Jump to content

Laguna Coupe


K9K

Recommended Posts

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lagunaCoupev6

    62

  • Safrane

    25

  • rimA

    24

  • dolac

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako cemo traziti dlaku u jajetu to bi po meni jedino bili farovi koji mi bas i ne sjedaju najbolje i poprilicno mi ruse liniju ali auto je stvarno prekrasan.

Link to comment
Share on other sites

kaje ekipa? je vas renault impresionirao,a? :zubo:

znao sam da dečki u renaultu znaju napraviti automobil!!

ovo je za svaku pohvalu!! :hail::hail:

video je mrak, a čak mi se i audi a5 koji mi je lijep mo

Link to comment
Share on other sites

pogledao sam filmic i mogu jos jedanput rec da prehebeno izgleda pogotovo kad izlazi prema bini... led maglenke kao kod audia, donji ogroman usis nes slicno kao peugeot,malo cudna svjetla ali sve zajedno preeeeheeebeeenaaa kombinacija.....

Link to comment
Share on other sites

Vec sam reka, auto je mhmmmm :hdbg: :yuta :drivar: Jedva cekam da vidim sta ce momci iz Dieppa da naprave, Renault Laguna coupe sport... Ufff :hail:

Link to comment
Share on other sites

Ovo stvarno izgleda prekrasno :hail: :hail: :hail:

Ako konačni proizvod bude izgledao i nudio barem 90% kao koncept svaka cijena do otprilike 45000E će kod kupaca proć.

Link to comment
Share on other sites

Ovo stvarno izgleda prekrasno :hail: :hail: :hail:

Ako konačni proizvod bude izgledao i nudio barem 90% kao koncept svaka cijena do otprilike 45000E će kod kupaca proć.

Auuuuu, daj malo smanji tu cifru do 35.000€ :bigl: i još minus Renaultovi poznati popusti i dođemo na iznos MeganaR26 :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

T-portal

Još prije smo doznali da će novi kupe biti prvi Renualtov automobil s aktivnim upravljanjem na sva četiri kotača, a sada je njemački Auto Motor und Sport izašao s podacima o pogonskoj ergeli.

Laguna Coupe koristit će dva dizelska motora V6 razvijena u suradnji s Nissanom. Oba imaju zapreminu od tri litre, jedan razvija 235, a drugi 260 KS. Najsna

Link to comment
Share on other sites

T-portal

Mislim da su pogriješili jer će i u "običnu" Lagunu ići active drive

Samo da ne ostane sve na konjima i izgledu, nego da i perfomanse budu odlične tj. više sportske.

:hearts;

da to za ADS sam i ja čuo, to bi trebala biti kao neka nadoplata! dr

Link to comment
Share on other sites

Govorka se da će cijena početi na 250000kn. Uz doplate vjerovatno +300k kn... Čujte, tak vam je to... A i ove slike što je poslao Toca sb, malo su je ubla

Link to comment
Share on other sites

ak će ovak izgledat, bit će to jedan od najljepših auteka koje je ljudsko oko ikad vidlo

prva liga

Link to comment
Share on other sites

Ako bude i ovakva u serijali kao što je Toca stavio link, biće mi :oo::hail:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.