Jump to content

Bregaste - teorija


Fredy

Recommended Posts

nabijem vas na vtec... vtec je hondin... koristite primjerene izraze... hint: defazer :D

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Fredy

    38

  • R5GTT

    15

  • Ballistix

    15

  • Rain

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za clanove KLUBA Cijena je 594.15 +48 eura za dostavu i to cijena ako ju kupujete od mene Reverchon-hr iz usluge kao sta kad ju kupujete kod K-tec a ostalo me neznaima.

Stvarno nisam mislio da če doč do toga ali evo nemogu vise sutijet posto "NEKO" se uzdize!!!

Mogo si jednostavno napisat da jos dajes POPUST i tocka, al ne neko se mora igrat sa MATEMATIKOM i

davat krive kalkulacije!!

Sad cu ja tebi objasnit HRVATSKU MATEMATIKU :

Ti nabavljas bregaste po cijeni od 594,15 € + 48€ prijevoz sto izadje 642.15€ pomnozeno sa 7,47

(nemoj molim te mnozit sa 7,2 jer to je kupovni a ne prodajni tecaj posto kod nas jos je uvijek KUNA!!!)

sto izadje 4777.60 kn (NEMOJ zaboravit da kod nas placas porez i na dostavu tako i na tih 48€)

sto izadje 5828,67 kn ali ni to nije sve na to moras nadodat 122,00kn otpremnicka usluga i carinsko zastupanje +PDV na uslugu,(

Link to comment
Share on other sites

E super znao sam da ce me ovo docekati.

Sad ovako nesijecam se da sam te bilo gdje prozvao u bilo kojem kontestu pa mi to pojasni mada mi nije bila namijera.

Sta se tice mene i prodaje iz usluge stvar je sljedeca:

Ponudjene bregaste ja isporucujem za 594.15 eur + 48 eur postarina sta daje 642.15 eur sta pomnozeno sa sa 7.47 daje 4796.86 KUNA i to je cijena za clana kluba njegovu

KUCNU ADRESU U HRVATSKOJ.

E sad ti reci jer ovo iz usluge ili nije a ako mozes bolje samo naprijed u tom slucaju cu ih ja kupovat od tebe za u Francusku.

Sad je taj dio rijesen a sad idemo dalje.

On je prvotno htio kupit bregaste u K-techu i to pod ovim uvijetima

post-6424-1232555686_thumb.jpg

Znaci ovo je slucaj da ih je doista kupio kod njih i onda je na to sve treba dodat onu svu tvoju matematiku.Matematiku i koliko to dodje na kraju na njegovu kucnu adresu prepustam tebi jer ja neznam Hrvatsku matematiku.

Dakle kad je on imao namijeru to tako skupo kupit kod Engleza nisi se udostojio covijeku ponudit po tvojoj super povoljnoj cijeni ?

Nazivas nas sve super prijateljima?

Pa ovo mi bas neizgleda prijateljski pustit prijatelja da potrosi toliko vise novaca a pogotovo jer ti imas u ponudi daleko povoljnije?

Ja sam barem ponudio povoljnije a zatim si ti ponudio jos povoljnije SUPER!!!!!!!!!!!

Evo sad ima nova ponuda pa ti ponudi iz usluge za SUPER prijatelje,a ja cu opet odgovorit na tu ponudu pa da vidimo dokle mozemo ic sa prijateljstvom a vijerujem da ce decki znati cijenit jer iz ovoga svega ostat ce im par stotina eur u djepu.

Forsiram privatne poruke jer prodajem iz usluge i mogu prodat kako hocu a da pritom covijeku dam stvarno ono sta zeli i da mu ostanem prijatelj jer ipak sam mu ustedio par stotina eura.

A nevidim gdje je problem sta ja covijeku ponudim istu stvar za 642.15 eur bez PDV a ti mu to ponudis 771.08 eur sa pdv.

Nevijerujem bas da ih sve toliko zanima patriotizam i placanje PDV u drzavi za kojeg ionako nisu sigurni kamo ide.

Evo za mene nema problema idemo dalje sad cu odvojit malo vremena da napisem ljudima zasto im nemogu preporuci koja je najbolja bregasta za njegov auto a ti ako si vec trgovac posten i savijestan onda isto tako sijedi pa napisi ljdima savijet za svoju robu.Nastavak sljedi?

Edited by REVERCHON
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
421 ti mogu raditi na standardnom ECU remapiranom dok navodno 428 zahtjevaju ipak SA struju jer se standard ECU nemo
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Imam malo pitanje dali je preporućljivo bregaste mejati na 1.4 16.v motoru i ako zamjenim bregaste to još nešto vuće z sobom ili može sam bregaste zamjeniti... :nezna: :nezna:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.