Jump to content

Podružnica Dubrovnik - predstavnik Logan


logan

Recommended Posts

Evo par friških fotki s upravo završenog prvog dubrovačkog meetinga. Domaću ekipu u satavu: Spex, DU-Roller, Twigara, Zmajo i moja malenkost pojačali su gosti Jure i Dalibor. Na

post-1158-1158517978_thumb.jpg

post-1158-1158518156_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eto i mene doma, baš gledam slike, i spremam ih za staviti ovdje :)

Napokon je i prvi Du meeting odrađen. Skupili smo se na mostu u 16, upoznali se svi koji dosad nismo, poslikali aute, pa zapalili prema konobi. Tamo naručili više nego što smo mogli pojesti, opalilo nas po d

Link to comment
Share on other sites

Meni je stvarno bilo odlicno. Nadam se da vas moje curice nisu previse udavile.

Cekam jos slika s nestrpljenjem jer nisam imao fotoaparat.

2logan vidim da su nase makinje stratseki rasporedjene na obje fotke. ;)

Link to comment
Share on other sites

Sada ce Jure stavit sliku vina koje smo pili.

Svi u iscekivanju zadrzavamo dah...

(Podsjecam sam sebe na omoga Mislava Bagu sto prenosi dogadjaje sa stranackih skupova :laugh: )

Link to comment
Share on other sites

Sada ce Jure stavit sliku vina koje smo pili.

Svi u iscekivanju zadrzavamo dah...

(Podsjecam sam sebe na omoga Mislava Bagu sto prenosi dogadjaje sa stranackih skupova :laugh: )

Hehe :) Jure je dao najveći obol u naporima da vino ne ishlapi iz bokala :) Ipak, treba naglasiti da je cca. pola ekipe ostalo na bezalkoholnim napitcima.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je tek prvi meeting, osobno ću se potrudit da do idućega ne bude ponovno trebala čitava vječnost. Ni vrijeme nam nije pokvarilo štimung i kao što pjesma ka

Edited by logan
Link to comment
Share on other sites

Evo napokon slika :)

Jure i Dalibor u dolasku. Našli su se na putu prema amo, pa došli skupa (u slučaju da Juri rikne petarda pa da ga Dalibor mo

Link to comment
Share on other sites

Ma bilo nam je super, to je najbitnije!

Ja sam u Zg-u baš za vrijeme SR-a u Mostaru... :(

:frown:

Drago mi je da smo se upoznali i hvala na dočeku.

P.S. Sjedio sam prvi put u RS-u :hura::hura: Koji zvuk :hail:

Link to comment
Share on other sites

:cry::cry::cry: vidim ja da je bilo jaaaako lijepo... ajde bas mi je drago da ste se bar vi dobro proveli kad vec ja nisam mogao uveličati ovaj dan svojom malenkošću.. :laugh: sljedeci put MORAM doc!!!
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast dečki, vidim da vam je bilo dobro! :hail::hail::hail: Kod nas u Zagrebu na meetingovima nikad nema janjca :cry:

Btw. nije mi jasno da se

Link to comment
Share on other sites

Mi ćemo na Billi okrenuti vola!!! :bigl:

Bravo gospari!!! prva liga!!

Pazi što si rekao, da nebi bilo rekao pa porekao...

Inače ekipa ste za 5, :hey:

Link to comment
Share on other sites

čestitke na susretu :hura:

jes da nisam aktivan na forum, ali ova dvojica koje znam mogli su mi isto rjet da je susret

ali dobit ce vec oni svoje :boxing::bigl:

Dođi na idući i budi malo aktivniji na forumu, mi bi volili da nas je bilo više :hey:

Link to comment
Share on other sites

čestitke na susretu :hura:

jes da nisam aktivan na forum, ali ova dvojica koje znam mogli su mi isto rjet da je susret

ali dobit ce vec oni svoje :boxing::bigl:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.