Jump to content

Moj Clio 16v


Shad

Recommended Posts

Evo danas sam se malo zabavljao... nije još gotovo ali me zanima kako vam se čini... :)

bijeledf8.th.jpg

Edited by Shad
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Shad

    111

  • ZD1400RT

    18

  • danijelzg

    15

  • MultiZD

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Budem sve napisao ako uspijem srediti da lijepo svjetle po noći... prvo sam pokušavao napraviti da mi i dalje svjetle samo brojke ali neide... tako da sam počeo raditi pripremu da mi sve šta treba svijetliti prijatelj na cutter izre

Link to comment
Share on other sites

Cijenim trud i volju, a najviše od svega DIY. Samo što sam stariji to više patim od izvornog izgleda. ja sam imao u planu staviti zeleno osvjetljenje, ali shvatio sam da je serijska kombinacija nezamjenjiva. Naranđasto osvjetljenje na crnoj matt podlozi! Milina :)

U svakom slučaju svaka čast na trudu i volji da Clia prilagodiš svojim

Link to comment
Share on other sites

Cijenim trud i volju, a najviše od svega DIY. Samo što sam stariji to više patim od izvornog izgleda. ja sam imao u planu staviti zeleno osvjetljenje, ali shvatio sam da je serijska kombinacija nezamjenjiva. Naranđasto osvjetljenje na crnoj matt podlozi! Milina :)

U svakom slučaju svaka čast na trudu i volji da Clia prilagodiš svojim

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo u subotu je auto došao sa lakiranja(nakon što sam popravio mjenjač kojega je lakirer malo zablokirao :hebemu: ) i nakon šta sam mu poslo

Edited by Shad
Link to comment
Share on other sites

...

turbinacv6.th.jpg

Hm, da ovo nije zalutalo od slikanja 1.4 HDI iz 206?

A ništa, kad budem opet išao za Prezid lipo ću busom gore, maznem Clia i za Zadar! :zubo::zubo::zubo:

Link to comment
Share on other sites

Hm, da ovo nije zalutalo od slikanja 1.4 HDI iz 206?

A ništa, kad budem opet išao za Prezid lipo ću busom gore, maznem Clia i za Zadar! :zubo::zubo::zubo:

Zalutalo... evo nema je više... :)

Hvala svima! :hail:

Edited by Shad
Link to comment
Share on other sites

Shad, o ovom sam ti (ex-) ventileru pricao... :roll:

sve bih dao za ovakvog ventilera :cry:

Edited by ZD1400RT
Link to comment
Share on other sites

Zbilja lijepo izgleda... nego dali se negdje mogu naći specifikacije toga clia i još slikica? :)

Link to comment
Share on other sites

Strasan autic.....ljubav na prvi pogled......hebene fotke!!! :hail::bigl:

Link to comment
Share on other sites

Zbilja lijepo izgleda... nego dali se negdje mogu naći specifikacije toga clia i još slikica? :)

Vise manje znam sta je radeno ali cu pronaci tocne detalje kao i slike... masina je mjesavina Megane-a 2.0 i W, mjenjac je JC5 sa Megane-a 2.0, prednji ovjes je takoder mjesavina... isti cocktail kao i na tvom da budem tocan (u ovoj kombinaciji dobis kamber od -4,5

Link to comment
Share on other sites

Shad, o ovom sam ti (ex-) ventileru pricao... :roll:

:hail: Jako mi se sviđa to što je lajsna na braniku naprijed bijela a ovaj metalni dodatak crn... tako da znam šta će slijedeće lakirer raditi... u biti čim nabavim ovo metalno u sredini... Ima mo

Edited by ZD1400RT
Link to comment
Share on other sites

Shad, moraš doći na sljedeći miting, jedva čekam da vidim auto sad kad je ofarban. Urice isto mora da su mrak. Svaka čast na trudu. :klap:

Link to comment
Share on other sites

Na slijedeći se i ja nadam da ću doći, na ovaj sutra neću jer moram mijenjati kočnice itd... :(

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.