Jump to content

R5 GTT


petak

Recommended Posts

na gtt-u je crveno na 5600,ako se ne varam.

na koliko ga vi vrtite i kako to masina podnosi?

Prva preko 7000(vise mi turnic ne pokazuje)druga do nekih 6700-6800(ponekad i druga pobjegne u 7000) treca i cetvrta do 6500.Motor podnosi super nisam sa samim motorom imao niti jedan problem(osim sto sam ga jedanput po kisi totalno prevrtio u prvoj i sastavio sam ventil sa klipom ali to je moja greska :tup: ).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ZGR5GTT

    21

  • jure

    20

  • 0-100 7,3 sec

    15

  • Coupe RS

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 7,3sec: Sto se skidanja file-a tice:

All download slots assigned to your country (Croatia) are currently in use. Please try again in a few hours or install the Megaupload Toolbar for immediate access - with the toolbar installed, there are no more slot limitations for you!

:fucka:

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

2 7,3sec: Sto se skidanja file-a tice:

:fucka:

Znas sta? Kad dodjes ovdje, ja ti to snimim na CD ili nesto tako, pa ti to ponesi i usput kad dodjes doma, posaljes u ZG, da nam se drug ne pati oko kompjutera.... :lool:

U medjuvremenu, da ne bi bilo da se*em, evo jedan snapshot...;)

Noname.jpg

Btw. znam za te njegove lude tlakove, vec sam ga pitao, al on je svakako udaren u glavu... :zubo:

Ja svog iskreno ne vrtim nikad preko 6000, nekako mi zao, ne'am pojma... :frown: a i ne cini mi se da ima nekog efekta... sta znam, kod mene je tutto completo serijski, pa valjda i ne treba....

Link to comment
Share on other sites

Spustanje je odgodjeno za proljece...;) sad je ionako na crnim celicnim felgama sa 165 zimskim gumama... :lool:

Link to comment
Share on other sites

Opet se izvlacis :laugh: Nes' ti zime ove godine :lool:

Ej u offtopicu ste...:plazi: obojica... :laugh:

Ma ne izvlacim se, trebao mi je u 10. mjesecu jos doci prijatelj iz RI i usput donijet opruge, ali nista od toga... pa svakako necu nista kupovat prije proljeca, a do onda je mozda pametnije skupit malo vise para i nabaviti citav set i to kvalitetniji... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ej u offtopicu ste...:plazi: obojica... :laugh:

Ma ne izvlacim se, trebao mi je u 10. mjesecu jos doci prijatelj iz RI i usput donijet opruge, ali nista od toga... pa svakako necu nista kupovat prije proljeca, a do onda je mozda pametnije skupit malo vise para i nabaviti citav set i to kvalitetniji... ;)

Opet se izvlacis :lool:

Ovaj topic je samo za vlasnike petica i tu mozemo offtopicarit koliko hocemo.Prije cu ja zamijenit turbinu nego sto ces ti spustit auto :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Opet se izvlacis :lool:

Prije cu ja zamijenit turbinu nego sto ces ti spustit auto :plazi:

Zamjeni ju što prije, mo

Edited by Coupe RS
Link to comment
Share on other sites

Opet se izvlacis :lool:

Ovaj topic je samo za vlasnike petica i tu mozemo offtopicarit koliko hocemo.Prije cu ja zamijenit turbinu nego sto ces ti spustit auto :plazi:

Cuj ja se izvlacim? A ko konstantno obecava da ce mu "ubrzo" petarda ic' kako treba? Pa ubrzo... pa sutra... pa cim zavrsimo ovaj jedan auto, odmah ce... evo sad... ma ubrzo.... :plazi:

Ja vala i ne ocekujem da ja spustim auto prije nego ti zamijenis turbinu... koja bi to sramota bila covjece.... :laugh: pa tek bi ti na proljece isao auto kako treba... :lool:

Uostalom, ja samo kradem te vase fazone, pa kad to sve slozim, bit cu brzi od vas.... :zubo: mozda cak i nick promjenim.... :lool:

Link to comment
Share on other sites

Cuj ja se izvlacim? A ko konstantno obecava da ce mu "ubrzo" petarda ic' kako treba? Pa ubrzo... pa sutra... pa cim zavrsimo ovaj jedan auto, odmah ce... evo sad... ma ubrzo.... :plazi:

Ja vala i ne ocekujem da ja spustim auto prije nego ti zamijenis turbinu... koja bi to sramota bila covjece.... :laugh: pa tek bi ti na proljece isao auto kako treba... :lool:

Uostalom, ja samo kradem te vase fazone, pa kad to sve slozim, bit cu brzi od vas.... :zubo: mozda cak i nick promjenim.... :lool:

Vjeruj mi da je i ovako prilicno brza i ona sada ide skoro kak treba samo sto kada ju jako cepim pocne curit ulje iz turbine(sprungirala je ali i dalje napuni 1.5 ako treba) pa dimi ispod haube ko mutava a to ne podnosim.Nisam nigdje napisao da mi auto neide kak treba samo da mi ju je glupo ovakvu ganjat da mi turbo potpuno ne eksplodira.Da tvoja petica ide ko sad moja skinula bi ti se ta apsisana boja sa auta :lool::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

kakvi ste vi fanatici...

znaci ja koji imam sporta, a gotivim gtt-a i planiram ga uzeti kada se ukaze prilika u koju ja grupu spadam :??:

sala na stranu jeste li merili neka vremena ili jos bolje probali sa cliom sportom kakav je ishod?

p.s.trenutno vozim clia,ali sam 2000godine bio vlasnik gtt-a i ostao mi je da tako kazem u srcu :bigl:

upravo zbog toga imam zelju da ga posedujem!

