Jump to content

Evo i mog Clio-a :)


bubi

Recommended Posts

zakon su!!! pristaju tvojoj boji auteka... mogo bi neku rundu okrenuti uskoro :)))

Link to comment
Share on other sites

bubi ajd me nesto poslusaj... SPUSTI AUTO i skini ovo CLIO POZADI :) moze slika stopki u mraku ? ocekujem slicne pa zato :) da vidim malo kako to izgleda, kad budes imao vremena naravno :D

i jos nesto... jesi ti stavio ove gumice nazad na plocu da cuvaju gepek kad spustis ?

Edited by neeksa
Link to comment
Share on other sites

Bude slika lampi sutra, ne spustam ga , bit ce prenizak. Sad je iza prednjeg kotaca 15cm. Ako budem spustao ic ce -30mm maks

Clio necu skidat jer onda djeluje prazno, vec sam to probao crtat u photoshopu. A gumice, ne kuzim na sta mislis. Na vratima od gepeka imaju one dvije gume sto se naslone na policu.

Link to comment
Share on other sites

super su lampe, moram i sebi takve nabavit :D :D

nemoj ga spuštat, nemoj ih slušat, dovoljno je nizak sam po sebi

:D :D

Link to comment
Share on other sites

Valjda jesam, nije mi jos uvijek pretjerano jasno na sta mislis :nezna:

Prvo idu distance na njega, onda cu razmisljat o spustanju.. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Evo par friskih slicica :hey:

post-2198-1241606723_thumb.jpg post-2198-1241606851_thumb.jpg post-2198-1241607014_thumb.jpg

post-2198-1241606896_thumb.jpg post-2198-1241607136_thumb.jpg

Stavio i neko pojacalo, pa onda pali i novi zvucnici, uglavnom zadovoljan, svira prilicno glasnije nego sam radio :D :D (ako trosistemca brojim kao tri, onda je sad 14 zvucnika inside :piju: )

post-2198-1241607072_thumb.jpg post-2198-1241607176_thumb.jpg

Edited by bubi
Link to comment
Share on other sites

zadnje lampe mi se sviđaju! samo mi nije jasno zasto ti je prednja tablica na plasticnom nosacu a zadnja na inoxu :D

Link to comment
Share on other sites

zadnje lampe mi se sviđaju! samo mi nije jasno zasto ti je prednja tablica na plasticnom nosacu a zadnja na inoxu :D

moraju ovi forumasi trazit dlaku u jajetu :D super autic!

Link to comment
Share on other sites

fino, fino, dobro izgleda. i mene zanima ovo s nosacima :)

Link to comment
Share on other sites

:klap: odlicno ti autic izgleda, sviđa mi se rješenje za ugradnju pojacala, bas cu probat kod sebe tako nesto slozit.

kako si pricvrstio nosace na koje je zašarafljeno pojacalo?

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, prednji okvir tablice je crni iz jednostavnog razloga sto bolje izgleda od srebrnog naprijed. Sa srebrnim okvirom tablica izgleda sira i ruzno mi izgleda naprijed jer nema nista drugo krom, a otraga mi se uklopila. A i prednji okvir je unique, vlastita izrada :bigl: :bigl:

to ivana19: ma sav je na gazdu :laugh:

to tuneman: Nosac za pojacalo je zasarafljen u pod i gore na bok, evo slika:

post-2198-1241734873_thumb.jpg post-2198-1241734983_thumb.jpg

Edited by bubi
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Super mashinica, samo kad vec toliko ulazes u njega daj

+2'' na feluge

15 mm distance

-30mm u zemlju

Po meni ce biti cista 10-ka

Link to comment
Share on other sites

ma samo da ga spusti i preheben bi bio... ajd dobro, ni distance nebi bile visak :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Autić je mrak! Spuštanje....ne bi škodilo :hey:

Edited by leka146
Link to comment
Share on other sites

clio izgleda odlicno...pregledao sam temu...super je...

jako su mu dobri farovi straznji, a zvuk je stvarno kao neki boxer :D

Link to comment
Share on other sites

odlično zgleda, samo ja mislim da bi još bolje zgledo (hehe) da frkneš ovaj krom okvir iza i crnu naprijed, pa samo nalijepiš tablicu jer je auto mega-mračan-i-crn, a ova krom tako ubija oko em sjajem, em zaobljenim kutevima.

imho naravno... probaj skinut, pa poslikaj i usporedi sa gornjom slikom guzice, siguran sam da će bolje zgledat.

Link to comment
Share on other sites

super izgleda, samo gewinde moje, blatobrani moji uži i moj branik i odličan bi bio :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Clio bio malo u shumi :bigl:

(tu West ne moze doc :laugh: :laugh: )

post-2198-1248427063_thumb.jpg post-2198-1248427069_thumb.jpg

post-2198-1248427075_thumb.jpg post-2198-1248427213_thumb.jpg

Edited by bubi
Link to comment
Share on other sites

5min šerafljenja po gewindama i West može na autocross :plazi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.