Jump to content

benzinac il dizlash?


Guest Lonac

kaj vozite> benzinca il dizlasha?  

372 members have voted

  1. 1. kaj vozite> benzinca il dizlasha?

    • benzinac
      176
    • dizelash
      139


Recommended Posts

Benzinac.. i to pogotovo ako Renault počne radit nove generacije "malih" turbaka kao što je sad u ovom malom Renault-u koji je predstavljen u

Link to comment
Share on other sites

Benzin kad bih imao privatnu rafineriju, ovako dizel majka!

Link to comment
Share on other sites

Diesel, dosta se vozim 15 do 20 tkm godisnje. Racuno sam i vec mi se isplatil.

Ali stvarno ovi novi diezelasi su nekaj posebno, sto jednostavno nema veze sa starim diesel mashinama.

Bojim se Jazzie da ces se neugodno iznenadit kak taj benzinac od 100KS slabo ide u odnosu na tvoj 1.5dci

Link to comment
Share on other sites

benzinac.....nema tog gusta kad ti cujes vristanje masinice kad ga stisnes,ili kad se cajger zakuca pri saltanju u nizu.....jednog dana kad budem stariji i pametniji,onda dizelcek,i to neki velik i dugacak....

Link to comment
Share on other sites

Radije dizela nego isto brzog benzinca. :hdbg:

Potpisujem ali obratno ;)

Link to comment
Share on other sites

Bojim se Jazzie da ces se neugodno iznenadit kak taj benzinac od 100KS slabo ide u odnosu na tvoj 1.5dci

Ma vozim ja njega (kad ga dragi natanka) i u

Link to comment
Share on other sites

Ma vozim ja njega (kad ga dragi natanka) i u
Link to comment
Share on other sites

bila na tvu neka emisija o autima i bila tako isplativost dizelasa pa kazu za clio tek se isplati nakon nekih 80k km

benzin,,,benzin,,,

Link to comment
Share on other sites

U svim tim serijama uzimaju tvornicke podatke o potrosnji, te izracunavaju nakon koliko se isplati. Ali cinjenica je da u realnim uvjetima voznje, dizeli tose znatno manje od benzinaca. Pogotovo ak ose malo jace stisne gas, benzincima drasticnije raste potrosnja nego dizelasima. Cinjenica je da se dizeli isplate tek nakon nekog perioda, no IMHO, nakon manje km nego sto pokazuje izracun po tvornickim potrosnjama

Link to comment
Share on other sites

Guest prasac
:hail: Samo benzin, :bigl: a bilo je i u Auto-Klubu,što je manji auto,više kilometara,dok se isplati dizl,tak da te uštede nakon 15000 :roll::dhand:
Link to comment
Share on other sites

Nema do benzinca

Najgore mi je kad kresnem sluzbenog dizla i ono cujes raka-taka-taka

A i dizl vie nije tak jeftin ko prije, a i da dizl nema turbinu na cem smo onda

Link to comment
Share on other sites

Smiješ pitat, jednostavno je. Ako bi mi netko ponudio benzinca od 80 ks i dizela od 80 ks izabrao bih dizela.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za dizela!

Radim jako puno km tak da mi je dizel velika ušteda!

I nebi ga mjenjao za istojakog benzinca pa ni jačega!

Link to comment
Share on other sites

Guest Ljiljana
Smiješ pitat, jednostavno je. Ako bi mi netko ponudio benzinca od 80 ks i dizela od 80 ks izabrao bih dizela.

Ali ovo nije ono od gore, ovo što pišeš nije isto brzi benzinac, jer je dizel od 80 KS jači od 80 KS benzinca.

A ja sam pitala zašto bi izabrao isto brzog dizela?

Naravno da ovdi pričam o krajnjoj brzini, a ne o ubrzanju, jer je tu benzin neprikosnoven.

Btw. ka

Link to comment
Share on other sites

Ali ovo nije ono od gore, ovo što pišeš nije isto brzi benzinac, jer je dizel od 80 KS jači od 80 KS benzinca.

A ja sam pitala zašto bi izabrao isto brzog dizela?

Naravno da ovdi pričam o krajnjoj brzini, a ne o ubrzanju, jer je tu benzin neprikosnoven.

Btw. ka

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest darac

:(

Krivo sam glasao... ja procitao samo "diesel ili benzinac", pa mislio kao sto je bolje, a ne "sto vozim".... no nema veze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Naravno benzinca...

Dizlo power=meni osobno netreba jel ne putujem tako pretjerano a i sam onaj zvuk dizelaša...joj :wall::wall::wall:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.