Jump to content

Renault-rama;restauracija R16


16 tl

Recommended Posts

Na sveopće veselje muškog dijela tima u mojemu skromnom domu,Kikija, Done i mačka Oskara,šarafanje je zvanično počelo neki dan.Prvo smo poskidali sve ukrasne lajsne,

Edited by 16 tl
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno, biti ćete obaviješteni o svim dijelovima projekta tako da će ovaj topik biti malo podu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

moze malko podataka o auteku, koja godina, tip motora, kaj je imao, itd.... :hail:

thx

Link to comment
Share on other sites

Nakon mukotrpnog limarenja po trulom podu, bočnim prednjim blatobranima,brušenjem svega

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

post-620-1155924591.jpgpost-620-1155924558.jpg

Slike zračnog filtera, wd 40 stoji radi usporedbe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

post-620-1155978252.jpgpost-620-1155978220.jpgpost-620-1155978171.jpg

Ovako još uvijek izgleda original guma Dunlop SP sport što je imao ovaj model.

Edited by 16 tl
Link to comment
Share on other sites

:hura::hura::hura:

samo daj :hail: , jer sjetim se svaki puta svoga R12 iz 1971. godine i njegove staklene ekspanzione flase i sate, dane , tjedne provedene u radioni :zubo: ..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

:klap: :klap:

ide to tebi kako mi se cini :)

morat cu do SB-a vidjet malo 16icu u zivo da vidim u kakvom je sada stanju, a i neki rostilj bi pasao :)

Link to comment
Share on other sites

:klap: :klap:

ide to tebi kako mi se cini :)

morat cu do SB-a vidjet malo 16icu u zivo da vidim u kakvom je sada stanju, a i neki rostilj bi pasao :)

Idemo zajedno, auto je bombica!!

Link to comment
Share on other sites

Idemo zajedno, auto je bombica!!

Moze, ak ce ovu nedjelju bit kisa u sloveniji idemo u SB, naravno ako nas 16_tl prima na jedno popodne :)

Link to comment
Share on other sites

Moze, ak ce ovu nedjelju bit kisa u sloveniji idemo u SB, naravno ako nas 16_tl prima na jedno popodne :)

De ga metne u nedjelju :frown: , radim satrdej i sandej... Vidjet cemo.

Link to comment
Share on other sites

ništa roštilj, brusilica, rukavice i naočale, nema odmora dok traje obnova.vi bi papali a nebi brusili.Ostala još lijeva strana poda.Taman, svaki na smjenu po dva sata.

2rqdl07.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

2gw6sjn.jpg

-nova vodena pumpa, neka se nađe, jutros stigla po šteli.

2ic71qv.jpg

slike donatora

314bdsm.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast ljudino!!!Dok gledam ovu tvoju 16icu naviru mi uspomene jer otkad znam za sebe pa sve negdje do kraja rata,u našoj familiji su bila dva R16,jedan je čak i bio na fronti s mojim ocem.

Stari i dan danas tvrdi da je to najbolji auto koji je ikad vozio,pogotovo u eri fićeka i lada,ka

Edited by Roka
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.