Jump to content

R5 GTT


Canpi

Recommended Posts

e ako tko nade ili ima sliku bilo kakve petarde sa onim duplim spoilerom iza, onaj preko cijelih vrata, sa dva profila, na donjem rubu straznjih vrata i malo gore, neka stavi molim vas...

hvala

jel misliš na ovaj ružni spojler :laugh: :laugh:

post-4069-1238331337_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

nije bas tako, ali evo, ovo imam:

post-5762-1238368145_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Prototip GTT-a. Sad ne znam jel ovo bilo prije nego je izasao ili kad su planirali 16S verziju. Zadnji bokovi dosta bacaju na ventilera.

post-737-1238407301_thumb.jpg

I tko kaze da se GTT-u dize zadnje unutarnje kolo u zrak?

post-737-1238407331_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

mora da se šališ :laugh::laugh:

to je imao vlasnik prije mene, sad mu stoji u garazi...samo me zanimalo kako to stoji na petardi...

Link to comment
Share on other sites

to je imao vlasnik prije mene, sad mu stoji u garazi...samo me zanimalo kako to stoji na petardi...

Ti si ju kupio negdje u Gospicu, bar su tablice bile GS ?

Imam sliku tog auta s tim spojlerom negdje, bilo je nekada davno govora o njemu ovdje na forumu ;)

Link to comment
Share on other sites

Ti si ju kupio negdje u Gospicu, bar su tablice bile GS ?

Imam sliku tog auta s tim spojlerom negdje, bilo je nekada davno govora o njemu ovdje na forumu ;)

tocno...stavi sliku!!!! i ako nades linkove o toj petardi na forumu :D

Link to comment
Share on other sites

Bio jucer nesto do AsTeo Kia salona i naisao na ovo. Vidjao sam je davno jer je vozio sin od vlasnika ali sam mislio da je negdje u grabi zavrsila kad ono...

post-737-1238561599_thumb.jpg post-737-1238561590_thumb.jpg post-737-1238561607_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bio jucer nesto do AsTeo Kia salona i naisao na ovo. Vidjao sam je davno jer je vozio sin od vlasnika ali sam mislio da je negdje u grabi zavrsila kad ono...

post-737-1238561599_thumb.jpg post-737-1238561590_thumb.jpg post-737-1238561607_thumb.jpg

Prekrasno, ljepota :hippy:

Ima tih starih petica kod nas, skoro par komada. 2 plave, 2 zute sto je bilo govora ovdje na forumu ;)

Link to comment
Share on other sites

tocno...stavi sliku!!!! i ako nades linkove o toj petardi na forumu :D

Evo na tvoj bolid prije tebe :hey:

post-1663-1238563051_thumb.jpg post-1663-1238563040_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

auuuu fak...to je ta...ODVRATAN spoiler...a vidi felge :D uf uf...

Link to comment
Share on other sites

:aua: :aua: majko mila ovaj spojler je takooo ružan!!! dal je to samo meni ili ??? :nezna:
Link to comment
Share on other sites

Izgleda kao neki produzetak za stavljanje tereta :bigl:

Link to comment
Share on other sites

sank za pivu :D

ma odvratan je...mislio sam ga staviti, ali kad sam vidio kako je stajalo kod prijasnjeg vlasnika NE...mozda iskemijam nesto s njime...bo

Link to comment
Share on other sites

nazalost j moram potvrdit da je ovaj auto trenutno u puno gorem stanju nego sta je bio :frown:

ruske ne ljuti se ali ovdje se vidi da se netko brino za njega :hey:

Link to comment
Share on other sites

nazalost j moram potvrdit da je ovaj auto trenutno u puno gorem stanju nego sta je bio :frown:

ruske ne ljuti se ali ovdje se vidi da se netko brino za njega :hey:

vidimo se u novom iduce subote

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bas je kemija..ko je stavio glavu od ALPINE da mi je znat :roll:

Link to comment
Share on other sites

a znam za ovaj motor(glava motora je od Turba2)...o njemu se pričalo još 2004-te krajem 12-tog miseca koliko se sičam :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Narancasta od davnih dana bolna tocka :respect:

Ova ribica s druge slike mi nije bolna tocka al joj isto ne bi oprostio sto besramno guzelja po frsko ispoliranom GTT-u.

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.