Jump to content

Moj Clio 16v


Shad

Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Shad

    111

  • ZD1400RT

    18

  • danijelzg

    15

  • MultiZD

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cestitke Shad... ovo ti je najbolje doba da posjetis Umag, turisti polako odlaze... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Čovječe, gledam sliku ponovo....ne mogu vjerovat da još ima ovako dobro očuvanih ventilera u stock stanju....bar izvana tako izgleda!

Link to comment
Share on other sites

Ovako na slici mi se čini da je ventiler u odličnom stanju, felgice pogotovo! :hearts;

Link to comment
Share on other sites

Ovako na slici mi se čini da je ventiler u odličnom stanju, felgice pogotovo! :hearts;

boja slicna tvojojim felgama

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo... da stavim barem nesto nakon dugo vremena... uglavnom jutros kada sam se probudio sam imao sta vidjeti.... evo sta se desi kada se kuće ne grade kako treba pa se vjetar poigra s njima... prvo sam stavio najlon zbog kiše pa sam kasnije poslikao... uglavnom nastradao je krov, spojlerić, zadnja hauba i naravno staklo... :evil:

image018kp2.th.jpg

image019vo0.th.jpg

image021la9.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Stajao parkiran u RI ispred kuce u kojoj sam dok sam dole... i posto je nocas puhalo bacilo je salonitku u njega... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Auu... kako si mi bio napisao znao sam da nesto nije ok.

Imas li zadnje staklo?

Mora li se krov ravnati?

Bedara :tup:

Link to comment
Share on other sites

Krov ima malu točkicu, to mislim neće biti problem srediti jer nije neko veliko udubljenje, spojlerić ću srediti sa malo kita i biti će kao nov, a vrata sa staklom sam imao rezervna tako da sam to već zamijenio...

image020ky9.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo došla je zima pa počinju i radovi, slike ću stavljati kako će se raditi...

evo za sada počinjem sa malim ojačanjima i dovođenjem šasije u red, ovo je slikano mobom jer nisam imao digitalac pri ruci...

spa1306vp2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

2Shad: imas super auto i super zanimaciju.. samo polako i auto ce biti pravi sex!!

Link to comment
Share on other sites

Pa tebe uvijek strefi neki shit!!!! :tup:

Hehe, to me pogodlo drugo jutro nakon sta smo se vidjeli... biti ce da autic silno zeli to lakiranje... :laugh::tup:

2Balev: Hvala :hey:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.