Jump to content

R5 GTT


Canpi

Recommended Posts

Odlicno izgleda :yeah: Cemu ove crvene blatarice?

A bivsi vlasnih ih je stavio, a meni ni ne izgleda tako lose.. jos cemo vidjet dal ce ostati gore..

Link to comment
Share on other sites

A bivsi vlasnih ih je stavio, a meni ni ne izgleda tako lose.. jos cemo vidjet dal ce ostati gore..

daj malo info-a o auteku, slikice, itd...

Link to comment
Share on other sites

Moja bivša ako se ne varam, motor je bio "nov" kad sam ga prodao a novi vlasnik je rekao da će kompletno limariju sredit i eto....oćito da ju je sredio! :roll:

Dobro joj stoje ove felgice! :plazi:

Link to comment
Share on other sites

ne, i motor je bio u k....., sve složeno na novo, a šta je sad u motoru dovoljno je da zna moj prijatelj Balev

:hail:

:klap:

i jedno veliko HVALA!!

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

evo jedne kompletno uređene..

Auto je mrak, a bio je u dobrim rukama i došao je u dobre ruke. :hey:

Edited by Aca
Link to comment
Share on other sites

nikad neće biti smeće, to je jedan od rijetkih "pravih" auta, ali treba sve to znati poslo

Link to comment
Share on other sites

nikad neće biti smeće, to je jedan od rijetkih "pravih" auta, ali treba sve to znati poslo
Link to comment
Share on other sites

ne, i motor je bio u k....., sve slo
Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

Jos jedan GTT obavijen velom tajne. Maskirani ubojica iz sjene :ninja:

Balev, sto si to vec udario prednji branik :bigl:

Tocno tako ce i biti.. Maskirani ubojica iz sjene :bigl:

Sinoc sam ga uzeo.. a na sto mislis na braniku??

Link to comment
Share on other sites

Ove resetke izmedu maglenki si dobro razvalio :bigl: Taman za jednog malo veceg s megane-a :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ove resetke izmedu maglenki si dobro razvalio :bigl: Taman za jednog malo veceg s megane-a :laugh:

Da to je pripremljeno za IC koji dolazi.. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Moram malo.....

Balev, jesi rezao vezni lim. Cini mi se da je platio malo. Tek toliko da se upase nekakav visine cca. 18cm :fucka:

Link to comment
Share on other sites

nije mi jasno na kog misli, jer jure ima GTT i zna da je ona rupa za IC, samo se zahebava.

Nadam se :bigl:

Ko se zajebava? :??: Ova seljacina sa Kadetom jel? Pa sta on zna o gtt-u?! Do neki dan vozio Asconu B dizela... :roll:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.