Jump to content

R5 GTT


Canpi

Recommended Posts

Moram malo.....

Balev, jesi rezao vezni lim. Cini mi se da je platio malo. Tek toliko da se upase nekakav visine cca. 18cm :fucka:

Sinoc sam uzeo auto i nisam jos nista taknuo na njemu.. tako da sve sto je do sada rađeno je zasluga prijatelja "f7p"

Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam uzeo auto i nisam jos nista taknuo na njemu.. tako da sve sto je do sada rađeno je zasluga prijatelja "f7p"

:klap: :klap:

:hura: :hura:

Link to comment
Share on other sites

Ima da ju slozis da svima hebe mater.Tak da bijela i crna(mozda i jedna siva)petica podignu ljestvicu malo vise :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Pravi znalci će uočit da je netko zamjenio lijevu za desnu ruku brisača.Mislim da dobro vidim. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ima da ju slozis da svima hebe mater.Tak da bijela i crna(mozda i jedna siva)petica podignu ljestvicu malo vise :bigl:

Siva ce tek pocetkom 2008 godine,ako mislimo na istu... :trk:

Edited by kulic
Link to comment
Share on other sites

Branik ph 2 sa lajsnom ph1. :plazi:

Dobra je dobra,ima potencijala...

To je branik sa one s Paga..

Link to comment
Share on other sites

Siva ce tek pocetkom 2008 godine,ako mislimo na istu... :trk:

To su onda dvije sive :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

vo mi se cini kao 17" i def. preveliko..

post-72-1200418804_thumb.jpg

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

@ Balev...rtoc ne dozvoljava direktno linkanje...pa niko ne vidi ove slike sto si stavio...mozes ih podići na imageshack ili nesto?

Link to comment
Share on other sites

@ Balev...rtoc ne dozvoljava direktno linkanje...pa niko ne vidi ove slike sto si stavio...mozes ih podići na imageshack ili nesto?

Da budem kad dođem doma.. jucer me to izludilo.. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.