Jump to content

benzinac il dizlash?


Guest Lonac

kaj vozite> benzinca il dizlasha?  

372 members have voted

  1. 1. kaj vozite> benzinca il dizlasha?

    • benzinac
      176
    • dizelash
      139


Recommended Posts

Mislim da ce benzinaca biti daleko vise, mislim da niti jedan od clanova sa starijim autom nema dizela...

Link to comment
Share on other sites

Kupio sam 5 mjeseci starog dizela za cijenu novog benzinca slicne snage. A trosi mi bar 2 litre manje, jeftinijeg goriva. Prelazim preko 20000 km godisnje, a imam i curu u Zg te idem s autom. Mislim da je jasno zasto sam uzeo dizela :)

Ponekad mi fali ono orgijanje s okretajima, ali me okretni moment bez problema razveseli :)

Link to comment
Share on other sites

benzinac je the prava stvar!!!! osim na benzinskoj, ali mojem kraju vele: penez bu, a nas ne, tak da niš od dizela....

Link to comment
Share on other sites

Uf, ja sam isto na benzincu... :)

Makar bih volio imati nekog novijeg dizela, ipak prelazim cca 20-25k km godisnje...

To je, rekao bi, vec isplativo za dizela... :zubo:

A stari vozi 1,7 DI Corsu i morem reci da to PRILICNO dobro potegne!! :hura:

Link to comment
Share on other sites

benzinac koji se danas vrtio na 6400 okretaja prstizuci audija s6 na autoputu :) istina da je audi isao 120 km/h ali bilo je gust ga prestic :bigl: nema veceg gusta nego kad pred zavoj šibeneš u ni

Edited by 6-speed
Link to comment
Share on other sites

benzinac je the prava stvar!!!! osim na benzinskoj

Potpisujem! :lool:

nemam niš protiv dizela, ali kad benzinac pusti simfoniju pogotovo na visokim okretajima... ...nezamjenjivo :hura: !

A, ako se planovi budu odvijali kako treba vozit ću se za 3,05 kn po litri :bigl:

Link to comment
Share on other sites

da elfa ali ugradnja na novi je aute je dosta skupa... i nekome tko radi manje od 20 k godisnje treba neko vrijeme da to isplati :)

ja primjerice nisam imao problema s time jer sam ga za 6 mejseci isplatio LOL

Link to comment
Share on other sites

woo ja sam imao plin u r 19 i nika problema nisam imao s njim.. savrsenstvo je taj plin za 120 kn sam radio po 400 i nesto kilometara u gradu i puno vise na otvorenoj cesti

Edited by 6-speed
Link to comment
Share on other sites

dizla (i jedva čekam da zgrabim dečkovu staru kantu od 100 benzinskih konja i u

Link to comment
Share on other sites

Benzinac.

Htio sam odmah ugraditi plin ali Renault HR i servisi onda neće priznati garanciju! Sramota... Najgore je da auto ima i tvorničku lampicu za LPG (piše GAS) i za određena tr

Link to comment
Share on other sites

Benzin, nema ljepšeg zvuka od V6 benzinca (osim V8, V12 :lool: )

Kad bih uzimao drugi auto isto benzin samo obavezno + plin.

Link to comment
Share on other sites

....benzin.....

..makar ....noviji motori dizeli..nisu više tak loši....

...ali nema meni do mog šesnajstventilca..kada se okreće...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.