Jump to content

Podružnica Dubrovnik - predstavnik Logan


logan

Recommended Posts

Ja isto mogu oko 16. Nije problem, kao ni za hranu.

Prosjek od 93 kmh na cesti gdje na dijelu kroz bih ne smiješ preko 60, 70 zbog patrole svako 200 metara i prelaziš tri granice (Doljani, Neum, Neum) mi je malo presmion. Treba računati da je Mostar - Du oko 2 sata normalne vo

Link to comment
Share on other sites

Neka ti nama sretno dođeš, nećemo te pitat koliko si vozio :hura: . Mene najviše brine vrijeme jer smo onda ograničeni u većini aktivnosti.

Link to comment
Share on other sites

Neka ti nama sretno dođeš, nećemo te pitat koliko si vozio :hura: . Mene najviše brine vrijeme jer smo onda ograničeni u većini aktivnosti.

Moj je prijedlog da se nađemo na vidikovcu kraj mosta na ulazu u Dubrovnik i tamo dočekamo goste. Nije nas milijun, mo

Link to comment
Share on other sites

Dobar prijedlog, tako odmah na dolasku imamo prigodu za fotkanje s mostom u kadru a nema zabune jer je svima jasno točno mjesto susreta.

Link to comment
Share on other sites

Dobar prijedlog, tako odmah na dolasku imamo prigodu za fotkanje s mostom u kadru a nema zabune jer je svima jasno točno mjesto susreta.

Slazem se.

Link to comment
Share on other sites

Znači sutra otprilike u ove ure ( sad je 15:56) zborno mjesto parking na mostu, svi ste dobrodošli! :klap:

Link to comment
Share on other sites

Moj je prijedlog da se nađemo na vidikovcu kraj mosta na ulazu u Dubrovnik i tamo dočekamo goste. Nije nas milijun, mo
Link to comment
Share on other sites

Moj je prijedlog da se nađemo na vidikovcu kraj mosta na ulazu u Dubrovnik i tamo dočekamo goste. Nije nas milijun, mo

Link to comment
Share on other sites

Ja bio u ovoj konobi blizu mene... Peka je 80 kn po glavi. Bifteci su od 90-120. Razna jela od mesa su 40-80 kn. Miješano meso je 60.

E sad, tko bi gdje, i kako? Mo

Link to comment
Share on other sites

Ni meni sad ne pada na pamet neko pristupačno mjesto. S obzirom na očekivano (ne)vrijeme kad otpada roštiljada najbolje da se prvo nađemo a uvijek imamo rezervnu varijantu u vidu neke pizzerije da se okrijepimo i napravimo štimung.

Link to comment
Share on other sites

Ni meni sad ne pada na pamet neko pristupačno mjesto. S obzirom na očekivano (ne)vrijeme kad otpada roštiljada najbolje da se prvo nađemo a uvijek imamo rezervnu varijantu u vidu neke pizzerije da se okrijepimo i napravimo štimung.

Sla

Link to comment
Share on other sites

Ako bi išli u konobu, ne treba biti peka, pa ne moram ni najavljivati ništa... A ako kojim slučajem bude sunce, onda se lako sjurimo u Konzum ili Getro, nakupujemo se mesa, pa u mene uzmemo roštilj, stolice, i na Srđ :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Vrijeme je bljak :bigl::bigl::bigl:

Glavno je da ne pada kisa.

Donesite fotoaparate i dobru volju.

Link to comment
Share on other sites

dok ovako puse nece past... stavio sam 100kn na x2...

(ja imam sad pecenu teletinu za objed - ako ostane sto donesem u tupperware-u ;-) )

Link to comment
Share on other sites

Ja se spremam i krećem za 10-tak minuta :)

Do nekih 11h ovdje je bilo dobro, čak i sunčano, pa je onda uslijedio prolom oblaka. Sada je samo oblačno.

Vidimo se

Dalibore, još nisi krenuo?

Ne dođeš li, banirat ću te :bigl:

:beah::bigl:

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Moj je prijedlog da se nađemo na vidikovcu kraj mosta na ulazu u Dubrovnik i tamo dočekamo goste. Nije nas milijun, mo

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.