Edited by boko
Link to comment
Share on other sites

Ja sa svojom petardom skidam 172 jedno dvije/tri duzine auta do cca. 160km/h onda ja moram saltati 5. a sport je u najboljim okretajima u 4. i prode me ko staru kantu :laugh:. Jos trebam malo porediti AFR kad je auto u visokim okretajima (i pod punim boostom) i mislim da ce ici jos bolje. Mora :b:

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

0.8-0.9. Standard dizne.

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

0.8-0.9. Standard dizne.

jedno prakticno pitanje, tipicnog dosadnjakovica.... :bigl: Kako mjeris na kojem pritisku vozis? Jel petljas samo na wastegateu ili....?

Link to comment
Share on other sites

Ti kojemu se auto jedva razvrti do blokade nemas pravo glasa :lool:

Sta ne odes na topic di su Cliaci Sport a ne ovdje di su prave pile :laugh:

:lool::lool::lool::lool::lool:

1:0 za tebe

On me vec "muski" provozao kad sam bio u Vodicama... :lool::lool::tup::tup::tup:

Aaaaa, ne ne, ono sam je bio tek kupio....sad se to puno bolje vozi a i bolje ide nego onda. Iako ju nsam spustio ispod 15.5 na 402 metra....u subotu je opet mjerenje ali s keramikom i novim uljem koje "obećava" 2-4% više snage (LOL)....pa ćemo vidit....

Cuj ja se izvlacim? A ko konstantno obecava da ce mu "ubrzo" petarda ic' kako treba? Pa ubrzo... pa sutra... pa cim zavrsimo ovaj jedan auto, odmah ce... evo sad... ma ubrzo.... :plazi:

:plazi::plazi::plazi:

1:1

Ta petica nikako da se slo

Link to comment
Share on other sites

Ja na svoje oči vidija utrku na poljudu sa cs172. Ide petica u 3pm

CS 182 ako se ne varam (Dev)....

stvar je u tome da ja osobno ne znam za niti jednu 5icu koja je serijska dok je vecina CS-ova serijala i tu je ta razlika

Jure Gašperov se kune da je njegova serijala....ali malo previše pišti pa mislim da je isto dirana, sreli smo se jednom na cesti, nas 3 u autu (250 kg) a on sam, na braniku je i malo je br

Link to comment
Share on other sites

ali malo previše pišti pa mislim da je isto dirana

Dovoljno je da stavis gljivu umjesto serijske kutije za filter i pistati ce ko blesava.

Evo jedno pitanje vezano za petardu od wickeda. Jel istina da je on svojevremeno vozio na 2 bara :surp: :surp: :surp:

Doduse ZGR5GTT nije daleko :bigl:

2jure

to znaci da petarda dobije clia na 400m recimo?

po tome ide ispod 15sec?

slusaj. Neznam bas. Izlazna brzina na 400metara je tu negdje oko 160 a kad petica (moja) dode do te brzine CS prode pored nje ko da je parkirana. Zato nebih zelio nista tvrditi dok nemam sve crno na bijelo ;)

Link to comment
Share on other sites

Dovoljno je da stavis gljivu umjesto serijske kutije za filter i pistati ce ko blesava.

Ne znam, samo pitam....jer mi je bio iza na braniku i čulo se kroz zatvorene prozore kako iza pišti....a njegov prijatelj ka

Link to comment
Share on other sites

:lool::lool::lool:

1:0 za tebe

Aaaaa, ne ne, ono sam je bio tek kupio....sad se to puno bolje vozi a i bolje ide nego onda. Iako ju nsam spustio ispod 15.5 na 402 metra....u subotu je opet mjerenje ali s keramikom i novim uljem koje "obećava" 2-4% više snage (LOL)....pa ćemo vidit....

:plazi::plazi:

1:1

Ta petica nikako da se slo

post-1245-1166463602_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Protiv automobila koji idu 15.5 ni ne stajem jer mi se ne trosi benzin na vinogradske puzeve :plazi:

2:2

Hehe, moj vinogradski pu

Edited by Coupe RS
Link to comment
Share on other sites

0.8-0.9. Standard dizne.

jedno prakticno pitanje, tipicnog dosadnjakovica.... :bigl: Kako mjeris na kojem pritisku vozis? Jel petljas samo na wastegateu ili....?

Link to comment
Share on other sites

Petljam samo po rucici actuatora. Pritisak pretim na standardnoj boost cuki ispod RPM. 0.8-0.9bar-a ti je izmedu zadnje crtice i crvenog polja(na boost cuki).

Zasto uopce pitas kad si narucio dodatnu boost cuku a dizati pritisak ionako neces prije nego se otopi virtualni snijeg :beah:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.