Jump to content

Twingo II RS


Guest Aki

Recommended Posts

Aki ti dobro znas(neki tu jos bolje) kako se da srediti VTS,ako ne vjerujes pitaj pozaricu :plazi:

Nije C2 VTS neki bog bogova... ali ne vjerujem da je Twingo RS bolji od njega dok se ne uvjerim u to.

Jedino sto vjerujem je to da ce Twingo RS imat bolju kvalitetu/zavrsnu obradu od C2 VTS-a...

ovdje se prića o seriala autima....

da se svaki auto srediti, samo je pitanje koliko dubok đep imaš....

Edited by Ballistix
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 182

    24

  • DU-roller

    18

  • Dule

    15

  • Spex

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije loš, nije loš ! Mislim da će bit mali auto za velike gušte.

Link to comment
Share on other sites

hvala na fotkama... nadam se da ce izaci uskoro pa da ga sredim kakav je Concept bio :) ....samo treba se strpiti jos pola godine... minimalno...

za sada su mi u igri Swift Sport ili C2 VTS ili eventualno Clio Sport 182...

Edited by sassch
Link to comment
Share on other sites

Mozda bi mogli Twingo II RS usporediti sa 106 Rallye-em,106 Rallye S2 kojeg ja vozim ima 1.6 8v motor i 103 konja. Do stotke dodje za 8.5 sek,a vrijeme potrebno da predje prvi kilometar je 30.0 sekundi.

:oo::oo::oo::oo:

nisam imao pojma da rallye ima tako dobre performanse

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Evo slika i malo teksta o Twingu RS, navodno 1.6L sa oko 125 Ks. Koliko ja razumem slovenacki, sprema se i nova turbo varijanta.

twingo sport

Izgleda bezazleno. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

A što vam se ima sviđati na mutnim slikama polu pokrivenog Twinga?

nema mi nekako dušu...:( mislim da mogu oni to i bolje.... :dobroje:

Vidjet češ mu dušu kad proleti kraj tebe... :renault:

Link to comment
Share on other sites

Obavijest:

O Twingu II RS su se u kratkom periodu otvorila 2 topica na istu temi iako je ovaj topic već postojao. Ta 2 topica su prebačena ovdje i sve nove informacije, spy slike i sl. stavljajte tu jer nema smisla da se iste rasprave i komentiranja istovremeno odvijaju u podforumima Renault, Linkovi, Multimedija, Renault Sport...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo ga gotov!

Danas u Parizu s novim bolidom F1 premijerno prikazan i Twingo RS. Ovjes gotovo identičan od 182, motor 1.598 ccm i 133 KS. Ubrzanja, maks. brzina i te

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.