Jump to content

Evo i mog Clio-a :)


bubi

Recommended Posts

Jeben autic, imamo istu boju ak nis... Moj je 5 vrata al jos gore dci i to 70 ks... Nego daj ti meni reci kolko ti je teska polica za zvucnike sto si radio i kolko si dao za maskice od sporta?

Link to comment
Share on other sites

Hm, polica sama po sebi nije teska, mozda malo teza od originalne, al zvucnici su dosta teski. Stavio sam s donje strane police pojacanje tak da drzi zasad dobro.

Maske kod Hansa 510kn :hey:

Btw. zaboravio napisati, montiran xenon :bigl: , al ak pregori koja zarulja bit cu lagano loooood jer treba pola auta rastavit da se promijeni. Da bi se ustekale sijalice treba skinut prvo unutarnje plastike blatobrana, pa zastitu motora odozdo, pa tek onda branik. Kad se to napravi onda je lako skinut far i ustekat sijalicu. S obicnim zaruljama nije bed, prilicno je tijesno, al moze se bez puno rastavljanja promijeniti (kutija akumulatora i akumulator), kod xenona je problem zbog zice sa zarulje. Da bi se ustekala, treba skinut onu kopcu sto drzi sijalicu, a jednostavno je pretijesno da se vrati nazad dok se sve gore navedeno ne poskida. :tup:

Inace svjetlom preeezadovoljan, kupio od Jere-ta 8000k, i nije uopce plavo kao sto su svi tvrdili. Sam far kad se pogleda direktno daje potpuno bijelu svjetlost, dok na cesti baca plavkasto. Razlika u odnosu na serijske farove je ogromna.

Stavim fotke kad uslikam.

Edited by bubi
Link to comment
Share on other sites

Ok, popodne kad dodem doma poslikam ;)

Link to comment
Share on other sites

autek je super! Moj je isti samo imam manje opreme. Daj mi reci di si kupio krovni spojler i maskice od RS? Kod štarkelja je spojler 1700Kn i to bez lakiranja. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Spojler je narucen u salonu skupa s ostalom opremom, maske Hans

P.S. stavim slike spojlera za koji sat

Link to comment
Share on other sites

Evo slike spojlera:

post-2198-1216317584_thumb.jpg

post-2198-1216317633_thumb.jpg

post-2198-1216317764_thumb.jpg

post-2198-1216317805_thumb.jpg

post-2198-1216317903_thumb.jpg

Tu sam montirao xenon balaste:

post-2198-1216317923_thumb.jpg

post-2198-1216317988_thumb.jpg

post-2198-1216317699_thumb.jpg

Edited by bubi
Link to comment
Share on other sites

hehe ... super ti je autic ... jos malo pa je vanjski look tu negdje kao moj :D hehe ... samo sto su meni branici drugaciji :D

uskoro u projektima ... cekam body kit (: pa kontam uraditi isto kao ti sa ovim auspuhom pozadi... jesi razmisljao i ovo CLIO da skines i kockicu u baklavi na gepeku da lakiras u boju auta... jeste da je detalj... al je super vjeruj mi ... imamo spojler, RS mrezice... xenon je extra stvar na ovim farovima zaista ;)

samo jos jedno pitanjce... koliki je precnik na auspuhu?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Stigao Clio s mora, pa da stavim koju fotku frisku poslije pranja :)

Prosjecna potrosnja do Novalje i nazad starom cestom s nas cetvero i punim autom 7.2l, ja zadovoljan :bigl:

Clio i Megy u pozadini:

post-2198-1218362672_thumb.jpg post-2198-1218362805_thumb.jpg post-2198-1218362860_thumb.jpg

Xenon

post-2198-1218362916_thumb.jpg

post-2198-1218362968_thumb.jpg

Razlika u boji xenon i maglenke

post-2198-1218363028_thumb.jpg post-2198-1218363062_thumb.jpg

Stavio nalju otraga :bigl:

post-2198-1218363127_thumb.jpg

Novi fancy privjesak :bigl:post-2198-1218363165_thumb.jpg

post-2198-1218363259_thumb.jpg

Jedna umjetnicka za kraj :tup:

post-2198-1218363320_thumb.jpg

Edited by bubi
Link to comment
Share on other sites

odlicno izgleda auto!!! meni su jedino malo pragovi cudni... al to sam samo ja... ne volim ih bas... al ostalo je odlicno odradjeno... nego, osim spustanja, preporucujem distance od cca 15mm... kotaci ce biti skoro u ravnini s karoserijom, a nidgje nebu strugalo... u kombinaciji sa spustanjem dobijes progleto agresivniji i misicaviji auto...

jes ti to chipnuo mozda??

Link to comment
Share on other sites

O distancama i ja razmisljam, vjerovatno cu ih i stavit. Spustanje zasad nije jos u planu , al vidjet cemo.

Nisam zasad chipao , al mislim da kod nas nema jos nikog ko to moze kvalitetno napravit na TCE-u.

Prvo sad na redu je zatamnjivanje stakala :bigl:

Edited by bubi
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ej molim te bis mogao napisat kataloski broj od ove plocice na volanu i zadnjeg spojlera.

Link to comment
Share on other sites

Spojler ne znam kataloski jer sam ga narucio uz auto , a oznaka na volanu je:

82 00 749 306

Edited by bubi
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Evo jedna nocna iznutra:

post-2198-1221858080_thumb.jpg

:hey:

Edited by bubi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Forge SPLT-R Valve Blow off, narucio ga iz Engleske, sa postarinom 1140kn ukupno (u Gabreku 1960kn).

Upravo ga montirao :bigl: i zadovoljan sam , jaako. Montaza jednostavna, malo me namucio dok sam nariktao tvrdocu, al sad je ok.

Imam osjecaj kao da sporije padaju okretaji kad saltam, al mozda mi se cini.

Edited by bubi
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.