Jump to content

Podružnica Dubrovnik - predstavnik Logan


logan

Recommended Posts

  • 9 months later...
večeras u 18:00 Panter

Rado bih došao,samo da mogu.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Ispričavam se što obnavljam staru temu, ali adekvatniju nisam uspio pronaći, pa neka administrator premjesti post negdje drugo ako smatra da mu tu nije mjesto .

 

Konkretno, radi se o ovom autu, prijatelj se interesira za kupnju; auto se nalazi u Konavlima, cijena je ok, za vikend ćemo najvjerojatnije otić pogledati auto ali ne bi škodilo ako netko od forumaša zna auto iz viđenja i da li ima kakvih skrivenih mana.

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-1.5-dci-reg-06-2014-klima-oglas-9937411

 

Hvala, lp

Edited by Darjan
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Moze meeting u cetvrtak od recimo podneva pa do neke ure,nemampojma dok ne budem morao bit u sobi. Na operaciji sam u petak ujutro u DU pa kad me iseku ne vjerujem da cemo moc negdje osim kod mog kreveta na Medarevu mada piva i pistacije nisu na odmet... :zubo:

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

Možda ti donesem koju pivicu :D mislim da neću imat puno vremena... ali mogu reć doktorima da lijepo sjeku :D

Link to comment
Share on other sites

Drž' se smućac i pazi da doktoru skalpel ne poleti niže

Link to comment
Share on other sites

Nek si ti nama dobro a ovi što strepe od tvog baniranja mogu malo počinuti  :ban:

Link to comment
Share on other sites

Tapatalk podrzava baniranje. :bat:

Osto bez cigara a sestra ne da dolje do trafike. Bit ce veselo danas.... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Dobri ljudi uskočili tako da proizvodnja ne pati. Da sam imo laptop mogo sam ti i mobitel sredit. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

večeras 19:00 Caffe bar Panther, Mokošica. svi koji mogu doći su dobrodošli. :)

Link to comment
Share on other sites

Da se odje zahvalim Loganu na pomoci za transport. Veliko ti hvala prijatelju .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

evo mene ekipo za koji dan u DU.. bit cu mijesec dana u luci "gruz" sa luna parkom pa moze koje pice :) samo sam sa kamionom :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

evo mene ekipo za koji dan u DU.. bit cu mijesec dana u luci "gruz" sa luna parkom pa moze koje pice :) samo sam sa kamionom :)

može, javi se kad dođeš pa ćemo se dogovorit. :D
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.