Jump to content

Brisači


kboros

Recommended Posts

Ajde da vas čujem koje brisače preporučujete?

Ovaj origigi poslije 1,5 god (dvije zime) su za baciti (sva tri) i ni u međuvremenu se nisu pokazali baš najbolje. Za sada bih prelazio na Bosch (s njima imam boljih iskustava).

Mo

Link to comment
Share on other sites

ja imao Valeo na Twingu, bio i vise nego zadovoljan :hail:

kad sam kupio auto bili su gore i ja sam ga vozio cca 2 godine bez zamjene brisaca, prodao sam ga sa istim brisacima :klap:

stvarno su bili fenomenalni :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao Valeo na bivšem Meganu i sve 5, a jesi razmišljao da staviš ove gumene kakvi sad dolaze na novim autima, odlični su :hura::hura::hura:

Link to comment
Share on other sites

Trenutno su na autu Boš - nemam zamjerki :) ... ali dosta dobri su mi se pokazali "serijski" izdr

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice "obicnih" brisaca, definitivno prednost Bosch twin seriji.... evo na 19ici su tek nakon vise od 3 mucne godine zreli za zamjenu....

Ali se zaista nista ne moze porediti sa Valeo "silencio" brisacima... stavio sam ih na 5icu, poskupi su, ali vrijede svakog ulozenog feninga, lipe, centa kako hocete....

Link to comment
Share on other sites

Kaj je sa zadnjim brisačem za clio? Di ima za nabavit tak male? Ima Valeo?

Da isto ko i prednji. Valeo, samo nije tipski nago namjenski :tup:

Link to comment
Share on other sites

Guest Foxman

Velas d.o.o.

Ozaljska 114, 10000 Zagreb

(01) 3690 000

(01) 3690 001

e-mail: prodaja@velas.hr

Vukomerička bb, 10410 Velika Gorica

(01) 6379 999

e-mail: prodaja@velas.hr

Kamik 29, Pula, Banjole

(052) 380 715

(052) 380 717

e-mail: prodaja@velas.hr

Edited by Foxman
Link to comment
Share on other sites

ZMD , autodijelovi, vl. Zec Mirko

10000 Zagreb, Bo�idara Magovca 149

(01) 6604 474

narvno uz sve ostale dijelove za Renault

Edited by brba
Link to comment
Share on other sites

Ajde kupit ću Valeo...

Vi ćete biti krivi ako opet ne budem zadovoljan!

Link to comment
Share on other sites

Inace i ovi original na autu su Valeo samo ih tako ne deklariraju :)

I moj glas za Valeo iako je problem s zadnjim pa ti preporucam da sacuvas najbolju gumu od starih i stavis na zadnji. Nekada sam kupovao u Osijeku u Sava Kranj trgovini na metre metlice i placao nekih 18 kuna 3 metra. Kvaliteta je bila relativna ali su znali biti neki i po godinu dana po svim uvijetima. E gdje su ti dani :tup:

Link to comment
Share on other sites

Ajde kupit ću Valeo...

Vi ćete biti krivi ako opet ne budem zadovoljan!

Iznad 180km/h Valeo Silencio (ili kako se vec zovu) su puno bolji od "normalnih" i doslovce se zalijepe za staklo i ne buce (zato se tak i zovu nekak.. kao Tisina).. stvarno ti nece biti zao!!

Imas i u Shoping centar Precko, sa istocne strane, Auto Fista ili tako nekako!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Foxman

2 Kostur_OS to su dani Zastavinih vozila hihihihi ;) kljuc 14 i 17 kombinirke, serafciger, noz i cekic ;);)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tam kupil Valeo i nisu perfektni. Odmah nakon stavljanja neka crta do dvije, danas mnogo više nakon godinu dana. Moram kupit nove i još razmišljam jel se isplati kupit te skuplje z aoko 300 kn. Ili da se vratim na obične

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tam kupil Valeo i nisu perfektni. Odmah nakon stavljanja neka crta do dvije, danas mnogo više nakon godinu dana. Moram kupit nove i još razmišljam jel se isplati kupit te skuplje z aoko 300 kn. Ili da se vratim na obične

Doktore, moras cistiti brisace s vremena na vrijeme.. :plazi:

Cinjenica, da sto se crta tice nije neka razlika.. ja reko da je meni razlika iznad 180.. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Kupio sam Valeo silencio i ostao razočaran, bačenih 300 kn - nakon toga kupio sam Champion za 150 kn i mogu ih samo preporučit.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao origigi valeo i bili su ok. Nakon toga sam imao Bosh Twin i skroz su me razocarali. Jedva sam cekao da ih promjenim.

Sada sam se vratio na Valeo (oni sa zutom tockom) i za sada su ok.

Jest da su zuti vec jedno 2 mjeseca (stavio sam ih u 9. mjesecu) ali i dalje dobro brisu i sigurno ih ne budem mijenjao do 9. mjeseca :)

Link to comment
Share on other sites

Svaki put do sada VALEO i zadovoljan sam.

Kada smo već kod brisača jedno pitanje. Vidio sam da susjedov dinamique i neke skuplje verzije imaju neki dodatak na vozačkoj metlici. Plastični "komad"? Jel to slu

Link to comment
Share on other sites

Vidio sam da susjedov dinamique i neke skuplje verzije imaju neki dodatak na vozačkoj metlici. Plastični "komad"? Jel to slu
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.