Jump to content

Clio III Renault Sport stigao u Rijeku


ip

Recommended Posts

A nisam znao da su umjesto rezervnog kotača stavili dva spreja.

A kaj inace sportovi nisu dolazili sa sprejem ili ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MAHNE

    34

  • ip

    22

  • MoschuS

    12

  • Spex

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

A kaj inace sportovi nisu dolazili sa sprejem ili ?

Je, CS2 182 je dolazio sa sprejem.

Odgovori:

1. Prednja kočiona kliješta Brembo, četiri klipa, no to bi bilo preočito i to svi znaju. Stra

Link to comment
Share on other sites

4. Katalizator zapravo nije katalizator, ono što oni nazivaju metalni katalizator mi bi zvali de-cat cijev.

Jel mi mo

Edited by Hrci
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo Clia. Osnovna cijena mu je 155.000,00 kn.

Doplate:

- kontrola tlaka u gumama - 2.304,00 kn

- metalik boja - 2.450,00 kn

- paket vidljivosti - 6.800,00 kn

- paket udobnosti - 6.800,00 kn

- paket udobnosti + paket vidljivosti - 13.600,00 kn

- radio Cabasse 4x40W sa 6 CD - 3.450,00 kn

- radio mono CD MP3 4x15W - 1.000,00 kn

Detaljnije o dodatnoj opremi: Dodatna oprema RS (PDF)

Sto se tice Recaro sjedala njih trenutno nije moguce naruciti i ne zna se kada ce biti moguce.

post-27-1155911962.jpg

post-27-1155911975.jpg

Boja mi nije nešto.

Kako se uopće kod clia III mjenjaju

Link to comment
Share on other sites

Da prostis, j**es takav sportski auto. Pa bit sportskog auta je da ce svako nesto poprckati po njemu. Ova spika za tatine sinovestima, ali mi ostali cemo bit s upitnikom iznad glave. jos malo pa cu morat u servis naliti tekucinu za stakla.

Link to comment
Share on other sites

Da prostis, j**es takav sportski auto. Pa bit sportskog auta je da ce svako nesto poprckati po njemu. Ova spika za tatine sinovestima, ali mi ostali cemo bit s upitnikom iznad glave. jos malo pa cu morat u servis naliti tekucinu za stakla.

Riješenje tvog problema je Caterham, kupi pa sla

Link to comment
Share on other sites

Ma kuzim ja sve to, pa vecina para njima nije prodaja nego postprodaja i naravno da ce uciniti sve da ostanes u njihovoj mrezi i placas za izmjenu zaruljice 180kn/h jer manje od toga ne mogu naplatiti. Sve je to meni jasno, ali kuda to vodi???

Link to comment
Share on other sites

Danas smo u koncesionaru u Trstu imali cast pogledati pastelno plavog clia rs 3 i to ne samo unutra i izvana nego cak ispod , sa razmontiranim podvozjem buduci su nesto radili na njemu.Bio je na mostu pa su ga dizali i spustali da ga vidimo.Cudno ali istinito.Stigao iz francuske sa novim,novcatim djelovima koje su se pred nama ugradjivali.Tko zna o cemu se radilo...stare kocnice,klijesta,amortizere,mijenjac su mijenjali sa novim...Boja mi se jako svidja ali ipak idem na sivog,Sto se tice recaro siceva,od 1.09.2006 mogu se dobiti u CRS i kod nas...Jako sam sretan zbog toga i drago mi je da se nisam prenaglio i odlucio za obicne,iako,ponavljam i oni su jako lijepi,udobni i efektni!!!Nista,stvarno sam zaljubljen u taj auto,previse mi se svidja!!!

Link to comment
Share on other sites

Jako sam sretan zbog toga i drago mi je da se nisam prenaglio i odlucio za obicne,iako,ponavljam i oni su jako lijepi,udobni i efektni!!!Nista,stvarno sam zaljubljen u taj auto,previse mi se svidja!!!

Jesi li probao recaro, kakva je udobnost? Jesi li vidio srebrnog uzivo?

Link to comment
Share on other sites

Evo motali smo se danas ZGR5GTT i ja oko Sporta u Ogulinu gledali, sjedili i zakljucili da auto izgleda stvarno opako.

Ja sam imao priliku dovesti se njime iz Ogulina do Rijeke i moram reći da autocesta nije okruzje u kojem sam ga zelio isprobati, a k tome je bila i guzva. No sve u svemu, auto je zaista pravi. Najvise mi se zasviđao mjenjač koji je daleko, daleko, daleko bolji od onoga u CSII, ali stvarno daleko bolji. Precizan je i omjeri su pogođeni. Obruč volana je manjeg promjera i širok je što je također super, onako malo sportski. Sjedi se ni

Link to comment
Share on other sites

Evo motali smo se danas ZGR5GTT i ja oko Sporta u Ogulinu gledali, sjedili i zakljucili da auto izgleda stvarno opako.

