim od cca 50 kmh.

Pokazali su mi se ekstrmno bolji od šugavluka zvanog aerotwin. :)

Edited by Blue_Fatal1ty
Link to comment
Share on other sites

slažem se s tobom Blue kaj se tiče Aerotwina ,stvarno kratko traju ali su bar tihe u svim uvjetima,ovi orginali kod Lagerosa su se pokazali odličnim ,ježiga ove godine sam htio probati neš drugo i eto pao Lidl.

Fora je u tome što takvi grubi brisači sjebu šajbu a to neželim ,ali na greškama se uči :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • MilosB pinned this topic

Kupio ove na Abrakadabra - odmah počele škripiti i zapinjati

81d94f4aeeb23fdb12304db0e8f238d2.jpg

Nesto manje od 100 kn par prednjih

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.