Jump to content

Laguna Coupe


K9K

Recommended Posts

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lagunaCoupev6

    62

  • Safrane

    25

  • rimA

    24

  • dolac

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

Strasno lijepo auto,samo da ostane izgled kao na konceptu,ali bojim se jer puno se toga mijenja kad se bude radila serijala!kao i na svakom autu...

A sta se tice motora vjerovatno sestak!

Link to comment
Share on other sites

Strasno lijepo auto,samo da ostane izgled kao na konceptu,ali bojim se jer puno se toga mijenja kad se bude radila serijala!kao i na svakom autu...

A sta se tice motora vjerovatno sestak!

Sto se tice motora, u ovom konceptu koji je predstavljen je 3.0 V6 dCi.

Link to comment
Share on other sites

Negdje sam cito 3.0V6 dci 4x4 550Nm i 286KS

Vozio sam se u laguni V6 benz ph2 i mogu rec da je onako tromije auto,osim kad si na otvorenoj cesti ali ovako za ganjanje po gradu nista posebno! Ali kod ove nove ako su tvoji podaci tocni zeko,onda je to drasticna razlika u KS i Nm! (naravno to je turbas pa je tako velik moment)

ali stajling je bez greske

Edited by eruj.hr
Link to comment
Share on other sites

Negdje sam cito 3.0V6 dci 4x4 550Nm i 286KS

Dobro si citao, 3.0 V6 dCi snage 195kW (267 KS), najveći moment 550Nm na 1,750 okretaja. Radi se o potpuno novom motoru.

Laguna Concept ima 1,685 kg i sa ovim motorom ubrzava do 100 km/h za 7 sec.

Link to comment
Share on other sites

Nemogu sada nigdje naći onaj Renaultov plan/tablicu kada će izbaciti nove modele za prodaju.

Kada bi se realno mogla ova naći u prodaji?

Nekakvo moje predviđanje cijene s nekim 2.0dCi i srednjim paketom opreme = 30.000€ ??

Link to comment
Share on other sites

7 sec?? hmm, ja sam racunal s tom snagom oko 6 :place:

Ta sekunda ti je kao presudna...bitnije je da izgleda bolje od BMW 3 Coupea. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

evo što sam na www.insidenewlaguna.com saznao.... već poznati motor, 3.0 dci nastao u suradnji nissana i renaulta, po viđenom, vrata joj se otvaraju prema gore :) (to će se vjerojatno mijenjati), auto ima Active Drive System, znački upravljanje svim kotačima (slično ko što su na honde (mislim da su integre bile u pitanju) prije ugrađivali, krajem 80 -ih), znači mrak ležanje po zavojima... i da, najbitnije, kreće u prodaju u jesen 2008. godine!

Edited by LagunaGT
Link to comment
Share on other sites

Pregledah je uzivo....vrhunski izgleda do zadnjeg detalja...najveca perverzija su vrata koja se dizu i izvrnu kao na Koengiseggu...unutra displej na centralnoj konzoli izgleda opako...pored njega komandni most Enterprisea izgleda jadno..u svakom slucaju drzimo fige da sto manje izmjena naprave..

P.S.

Morao sam sjesti u novu Lagunu (a i u clia r27:) )...odmak u kvaliteti je nevjerovatan...materijali su vrhunski...a osjecaj pravi svabofilski....sve je mekano kvalitetno i monolitno...volan je najbolji koji je Renault ikad napravio...

Link to comment
Share on other sites

Hmmm auto je meni predobar, a navodno bi ovako trebao izgledati u konačnici dakle na cesti

LINK

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.