Jump to content

Twingo II RS


Guest Aki

Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 182

    24

  • DU-roller

    18

  • Dule

    15

  • Spex

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest jelac
Slabije performanse od C2 VTS-a, a i dizajn mi je na strani C2.

Ipak Renault mi je drazi od Citraca tako da bas moram birati vjerovatno bi izabrao Twingo. :)

kak slabije performanse od c2??

Link to comment
Share on other sites

kak slabije performanse od c2??

U pravu si, tu su negdje, C2 je mrvicu brzi, a Twingo ima mrvicu bolje ubrzanje. :tup:

Link to comment
Share on other sites

po meni 1.6 i 140 ks na jednu tonu mora radit puno bolja ubrzanja do 100....nedostojno imena RS

ps. vts ima 125 ks ako se ne varam a s njim ga usporedujete pa je time sve receno..... :tup:

malo sam pogresno vidio cijenu, u tom segmentu se preklapaju ali vts ima jako dobru opremu i po meni bolje izgleda.....

Edited by bad&blue
Link to comment
Share on other sites

Podcjenjujete Renault Sport odjel. Ja bih rado probao taj Twingo RS i mislim da bih s osmjehom izašao iz njega.

Ne piše vrijeme izlaska, neće brzo sigurno, ali vidim da su ziheraški odabrali ovaj K4M motor. Bio bih se kladio da će Twingo RS imati napumpani TCE ispod haube.

Link to comment
Share on other sites

ali ne mozes porec da bi twingo s ovom masinom trebao ici bolje u odnosu na vts koji na istu tezinu ima 125 ks.... 0,3 ks mi je malo s obzirom na 15 ks razlike

Link to comment
Share on other sites

ali ne mozes porec da bi twingo s ovom masinom trebao ici bolje u odnosu na vts koji na istu tezinu ima 125 ks.... 0,3 ks mi je malo s obzirom na 15 ks razlike

Nemaju identične karakteristike poput aerodinamićnosti, ukupne mase, mjenjača, motora i elektronike i još masu stvari da bi 15 ks više moralo značit i veću razliku u ubrzanju.

Nemojte sudit auto po 3-4 podatka. Nisu u Renault Sportu blesavi.

Link to comment
Share on other sites

Nije strasna cijena,perfomanse su ok

I jos kad bi izgledao bar ok(ne znam kako izgleda/kako ce izgledati) ne bi bio losa kupovina,po meni

Link to comment
Share on other sites

po meni 1.6 i 140 ks na jednu tonu mora radit puno bolja ubrzanja do 100....nedostojno imena RS

ps. vts ima 125 ks ako se ne varam a s njim ga usporedujete pa je time sve receno..... :tup:

Clio RS je sa 172/182 ks išao tek oko sekundu br

Link to comment
Share on other sites

Spex meni je bolje da je atmo,vise ce se vrtit :)

Bas me zanima na koliko mi je blokada

Ali nekako mislim da ce biti trom u nizim okretajima,pa da ce onda od 3500-4000 poceti vuci kao i svi drugi 16 ventilci

Twingo ubica! :laugh:

Mozda bi mogli Twingo II RS usporediti sa 106 Rallye-em,106 Rallye S2 kojeg ja vozim ima 1.6 8v motor i 103 konja. Do stotke dodje za 8.5 sek,a vrijeme potrebno da predje prvi kilometar je 30.0 sekundi.

Auti nisu ni priblizno isti(106 rallye nema servo,nema nista jer je drugacije koncepcijski zamisljen),ali,bar po velicini jesu pa sam eto napisao neke podatke da se vidi samo koliko su po perfomansama slicni.

Edited by danijelzg
Link to comment
Share on other sites

Guest beck`s
Nije strasna cijena,perfomanse su ok

I jos kad bi izgledao bar ok(ne znam kako izgleda/kako ce izgledati) ne bi bio losa kupovina,po meni

evo

post-1114-1180872438_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mozda bi mogli Twingo II RS usporediti sa 106 Rallye-em,106 Rallye S2 kojeg ja vozim ima 1.6 8v motor i 103 konja. Do stotke dodje za 8.5 sek,a vrijeme potrebno da predje prvi kilometar je 30.0 sekundi.

Auti nisu ni priblizno isti(106 rallye nema servo,nema nista jer je drugacije koncepcijski zamisljen),ali,bar po velicini jesu pa sam eto napisao neke podatke da se vidi samo koliko su po perfomansama slicni.

Da, ali je i 106 kakvih 100-150 kg lakši. I ipak osjetno manji.

Link to comment
Share on other sites

evo

To je 1.2 TCE s GT opremom, RS će biti još malo agresivniji (ako je za suditi po Meganeu GT i RS) ;)

Da, ali je i 106 kakvih 100-150 kg lakši. I ipak osjetno manji.

A servo i ostale stvari nema ne zbog koncepcijske nego generacijske razlike :)

Link to comment
Share on other sites

Clio RS je sa 172/182 ks išao tek oko sekundu br
Link to comment
Share on other sites

Ja sam vozio c2 i auto je mrak ali smatram da ce i twingač bit prva liga i mislim da će odlučivat nijanse, ali mi je inače twingo dra

Link to comment
Share on other sites

To je 1.2 TCE s GT opremom, RS će biti još malo agresivniji (ako je za suditi po Meganeu GT i RS) ;)

Tako je. To je GT.

Link to comment
Share on other sites

Guest beck`s
To je 1.2 TCE s GT opremom, RS će biti još malo agresivniji (ako je za suditi po Meganeu GT i RS) ;)

mogu onda jedino izbacit identicnog konceptu pa ce bit agresivniji, meni je ovo dovoljno agresivan izgled za ovo auto nevazno o kojoj se izvedbi radi! :bigl:

Edited by beck`s
Link to comment
Share on other sites

A servo i ostale stvari nema ne zbog koncepcijske nego generacijske razlike :)

Khm... ispravi me ako grijesim ali 106 S16 je imao i servo i klimu...

106 Rallye S2 ima 865 kila

No nebitno,izmedju ta dva auta je bar 10 godina razlike

Kad dolazi Twingo RS?

Link to comment
Share on other sites

Khm... ispravi me ako grijesim ali 106 S16 je imao i servo i klimu...

106 Rallye S2 ima 865 kila

No nebitno,izmedju ta dva auta je bar 10 godina razlike

Kad dolazi Twingo RS?

Predviđanja su početkom 2008.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.