Jump to content

Otkud vi ovdje?


Spex

Recommended Posts

kolega moschus me napao i reko da ce biti po glavi stanovnika ako se ne regam :tup::tup::tup::klap::klap::klap:

Link to comment
Share on other sites

kolega moschus me napao i reko da ce biti po glavi stanovnika ako se ne regam  :tup:  :tup:  :tup:  :klap:  :klap:  :klap:

<{POST_SNAPBACK}>

Ne, ne, ne! Ja sam rekao da ti se seka rega posto je auto njen, tebe nije nitko zvao! ;):zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ne, ne, ne! Ja sam rekao da ti se seka rega posto je auto njen, tebe nije nitko zvao! ;)  :zubo:

<{POST_SNAPBACK}>

znam ja da ti imas neke skrivene namjere i da si htio da seka dode :dhand::mad:

bum te zeni tuzil :zubo::lool::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

volim renault pa sam išao s frendom (ZD1400RT) na meeting u Sv Martin, dobro se proveo i odlučio se priključiti iako još nemam auto

Link to comment
Share on other sites

Apach mi je prvo naljepil flyer na šajbu, a onda me pital bi li se pridru

Edited by Myrtl
Link to comment
Share on other sites

Guest vanilija
Apach mi je prvo naljepil flyer na šajbu, a onda me pital bi li se pridru
Edited by vanilija
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast za pridruzivanje a pogotovo za povlacenje frendice, mozes ti slobodno povuci jos frendica  koliko hoces  :bigl:

<{POST_SNAPBACK}>

Ma dopelala bu ja još koju..... samo te ti Renault ne voze!

A kaj se tiće Vanilije i voznog parka..... Kangoo nas dve vozimo!

Stoga kad je KUK u akciji, nema zime i posel obavljen!

KUK = koke u Kangoo-u ;)

Link to comment
Share on other sites

na streetrace u VG sam odusevljeno gledao jankinjovog clia koji je bio cijeli izljepljen "renault-club.net" i jedva cekao doc doma da vidim sta tu ima tako zanimljivo i sad bome nezalim ni trenutka provedenog na forumu.. :hail:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
hr.rec.automobili ili neki drugi?

<{POST_SNAPBACK}>

hr.rec.automobili... Pratim grupu, iako rijetko pišem!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam vidio nalju na Rain-ovom autu još početkom ljeta, kako sam tada još vozio Toyotu Yaris, nisam pretjerano obračao pa

Link to comment
Share on other sites

sasvim slucajno, malo obilazio auto moto stranice i ugledao link na stranice alfa romeo kluba, i govorim ja sam sebi mora postojati takav klub za renaultovce, ukucao u google renault club i eto ga ja tu :)

Link to comment
Share on other sites

vidio sam naljepnicu preko jankovog clia "prvi hrvatski renault forum" ili tak nesto je pisalo.. u samop pocetku foruma..

Link to comment
Share on other sites

Bio sam svako malo na vidiauto forumu i netko je htio otvoriti temu o cliu pa su ga uputili na ovo mjesto i tako je sve pocelo!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.