Jump to content

R5 GTT


Canpi

Recommended Posts

evo jedan GTE iz Botsvane :D

Luda slika!

Pojavila se u Zadru jedna petarda. Za veliko čudo uređena je u Zadru. Sad samo čekam da ga uhvatim i poslikam. Slike će biti zanimljive! :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Luda slika!

Pojavila se u Zadru jedna petarda. Za veliko čudo uređena je u Zadru. Sad samo čekam da ga uhvatim i poslikam. Slike će biti zanimljive! :bigl:

Nekidan sam se vozio iza nje i mogu ti reći da se fino sjaji!Napokon jedan pravi old school Reno u gradu a ne samo ne samo fiati,alfe i golfovi...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Najbolji auto na cijelome svijetu.

Ikada.

:hail::hail::hail:

da je najbolji, nije.. ali da ima jako veliku dusu.. to sigurno!! taj auto ima ono nesto.. nesto posebno..

Link to comment
Share on other sites

Pa nadi dobru(ako je to moguce) i kupi ju.

a gdje da ju nadjem? :??:

nema ih... oš prodat? :hura:

zvao za neku sa korcule danas... pojma nemam :??:

Link to comment
Share on other sites

a gdje da ju nadjem? :??:

nema ih... oš prodat? :hura:

zvao za neku sa korcule danas... pojma nemam :??:

Znas i sam da dobre nisu na prodaju :plazi:

Moju mogu svi prekrizit jer od mene neide :zubo:

Link to comment
Share on other sites

GTT imas onu sto se prodaje za oko 5000 eura, navodno je 100% serijska i ima oko 40 000 km. preko e-bay-a

Link to comment
Share on other sites

a gdje da ju nadjem? :??:

nema ih... oš prodat? :hura:

zvao za neku sa korcule danas... pojma nemam :??:

Ima ih ;) Crvena iz Splita od prijateljevog brata - ne vozi je uopće, stoji u gara

Link to comment
Share on other sites

a gdje da ju nadjem? :??:

nema ih... oš prodat? :hura:

zvao za neku sa korcule danas... pojma nemam :??:

ko si ti bolesnik :laugh:

nisi trebao gledati ovaj topic :fucka:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jucer sam bio u Bosni kod bratica, pa sam imao priliku uslikati najbolju peticu koju sam ikada vidio uzivo :bigl: tj. u najboljem stanju.....91000 km, tip je lakirao auto izvana i iznutra, prava koza je na sjedalima, auto pali sasvim lijepo i radi tiho skroz, cist, pazen i mazen :hail: cak su mu i gume 195/55/13, prednja maskica je jedino od phase 1, naljepnice narucene nove, na desnim vratima jos nije stavljena, ali ju ima :)

kad se sjedne unutra, osjecaj kao da je auto star godinu dana ili manje :oo: , volan, kvacilo, kocnica i gas, nemaju nikakvog lufta ni klimuckanja ni milimetra, sve svrsto, kao novo :hail: Kaze lik da ju je uzeo od nekog starijeg lika kojemu je godinama stajala u garazi i da ju je htio vratiti u tvornicko stanje.....e da, kad auto pali hladan nema nikakvog dima, ni bijelog ni plavog :klap:

ako su neke slike malo mutnije, hebiga uzbudjen sam bio previse :tup:

14.jpg

13.jpg

12.jpg

11.jpg

10.jpg

09.jpg

08.jpg

07.jpg

06.jpg

05.jpg

04.jpg

03.jpg

02.jpg

01.jpg

:hail::hail::hail::hail::hail::hail::hail:

Link to comment
Share on other sites

Ovaj auto se prodavao...i zaista izgleda da je u odlicnom stanju...jesi je gledao kod novog vlasnika...ili je to taj tip sto je prodaje..

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam najvaznije napisao, vidi se da sam izgubljen nakon toga susreta s autom :tup:

Tip ga PRODAJE, cijena 2500

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam najvaznije napisao, vidi se da sam izgubljen nakon toga susreta s autom :tup:

Tip ga PRODAJE, cijena 2500

Link to comment
Share on other sites

hm, kako ga dofurati tu... :??:

Uz dobrog limara nista nije problem :klap: ......da budem iskren ja sam si ovo htio uzeti, doslovno zadnjih par noci nisam spavao, i kad bi zaspao sanjao sam taj auto....ali glas razuma me je umirio, zadovoljan sam i s ovim sto imam, hebiga ipak nemos imati sve u zivotu, a i da ga uzmem ne bih ga ubijao ni izivljavao se :laugh: sta ce mi onda :laugh: zena da ga vozi na posao, ja malo vikendom...njaaaa.......bolje da ga kupi neki unistavac s foruma :bigl: samo sam stvarno mislio da ce ga tip brzo prodati, da ga necu stici ni vidjeti, ali eto stigoh podjeliti ovo s vama :hey:

Link to comment
Share on other sites

Uz dobrog limara nista nije problem :klap: ......da budem iskren ja sam si ovo htio uzeti, doslovno zadnjih par noci nisam spavao, i kad bi zaspao sanjao sam taj auto....ali glas razuma me je umirio, zadovoljan sam i s ovim sto imam, hebiga ipak nemos imati sve u zivotu, a i da ga uzmem ne bih ga ubijao ni izivljavao se :laugh: sta ce mi onda :laugh: zena da ga vozi na posao, ja malo vikendom...njaaaa.......bolje da ga kupi neki unistavac s foruma :bigl: samo sam stvarno mislio da ce ga tip brzo prodati, da ga necu stici ni vidjeti, ali eto stigoh podjeliti ovo s vama :hey:

ajde neki kontakt mail, broj, nekaj.

mozes li mi provjeriti s čovjekom bi li ga mogao dofurati u HR, ostaviti mi ga i bok?

koja je procedura? zanima me.

Link to comment
Share on other sites

Za koliko mozes naci dobro skoljku ovdje kod nas od turbaka? Po tome prebacis sve iz ovoga i voila.

Link to comment
Share on other sites

nema dobre skoljke.

treba se malo "muldati" :D

Upravo tako... :zubo:

Imam ti ja podatke, samo da isceprkam, pa ti posaljem na PP.... ;)

Samo mi nije jasno zasto je ECU s pogresne strane pregrade? :??: Po svemu ostalom cini se kao Phase 2...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.