Ja sam imao priliku dovesti se njime iz Ogulina do Rijeke i moram reći da autocesta nije okruzje u kojem sam ga zelio isprobati, a k tome je bila i guzva. No sve u svemu, auto je zaista pravi. Najvise mi se zasviđao mjenjač koji je daleko, daleko, daleko bolji od onoga u CSII, ali stvarno daleko bolji. Precizan je i omjeri su pogođeni. Obruč volana je manjeg promjera i širok je što je također super, onako malo sportski. Sjedi se ni

Link to comment
Share on other sites

Nazalost,sivog jos uvijek nisam vidio u zivo vec samo crvenog (na zg autoshowu) i pastelno plavog u trscanskom koncesionaru.Pastelno plavi mi se jako svidja ali smo se zena i ja ipak odlucili za sivog jer smatramo da je metalic siva manje zahtijevna boja za odrzavanje...

Sjedio sam samo u obicnim renault sport sicevima i jako su udobni,nema zamjerki.Recaro sam vidio samo na slikama na netu i cuo par komentara da su tvrdji i malo manje udobni.Priznajem da ih uzimam samo radi estetike.Usli smo u 9 mj. ali iz auto kuce jos uvijek ne javljaju da su stigli kodovi i nikako da se moze naruciti sa tim recaro sicevima.Trebat ce jos strpljenja.Ovih dana sam i prodao auto tako da mi se pocelo lagano zuriti...

Link to comment
Share on other sites

2 Mahne: Jesi probao mozda kontaktirati Baotic u Zgu?

Imas u salonu jednog crnog izlozenog a jedan isto crni vec ceka na isporuku tako da su oni ocigledno vec poceli sa prodajom pa provjeri ;)

Link to comment
Share on other sites

Sporta cu uzeti u poreckom koncesionaru AC Porec i trenuno nije uopce problem doci do njega.Imam info iz koncesionara da ga mogu dobiti u roku od par dana u crvenoj ili crnoj boji buduci da ih u ZG ima na lageru.Ipak ovi sportovi imaju obicne RS siceve a ja cvrsto zelim RECARO kojih jos uvijek nema u HR tako da sam primoran trpiti i cekati.

Vec sam spomenuo da koncesionar ceka kodove za recaro tako da bi ih mogao naruciti,cim stignu ide narudzba i onda 45 dugih dana cekanja isporuke.

Da,upravo takvog zelim,kao na slikama ali sa svijetlijim felgama.

Link to comment
Share on other sites

Cuo sam nesto o tome da planiraju izbaciti i tamniju verziju felgi ali jos nisam vidio niti jednu sliku osim photoshopova...

Takav samo sa RECARO sicevima... :hail::cry:

post-1581-1157372810.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja da kupujem novog uzeo bi istu kombinaciju kakvu imam i sad, prehebeno mi izgleda

renault_clio_III_2.jpg

20050601-clio.jpg

Felge su mi zakon... predobre.

Link to comment
Share on other sites

Evo motali smo se danas ZGR5GTT i ja oko Sporta u Ogulinu gledali, sjedili i zakljucili da auto izgleda stvarno opako.

Ja sam imao priliku dovesti se njime iz Ogulina do Rijeke i moram reći da autocesta nije okruzje u kojem sam ga zelio isprobati, a k tome je bila i guzva. No sve u svemu, auto je zaista pravi. Najvise mi se zasviđao mjenjač koji je daleko, daleko, daleko bolji od onoga u CSII, ali stvarno daleko bolji. Precizan je i omjeri su pogođeni. Obruč volana je manjeg promjera i širok je što je također super, onako malo sportski. Sjedi se ni

Link to comment
Share on other sites

Mislite da ce ici u proizvodnju CS3 sa tamnim felgama?Bilo bi lijepo da,da.Jos nisam nigdje na netu vidio slike sa tamnijom verzijom felga.Ima ih par ali to su fotomontaze.Priznajem da jako lijepo ide kombinacija ,srebrni sa tamnim felgama.

Link to comment
Share on other sites

Mislite da ce ici u proizvodnju CS3 sa tamnim felgama?Bilo bi lijepo da,da.Jos nisam nigdje na netu vidio slike sa tamnijom verzijom felga.Ima ih par ali to su fotomontaze.Priznajem da jako lijepo ide kombinacija ,srebrni sa tamnim felgama.

Mozda u nekoj Cup seriji ili tako necemu... Kao sto je bilo i sa CS2..

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.