Jump to content

Twingo II RS


Guest Aki

Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 182

    24

  • DU-roller

    18

  • Dule

    15

  • Spex

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Razmišljam na glas..

Bilo bi odlično da su i u stari (još uvijek aktualni model) stavili turbaka od 100 ks, imao bi iste ili slične performanse novom Twingu sa 140 ks! Omjer masa/snaga bio bi puno povoljniji!

Link to comment
Share on other sites

po tim performansama C2 vts ce zaostat puno za twingacem

a kako si dosao do tog zakljucka????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa, mislim da izgledaju čudno zato jer su u jakom kontrastu s ostatkom auta. Da su u boji auta, ne bi se toliko isticale. Iako je ovo još PS...

Link to comment
Share on other sites

to se da lagano pofarbati... 400 Hrkova... recimo... i imaš auto koji super izgleda...

Link to comment
Share on other sites

lijepo mi izgleda twingo RS, svaka čast!!!

a mislim da bi se cijena trebala kretat oko 120-130 k kn-a

Link to comment
Share on other sites

mislim da je to previše novaca, VTS-a dobiješ za nekih stotinjak tisuća

po čemu bi VTS/VTR bio bolji od Twinga RS??

treba čekat da izađe, da se vidi cijena, da se vide testovi, a vjerujem da će biti usporedba između Twinga RS i C2 VTS/VTR-a

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Kojeg VTSa dobijes za 100.000? Polovnog? :zubo:

znam da su neki kupili novog za nešto sitno iznad 100.000 ili čak ispod 100 iljada :zubo:

Link to comment
Share on other sites

po čemu bi VTS/VTR bio bolji od Twinga RS??

treba čekat da izađe, da se vidi cijena, da se vide testovi, a vjerujem da će biti usporedba između Twinga RS i C2 VTS/VTR-a

:hey:

gdje ti vidiš u mom postu bilo kakve usporedbe koji je bolji??

Link to comment
Share on other sites

znam da su neki kupili novog za nešto sitno iznad 100.000 ili čak ispod 100 iljada :zubo:

Mozda na nekim mega popustima ali osnovna cijena mu je nekih 122.000kn ;)

Link to comment
Share on other sites

jebiga, ako je cijena s popustom takva onda nema veze kolika je redovna jer citroen non stop dijeli popuste

Link to comment
Share on other sites

GT 1,2 TCE 100 dođe u SLO 11.950,00 EUR. Ubacio sam još klimu i metalik u konfigurator, drugo sve ima. To je 88.000 kn. Napominjem da je to cijena iz konfiguratora, tj. bez popusta, što je kod Renoa gotovo nemoguće.

RS ne mo

Link to comment
Share on other sites

gdje ti vidiš u mom postu bilo kakve usporedbe koji je bolji??

pa ćemu onda uzimat VTS/VTR-a, ak je twingo jeftiniji i daje više??

Link to comment
Share on other sites

ne znam, velika je razlika u cijenama između slovenije i hr, a sudeći po slikama twinga VTS mi je puno puno više fanki...

emfcit18.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm, iskreno, zanemarimo da je to Reno. Ipak rađe Twinga. Puno rađe.

Zasto prijatelju?

Samo argumentirano molit cu :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Zasto prijatelju?

Samo argumentirano molit cu :plazi:

manja cijena/bolje perfomanse :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Zna se da cijena neće otići preko VTS-a.

Sad sam umoran, a sutra ću ti sve argumentirati natanane. A onda ćeš prodati taj bijeli škart i kupiti twileta. OK. :laugh::plazi:

Link to comment
Share on other sites

Aki ti dobro znas(neki tu jos bolje) kako se da srediti VTS,ako ne vjerujes pitaj pozaricu :plazi:

Nije C2 VTS neki bog bogova... ali ne vjerujem da je Twingo RS bolji od njega dok se ne uvjerim u to.

Jedino sto vjerujem je to da ce Twingo RS imat bolju kvalitetu/zavrsnu obradu od C2 VTS-a...

Edited by danijelzg
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.