Jump to content

Koliko često mjenjate ulje u autu?


Alex

Mjenjanje ulja  

299 members have voted

  1. 1. Mjenjam ulje:

    • Svakih 10.000 km
      134
    • Svakih 15.000 km
      101
    • Češće
      24
    • Rijeđe
      14


Recommended Posts

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • frenchkey

    9

  • Med0

    9

  • alokin

    9

  • borny

    8

Svakih 7500, zamjena ulja nije nikakav trosak, obzirom na "kvalitetna" goriva kao i sve ostale proizvode na nasim trzistima, cesca zamjena ulja je dobra stvar. 15000 je po EU standardima, kad gorivo bude 100% kvalitetno onda mozda toliko cekati ...

Link to comment
Share on other sites

Cini se da samo ja mjenjam na 30.000

Nemam nikakvih problema tocim gorivo gdje stignem u cemu je kvaka :??:

nisi jedini... iako se planiram prebacit na interval od nekih 20tak tisuca... radim oko 25t na godinu i to polovica otpada na duze ture po evropi i do mora svako malo... a gradska po cakovcu moze proci bez zaustavljanja :), tak da su uvjeti za mog klijaca prilicno easy... a i izbjegavam gasit auto ak stajem na minutu dvije...

Link to comment
Share on other sites

10.000 filter ulja i filter goriva.

I mene je ovaj podatak iznenadio. Ja sam "zaboravio" da postoji taj filter pa sam ga mjenjao tek nakon cca 110.000 km :tup:

Link to comment
Share on other sites

pa ja mislim da ni nema potrebe mjenjat prije nekih 60-70 tis...ak nije i to malo...mozda je pomijesao sa filterom zraka :fucka:

Link to comment
Share on other sites

pa ja mislim da ni nema potrebe mjenjat prije nekih 60-70 tis...ak nije i to malo...mozda je pomijesao sa filterom zraka :fucka:

pošto je to dizel...nije loše promjeniti i filter goriva svakih 10000km ;)

ja ga također mijenjam na 10.000 :hey:

Link to comment
Share on other sites

pošto je to dizel...nije loše promjeniti i filter goriva svakih 10000km ;)

ja ga također mijenjam na 10.000 :hey:

ajoj da DIZEL :doh:

Link to comment
Share on other sites

Filter goriva bi bas trebalo cesce mjenjat, opet napominjen "kvalitetu" goriva. Moja preporuka bi bila da se mjenja uz svaku 3u zamjenu ulja, znaci nekih 30 milja. Misli zasto stedit na necemu sto kosta 50-100kn.

2 dalibor ti si bas malo ukakio cekajuci 110k al dobro sta je tu je :)

Link to comment
Share on other sites

2 dalibor ti si bas malo ukakio cekajuci 110k al dobro sta je tu je :)

Uopće ne sumnjam u to :tup::tup: Ali eto, očitno nam benzin nije tako prljav. :laugh:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.