Jump to content

Moj Clio 16v


Shad

Recommended Posts

Evo do�lo je vrijeme da i ja malo predstavim svoje vozilo! :bigl:

Od serijske opreme auto ima ABS, električne prozore, električne retrovizore sa grijačima, centralno zaključavanje i servo, kasnije je dodan GT alarm + daljinsko zaključavanje.

Znači na autu je puno toga rađeno prije nego je do�ao do mene, neki već znaju a za ostale ovdje je popis:

Stavljeni su posebni klipovi (CPS), bregaste su Colombo & Bariani Gr.N na pocetku radene za team Lavazza-Tecno, stelajuce remenice Fly Motors, CSC 4-2-1 inox grane i kompletan inox auspuh, K&N filter u originalnoj kutiji, Magnecor kablovi za svječice, Eprom je RS sa specifikacijom za Gr.N... radilica je profilirana i balansirana, radilo se na dovodima i pumpi ulja (RS donji poklopac, tlacni zupcanici i opruga), polirani su usis i ispuh na glavi... Mjenjac je JC5 sa F7R masine ali sa kracim diferencijalom. Auto je spusten 4cm, opruge su G&M, stelajuci strut brace Sparco, prednji amortizeri Boghe a straznji reparirani DeCarbon koji su se koristili u Clio Cup-u. Prednji diskovi su Tar-Ox G88 sa Ferodo DS2500 plocicama koje su i straga. Felge su OZ Superleggera 16" sa 195/45 gumama. Zamjenjeni su i svi dijelovi prednjeg ovjesa(vilice, letva volana, poluosovine, balans itd...)

Evo i nekoliko slikica...

01prijemw4.jpg

02motor20kx5.jpg

03motor202ie6.jpg

04motorigw2.jpg

05mjenjacqm1.jpg

06granastaraks1.jpg

07grananovait5.jpg

08motorsf0.jpg

09motorunutra20gf1.jpg

10centralinaai6.jpg

11ispuhdy3.jpg

12ispuhni5.jpg

...i onda je polako počelo snje�iti ove godine i on je opet ostao u gara�i i počeli su lagani radovi na njemu...

Prvo je sve iz njega povađeno van, znači dignute su podne obloge i sa poda su sanirani svi mali tragovi gdje se naziralo da bi moglo zahrđaviti i sve je pobru�eno i nanovo pofarbano, ponovo su stavljene podloge na pod i nova izolacija...

I onda je do�ao red za srediti muziku u autu... znam da će neki reći da to nije auto za to ali jednostavno volim dobru muziku u autu pa kako je prije u njemu bila kutija, sub pojačalo i sve ostalo samo nabacano i dosta te�ko odlučio sam to malo uljep�ati, pobolj�ati zvuk i naravno, učiniti sve to zajedno malo lak�im...

Preko zime je stajao na čeličnim felgama(i čak mi se svidio sa crnim felgama :) ) a njegov set guma i felge su oprane, premazane, malo ispu�tene i stavljene doma na toplo preko zime...

Nakon toga je izvađena instrument tabla van i počeo sam raditi bijele podloge, to jo� nije gotovo ali uskoro bi i to trebalo doći na svoje... :roll:

E da, za one koji će raditi sa stakloplastikom... vjerujte uputama na kanticama... ja nisam pa sam neko naredno vrijeme bio blago o�amućen... :laugh:

E, da... to naravno jo� nije kraj tako da sve �ta će biti rađeno stavim u ovaj topic...

I �eljeo bih jo� jednom zahvaliti svima koji su mi na bilo koji način pomogli oko projekta, neću im pisati imena da nebi nekoga zaboravio ali oni će se sami prepoznati... :hey:

131bf4.jpg

132dg8.jpg

133sv7.jpg

134xu5.jpg

135to2.jpg

136av6.jpg

137nw6.jpg

138on0.jpg

139nw7.jpg

1391wc2.jpg

1392pk8.jpg

14ampsubzx7yv2.jpg

15plexibp5.jpg

16plexiqh0.jpg

17interjervq7.jpg

18rkhch4.jpg

19auticqo1.jpg

20auticwi7.jpg

21auticgc9.jpg

21auticgc9.jpg

Edited by Shad
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Shad

    111

  • ZD1400RT

    18

  • danijelzg

    15

  • MultiZD

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lijepo, samo si mogao smanjiti slike i staviti upozorenje za sve on koji su na 56K modemima! :mad:

Ovako se ne stavljaju slike na forum ;)

Link to comment
Share on other sites

Lijepo, samo si mogao smanjiti slike i staviti upozorenje za sve on koji su na 56K modemima! :mad:

Ovako se ne stavljaju slike na forum ;)

Ma za vrijeme dok sam stavljao slike sam mislio da će prikazivati umanjene... ali na kraju nije... sorry... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Clio je zvijer i po! Zanima me koliko bi pokazivao na dyno testu.

Sigurno je u

Link to comment
Share on other sites

Clio je zvijer i po! Zanima me koliko bi pokazivao na dyno testu.

Sigurno je u

Link to comment
Share on other sites

Guest sickee

Auto je ludnica.... Provozali smo se jedan krug, :trk::trk::trk: ide ko blesav!!!!!!!!!!!!!!!!! :hail:

Shad trebo si slikat pojacalo kada rade ledice.... :bigl:

Ali nema nista do DCI -a :laugh::laugh::drivar::drivar::drivar:

:hey:

Link to comment
Share on other sites

lijepo.

taman.

dobri su to autići.

al jednog dana treba nešto ovak dogradit na motor :bigl:

ovo "elba" je samo papirić koji je na otvoru turbine da neide prašina :zubo:

post-81-1173707095_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Auto je ludnica.... Provozali smo se jedan krug, :trk::trk::trk: ide ko blesav!!!!!!!!!!!!!!!!! :hail:

Shad trebo si slikat pojacalo kada rade ledice.... :bigl:

Ali nema nista do DCI -a :laugh::laugh::drivar::drivar::drivar:

:hey:

Hvala... :hey: ajde budem za vikend sliknuo kako izgleda bunker po mraku pa stavim slikicu!

lijepo.

taman.

dobri su to autići.

al jednog dana treba nešto ovak dogradit na motor :bigl:

ovo "elba" je samo papirić koji je na otvoru turbine da neide prašina :zubo:

Hehe... lijepo to izgleda... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

super odradjen projekat,kako je vec receno lep bio lep i ostao jos dugo dugo vremena...

penezicu dodajes ulje na vatru :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Koliko truda, izgubljenih zivaca i vremena... :mad: I mene zanima koji ce biti rezultati na valjcima :roll:

Link to comment
Share on other sites

Koliko truda, izgubljenih zivaca i vremena... :mad: I mene zanima koji ce biti rezultati na valjcima :roll:

vjerujem da tebe to jos najvise zanima... :zubo: clio je stvarno respect...

Link to comment
Share on other sites

Koliko truda, izgubljenih zivaca i vremena... :mad: I mene zanima koji ce biti rezultati na valjcima :roll:

Kakvi got rezultati bili vjerujem da neću biti razočaran... :)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.