Jump to content

Otkud vi ovdje?


Spex

Recommended Posts

I dalje mislim da je to jedan izvanredan forum. Jedan od boljih u HR.

Link to comment
Share on other sites

I jest. Ekstremni kreteni otpadnu na ovaj ili onaj način, ali jezgra sa stalnim i povremenim članovima je uvijek u prosjeku više nego ok.

Link to comment
Share on other sites

A sta cu rec kako sam dospija vamo, nista od gori navedenoga...

Prije sam imam vw pa sam bio na vw forumu, i danas ponekad odem vidit sta ima ali nisam aktivan... Onda sam kupija renola pa sam mudro zakljucio da bi moga postojat i renol forum hahahaha, i evo me...

P.s. forum je, sta se mene tice, dosta korektan, upoznao sam ekipu iz st, ugl skroz sam zadovoljan... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Vidio crnog Clia Sport davne 2005. na SR402 u Velikoj Gorici sa naljepnicom Renault kluba.

 

Tad sam bio friški vlasnik 19-ice ventilera.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Otišao na 402 street race u V.Gorici 2005. godine.  Tamo sam vidio crnog Clia RS sa naljepnicom Renault kluba i kupio od frenda R19 16V :)

Link to comment
Share on other sites

Puko si drug :) back to future, pazi da ne poremetis vremensko prostorni kontinium jerbo si postao dva ista posta u razmaku par mjeseci :) ahhhhahaa

I dalje se trazi vilica!

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

Obilazio sam razne forume (Bih, Srb, Fr, Gb) i svugdje sam mogao kao gost pregledavati forum, jedino ovdje sam mogao kao takav vidjeti samo topic "novi članovi" i ništa više.

I onda iz znatiželje, da vidim šta je tu tako specijalno da gost nemože vidit sam se ulogirao.

Sad mi je drago i nisam nikad požalio. Upoznao sam masu pravih ljudi i na svu sreću nije mi se dogodila ona "znatiželja je ubila mačku". Još sam živ i još sam tu i dobro mi je.

Nadam se i da ja vama nisam naporan.   :D   :hey:

 

E, da i moram spomenuti kada sam prvi put svojoj ženi rekao da idem na meet ST podružnice, rekla je da nisam normalan i da imam krizu srednjih godina, jer su tamo sve momci koji su vršnjaci moga sina. Ali meni je sa njima prva liga, dobra zezancija i izvanredna ekipa. Svaki put sa guštom idem na meet. Trenutno me pomlade 30-tak godina.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 8 years later...

Kupio Megana i onda proučavanje i naletio na ovaj forum.

Za sad sve 5.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

ja kupio Clio 4, naišao na ovaj forum, otvorio topic za taj auto i predstavio ga u najmanju ruku kao da nitko na ovom (khm, Renault) forumu nije nikad vidio Renault, a kamoli Clio 😁

U međuvremenu prodao Clio i prešao na Seat, ali i dalje sam rado ovdje. Ne tipkam puno, ali pročitam i ispratim podosta topica. I kad god imam neke nedoumice ili pitanje, uvijek radije pitam ovdje nego na forum.hr

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.