Jump to content

1.6 16v TURBO


Brumen

Recommended Posts

Mene samo zanima jedna stvar... Eto, Demolition_Man ako mi ti u svoje ime mozes odgovoriti... Zasto kupujete "slabo" auto i odmah ga hocete "pimpati" za cifru kojom ste mogli dobiti jaci motor u novome ili neznatno staro auto koje je brze nego sto ce tvoj biti i nakon 40k kuna?

Vidim po tvojim postovima da si neovisan o izboru auta tako da mi nije jasno...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twingara

    7

  • Ballistix

    6

  • rollin

    4

  • Brumen

    4

Mislim da je zaključak ovog posta da se neisplati nadogradnja turba na ovaj motor. To da je 2.0T u pitanju dao bi ga na chip tuning i samim time došao sa 165 na cca 200ks. Hvala svima na mišljenjima. Budem na godinu skupio pare za novog megana 2009 ili čak mo
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moj prijatelj je stavio turbo na megana 2.0 150ks, to mu je radio jedan majstor za turbine u rijeci.Auto je dobio 40 ks cijena 2000 eura i ne mo

Link to comment
Share on other sites

Moj prijatelj je stavio turbo na megana 2.0 150ks, to mu je radio jedan majstor za turbine u rijeci.Auto je dobio 40 ks cijena 2000 eura i ne mo
Link to comment
Share on other sites

dali se moze zamjeniti s 1.6 16v da se ne dira elektronika getriba bla bla

ne mo

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da ti je netko reko već prije i ovo ti je najbolji i najkvalitetniji savjet koji će ti svatko predlo

Link to comment
Share on other sites

Sve je ovo u redu što se priča!

U globalu je to i izvedivo, problem je u tome što večina

Link to comment
Share on other sites

Ja kad gledam kako neki ovdje ubacuju druge motore, gule sve iz auta.. Odmah si razmisljam da si kupim 2 auta. Jedan za svaki dan, a drugi za tuning. Ako bude srece to ce u naredne 2-3 god i bit tako.

Link to comment
Share on other sites

Ja kad gledam kako neki ovdje ubacuju druge motore, gule sve iz auta.. Odmah si razmisljam da si kupim 2 auta. Jedan za svaki dan, a drugi za tuning. Ako bude srece to ce u naredne 2-3 god i bit tako.

ako mo

Link to comment
Share on other sites

Ja kad gledam kako neki ovdje ubacuju druge motore, gule sve iz auta.. Odmah si razmisljam da si kupim 2 auta. Jedan za svaki dan, a drugi za tuning. Ako bude srece to ce u naredne 2-3 god i bit tako.

Citas mi misli i namjere. :amen: Samo da bude para. Tjesi me to da twingichi nisu skupi, kao ni ono kaj mislim uguzit u njega.

Link to comment
Share on other sites

Ovak, pošto nitko od nas nadobudnih nije to napravio na renault pili, stavit ću jedan jaaako dobar how to, ali od marke koja se ne smije ovdje spominjat :oo: ...

ukratko to je otprilike to, pa ko voli nek izvoli:

conversion 56K warn...

a što je turbina i što sve ide uz nju i sa njom:

što je što...

hvala, onima koji razumiju dobronamjernu namjeru ovoga...

:hey:

edit: da ne bi bilo da se ovdje samo ljudi, odgovaraju od takovih poduhvata, peace :bigl:

Edited by malji
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.