Jump to content

Otkud vi ovdje?


Spex

Recommended Posts

Mislim da bi ovo pitanje trebali i novi clanovi napisati prilikom predstavljanja, da vidimo kako nam funkcionira propaganda :bigl:

Eto, ja sam vidio na Hrawebu slike Jankovog auta s adresom foruma (dok je jos imao preko cijelih vrata nalju "Prvi hrvatski Renault forum") pa kad sam kupio Clia, utipkao adresu, i eto me tu :)

A vi? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam vidio nalju na Micekovom Cliu... :hey::zubo:

I odmah isti dan dosao vamo... :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Meni je frend rekao za forum i eto me..

Link to comment
Share on other sites

Meni je rekao ovaj a meni onaj ...hehehehe bas ste zakon...e a ja sam na news grupi saznao za forum...mislim da ga je tamo reklamirao X3m posto je on prvi clan i admin.

Link to comment
Share on other sites

:hm: A kaj da ja velim... :aua: mogu samo rec da se ideja rodila sasvim bezazleno na jednoj kavici kad sam tak razgovarao sa jednim frendom i dotakli se teme o autima pa auto/tuning forumima na webu pa o mom cliu pa o renaultima i tak je to krenulo...prvobitno je trebalo biti samo clio forum a evo gle sada :hdbg: sta nastane od jednog bezazlenog razgovora, kompletna Renault ergela Hrvatske a i šire... :happy::klap:
Link to comment
Share on other sites

:hm: A kaj da ja velim... :aua: mogu samo rec da se ideja rodila sasvim bezazleno na jednoj kavici kad sam tak razgovarao sa jednim frendom i dotakli se teme o autima pa auto/tuning forumima na webu pa o mom cliu pa o renaultima i tak je to krenulo...prvobitno je trebalo biti samo clio forum a evo gle sada :hdbg: sta nastane od jednog bezazlenog razgovora, kompletna Renault ergela Hrvatske a i šire... :happy::klap:

Sreca da i nije ostao samo Clio forum... :plazi:

Bilo bi bedasto za svaki afto raditi poseban forum... :tup:

Renault je Renault i to je to... :hura:

Link to comment
Share on other sites

Mene Inferno uputio pa se i ja prijavio,i nije mi zao.....

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma - ne sjećam se! Znam da sam se logirala nekad davno i onda kad sam kupila auto mi je netko na newsima predlo

Link to comment
Share on other sites

ja sam vidio na jankinjovom sportu jos dok je bio stari forum...i prvi put nisam tocno zapamtil stranicu...pa sam se vozio po gradu dok ga ponovo ne vidim pa da zapamtim :tup::tup::tup:

Link to comment
Share on other sites

olmajti gugl...

btw Spex - do ljeta ce napokon i Modus lec, pa budem valjda naljom i ja koga iz Dbk navukao... ali poznavajuci net kulturu Dubrovnika cisto sumnjam - premalo traceva!

Link to comment
Share on other sites

X3M se oglasavao na IMF-u pa svratio ;)

Istina, clanovi smo bili samo on i ja, ali eto, dosli i novi clanovi pa se prestali samo nas dvojica dopisivat ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.