Jump to content

Ulje za RS-a


ABAS1

Recommended Posts

Koje ulje koristite,marka,gustoca,s kojim ste naj zadovoljniji? Moram mjenjati na svom ulje pa da cujem vase komentare. Dvoumim se izmedju 5-40 Mobil ili Total...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    17

  • Spex

    11

  • ABAS1

    9

  • Ballistix

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

5W40 ili 5W50

Ja uzimam Motul ali je dosta skup....uzmi Elf, Aral, Midland, Mobil....

Više od brenda pazi da je propisne viskoznosti, da ga mijenjaš svakih 10000 km i da ga ima koliko treba. ;)

Link to comment
Share on other sites

Total je skup totalno... :bigl: Ali,nije mi toliko sad problem 100kn razlike,bitno mi je da valja.

Link to comment
Share on other sites

Mozda s njim manje dimi :bigl:

Al ti dimi auto???? :??:

Nije valjda....?

Link to comment
Share on other sites

Ja cu sad stavit Elfa 5w 30.U servisu su mi preporucili za sporta to pa cu ga uzeti.Bio sam uvijek na elfu i zaista nema nekih velikih razlika.Koristio sam i Castrol u starom ali sam cuo sa ovo Motul da je prva liga samo ga je malo teze za nabavit

Link to comment
Share on other sites

Ja cu sad stavit Elfa 5w 30.U servisu su mi preporucili za sporta to pa cu ga uzeti.Bio sam uvijek na elfu i zaista nema nekih velikih razlika.Koristio sam i Castrol u starom ali sam cuo sa ovo Motul da je prva liga samo ga je malo teze za nabavit

nemaš potrebe to ulje nalijevat ;)

Link to comment
Share on other sites

5w30

zasto? ja u utorak trebam na servis i nece uzeti moje ulje i uliti nego ono sto imaju u servisu. onda sam im rekla da necu ono iz onih velikih bacvi vec cu kupiti ovo po litru na sta su mi rekli da ide neki elf nesto sa s i da je 5w30. onda citam tu po forumu svi kazu 5w40. :??: :??: sta sad, zasto, tko, gdje?

Link to comment
Share on other sites

mislim da će ti trošit dosta tog ulja... a nije tako hladno da ti je potrebo takvo ulje... ako ćeš Elf, stavi rađe excelium NF 5W40 ;)

Ja sipam Motul 300V 5W40 :hey:
nema svako 200kn za litru ulja :p Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

mislim da će ti trošit dosta tog ulja... a nije tako hladno da ti je potrebo takvo ulje... ako ćeš Elf, stavi rađe excelium NF 5W40 ;)

krivo si nešto shvatio, ulje je 210 kn-a 2L, što znači da je 1L = 105 kn-a ;)

Link to comment
Share on other sites

krivo si nešto shvatio, ulje je 210 kn-a 2L, što znači da je 1L = 105 kn-a ;)

a biće... super onda... ;)

Link to comment
Share on other sites

a biće... super onda... ;)

za tih 105 kn-a i da je iste kvalitete kao i recimo ELF LDX, opet bih prije sipao motul, nego elf, barem da se mirisom napijem ( ulje miriši na kruškovac :zubo: )

ko misli da izmišljam, neka sam proba :cool:

Link to comment
Share on other sites

spin, samo pazi da ti ne daju Elf evolution sxr 5w30 jer nikako nisu ta ulja za naše motore

Link to comment
Share on other sites

( ulje miriši na kruškovac :zubo: )

dodaj onda malo mlijeka u to ulje :laugh:

naljevao sam u motor jedan motul krićavo zelene boje, mirisao je na šampon!!!!!!!!!!!! :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Britiš Petrol, Visko 5000 :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

spin, samo pazi da ti ne daju Elf evolution sxr 5w30 jer nikako nisu ta ulja za naše motore

sumnjam da bas nemaju pojma koje ulje moze ici u sporta i samo za primjer da os 300 ima u sportu 0w 30 i netrosi mu ni kapi ;)

ako ce mjenjat svakih 5-10 000 nema brige i neka ulije elfa.vidio sam ga tamo samo moram provjerit tocan naziv.ali elfa neka stavi kad ionako nepriznaju nista drugo

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.