Jump to content

Podružnica Dubrovnik - predstavnik Logan


logan

Recommended Posts

Onda je to do fejsa,jer ja sam ga vidio dva dana pa jucer ne. Ili prekjucer... :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Nema zimskih guma a nije zdravo po njih ići preko granice jer dobiješ lance :)

Link to comment
Share on other sites

Moze li netko srediti da radi Ivana sutra!?

Tako da smuchac ima motiv vise. :doh:

Link to comment
Share on other sites

Smuchac ne dolazi iz psiho-financijskih razloga. :D Šteta jer sam slobodan,al nažalost neću moći. Have fun! :tulum:

Link to comment
Share on other sites

Meeting prošao u više nego veselom ozračju. Na žalost izostali su nam službeni fotografi Spex i fjaka pa je sve zabilježeno sa par forki mobitelom od strane equusDU. Davore slike na sunce!:fighting:

Smuchac je dobio jezikovu juhu i sigurno mu se štucalo. Bolje da ne zna što se sve komentiralo :lool::lool:

Usput, danas je rođendan našem DU-rolleru pa mu još jednom od sveg srca želim svako dobro u životu. :hb:

Link to comment
Share on other sites

Meet je kao i uvijek imao radni i zabavni dio.

Evo ja sam slikao radni dio....

post-7571-065023600 1292876830_thumb.jpg

post-7571-084356400 1292876843_thumb.jpg

post-7571-041111900 1292876854_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Torxi su poslužli svrsi :bigl:

Još da vlasnik crnog Clia priloži fotke zabavnog dijela meeta.

Lopov jedan, sad kad mu je popravljno zatvaranje vrata ne javlja se :mad:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav društvo!

Samo kratka obavijest!

Od ovog tjedna biste, na prometnicama grada Dubrovnika i njegove okolice, mogli naletiti na jedno malo, ružno, žuto prometalo šibenskih pločica za čijim volanom sjedi jedna čelava spodoba sa naočalama na očima.

Naime bratac moj jedini i predragi s ekipom radi na uređenju nove rive za pristajanje Kruzera ispod Mosta Franje Tuđmana u Gružu i slijedećih 7 mjeseci (a možda i više) će boraviti u Vašem gradu, A s njim i žuta petica :)

Budite pristojni prema njemu i propustite ga ukoliko se ukaže potreba. :zubo:

Sve najbolje za ove blagdane Vam želim

:hey:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tek sad vidjeh, obratit ću pozornost na žutu petardu. :klap:

Edit:

Evo baš jutros idući na posao u Gružu ugledah parkiranu žutu peticu sa ŠI tablicama. :dobroje:

Edited by logan
Link to comment
Share on other sites

Vidio sam je i ja parkiranu kod kolodvora u gružu i to dosta prije topica i htio to obznaniti na forumu pa onda rekao ma ne može biti petak, on bi došao s Lagunom... sad je jasno :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jutros vozeći na posao u "leteći" uhvaćena žuta petarda šibenskih oznaka. Da, to je ova žuta mrlja na fotki :laugh:

post-1158-059226700 1297183814_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

he,he........he,he,he,he........he,he

Kako mi ju je lipo viditi na cesti!? :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Vidim je ja skoro svaki dan ali u pravilu žurim nekuda pa nemam vremena stati i napraviti bolju fotku. Još kad uspijem uhvatiti i vozača koji vozi žućka ;-)

Link to comment
Share on other sites

Vidim je ja skoro svaki dan ali u pravilu žurim nekuda pa nemam vremena stati i napraviti bolju fotku. Još kad uspijem uhvatiti i vozača koji vozi žućka ;-)

osla petica doma vidjena u Opuzenu oko 14h vidjen i vozac i suvozacica na semaforima

Link to comment
Share on other sites

Šta ti mafija radi.

BOlje nego GPS :cool::ahaa:

Vratiti će se u ponedijak ujutro!

Edited by petak
Link to comment
Share on other sites

Ako ti braco prati forum zabrinut će se kad shvati da ga svuda prate nečije oči. Hehe ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne prati, ali je svjestan da mora dobro paziti šta radi na cesti jer ja znan i prije nego on dođe :):ahaa::zubo:

A pozdravi nepoznatima autima su mu već normalni

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.