Jump to content

R5 GTT


Canpi

Recommended Posts

E sad je dosta!!! RC ide u oglasnik, kunem se u život svojih roditelja, čim ode RC idem po petku i sasipavam vreću novca u njega! *ebo ja sebe ako ne!!! U oglasu je!!!!!!!!

:laugh:

To je to majstore!

R5 GTT je MILF među autima! :hearts;:bigl:

Link to comment
Share on other sites

:laugh:

To je to majstore!

R5 GTT je MILF među autima! :hearts;:bigl:

Upravo predajem oglase posvuda! MILFARA i to kakva!!! Ne mogu više bez tog đubreta i amen! :mad: :mad: :mad:

I

Link to comment
Share on other sites

:respect:

One zamjene malo ne šmekaju al eto... :)

To za staroga auto, pa mi on a keš. Al da svima bude srce na mjestu, editiran je oglas i maknute su zamjene, pa sad ne znam kad će update napraviti na auti.hr

Eto, čim se proda idem u potragu za petkom.

Link to comment
Share on other sites

i ovako ti treba jos neki auto za prijevoz,ne mislis valjda da ces svaki dan na poso moc sa gttom

stari ti je macak kad bi vozio fabiu rs :oo:

stavi slobodno oglas ,mjenjam zenu za gtt-a :laugh:

Link to comment
Share on other sites

i ovako ti treba jos neki auto za prijevoz,ne mislis valjda da ces svaki dan na poso moc sa gttom

stari ti je macak kad bi vozio fabiu rs :oo:

stavi slobodno oglas ,mjenjam zenu za gtt-a :laugh:

stari prozivljava drugu mladost i pubertet :laugh:

imam sluzbeni auto, puca mi lagano...

ZGR5GTT presjeklo me dosta je vise bilo ocu to i amen. ova digla nos do neba ne pricamo. ko ju j**e, GTT ce pricati sa mnom svaki dan kroz otvorenu cijev :oo:

Link to comment
Share on other sites

Jooooooj careeeee !!! :klap: Svaka cast, imas muda. Moram priznati da sam mislio da ces to i ranije napraviti :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Prespavao sam sve i sad ga zelim jos jace, to je to! Samo da se RC proda, prvi tko ce biti ozbiljan, spustam mu cijenu i prodajem RC!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.