Jump to content

Evo i mog Clio-a :)


bubi

Recommended Posts

filmic filmic :laugh:

edit: koja je to oprema da mozes dobit farove s lecom na 1.2TCE ... kod nas se nemoze narucit, jedino na dci :frown:

Edited by newbie
Link to comment
Share on other sites

Auto je po narudzbi bio, pocetna oprema Exception, filmic bude cim smislim kak da snimim to :D

Link to comment
Share on other sites

mobitel fotić kamera ima puno načina :lool: :lool: :lool:

ajde sad ćemo te tlačit dok ne staviš filmić

odi snimaj

Edited by tomo28
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jako dobro, samo ove lampe su ti loše totalno, puno bolje bi ti stajale obične bez projektora... dam ti ja svoje za te tvoje, meni nije izgled lampi bitan.... :D :D :D :D

jesi bov uzeo preko e-gaya ili? carina?

Edited by West
Link to comment
Share on other sites

jako dobro, samo ove lampe su ti loše totalno, puno bolje bi ti stajale obične bez projektora... dam ti ja svoje za te tvoje, meni nije izgled lampi bitan.... :D :D :D :D

jesi bov uzeo preko e-gaya ili? carina?

:laugh:

Preko egaya uzeo da, Gabrek trazi samo 800 kuna vise LOL, dosao za 4 dana, to je bucnooo jaaaako, nes me ljudi cudno gledaju po gradu :bigl:

btw. tebe znam s CF-a, ja sam desert.cobra tamo :hey:

komande za radio iza volana ti ne rade sa ovim HU jel?

Ne rade, mogu ako stavis adapter koji dode tu mač. Vec sam se navikao na ovo, taman kad mi je ruka na mjenjacu prstima stiscem gumbice, tak da sam odustao od komanda na volanu. :dobroje:

Edited by bubi
Link to comment
Share on other sites

Inače,auto je izvrstan-dodataka ni puno ni malo,taman.....

Samo nemoj sad neke nalje počet lijepit... :respect:

Zanima me-jel postoji razlika u širini prednji blatobrana kod pojedinih modela?Nešto mi to kod tebe dosta široko,a budući da ću i ja vjerovatno ići na isti model....jel to samo ovako na fotkama izgleda prošireno ili ima razlike?

Link to comment
Share on other sites

Pojler je dosta slican kao i Ellia motorsport-ov ali ovaj je tri puta jeftiniji. Vidio sam da ga Englezi stavljaju dosta. Cijena mu je u Renaulta oko 850Kn + lakiranje ( oko pola sata uzimaju = max 300Kn ) i montaza ( oko po stat =max100 Kn).

Mislim da su mi rekli cijenu za sve oko 1150Kn ...

2Bubi: Sjecas se PM-a za spojler? Vidis da ima mnogo interesanata, a slika je bilo malo. Svako velika HVALA na slijama...

Link to comment
Share on other sites

Inače,auto je izvrstan-dodataka ni puno ni malo,taman.....

Samo nemoj sad neke nalje počet lijepit... :respect:

Zanima me-jel postoji razlika u širini prednji blatobrana kod pojedinih modela?Nešto mi to kod tebe dosta široko,a budući da ću i ja vjerovatno ići na isti model....jel to samo ovako na fotkama izgleda prošireno ili ima razlike?

Kad se naruci 16" felge, dolaze malo siri blatobrani (ne kao na rs-u al siri od standardnih) i diskovi otraga. Osim nalje kluba drugih nece biti..

:hey:

2Bubi: Sjecas se PM-a za spojler? Vidis da ima mnogo interesanata, a slika je bilo malo. Svako velika HVALA na slijama...

Nema na cemu :hey:

Edited by bubi
Link to comment
Share on other sites

daj malo poslikaj kako si montirao BOV. pretpostavljam da se spaja na onu cijev koja ide od turbine, a ona koja ide kao prema akumulatoru se zablindira? čime si ju blindirao? jel BOV dvoklipni ili jednoklipni?

Link to comment
Share on other sites

evo,imaš čestitke i od mene za sve što si dosad napravio... daj mi reci koliko te koštao xenon? ja tra

Link to comment
Share on other sites

daj malo poslikaj kako si montirao BOV. pretpostavljam da se spaja na onu cijev koja ide od turbine, a ona koja ide kao prema akumulatoru se zablindira? čime si ju blindirao? jel BOV dvoklipni ili jednoklipni?

Sutra ti poslikam. Nista se ne blindira, sve spojeno kao i prije, samo se BOV okrece naopako od tvornickog. Inace BOV je Forge SPLTR, bas predviden za Clio TCE.

Evo imas tu i sliku i upute za montazu:

http://www.forgemotorsport.co.uk/content.a...oduct=FMDVSPLTR

evo,imaš čestitke i od mene za sve što si dosad napravio... daj mi reci koliko te koštao xenon? ja tra
Link to comment
Share on other sites

Evo za Antishu Pioneer 131C prednji sistemi, nadam se da ce pomoci :hey:

Link to comment
Share on other sites

Evo za Antishu Pioneer 131C prednji sistemi, nadam se da ce pomoci :hey:

malo mi se celav cini zvuk al to je mozda do nacina snimanja

Link to comment
Share on other sites

malo mi se celav cini zvuk al to je mozda do nacina snimanja

Ma sve zvuci mekano, fotic nije bas neki predobar za lovit baseve , cuje se bolje u par navrata kad sam ga primaknuo zvucnicima. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Evo konacno slika i snimka blow off-a :bigl:

Skinuo sam onu plasticnu cijev za dovod zraka da se bolje vidi:

post-2198-1225564195_thumb.jpg post-2198-1225564298_thumb.jpg

Video:

:hey:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nisam nigdje stavio slike police nakon tapeciranja, pa evo tu:

post-2198-1228078937_thumb.jpg post-2198-1228078974_thumb.jpg

Koja od Megane-a (nevjerovatno stedljiv autic, prezadovoljan :) ) :

post-2198-1228079076_thumb.jpg post-2198-1228079144_thumb.jpg

Malo isprobavao fotic :D :D

post-2198-1228079807_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, koji susjed, to moja trava, to mi bonsai ljulj :laugh:

Auto ce dolje na proljece najvjerovatnije (ak se ne predomislim do tad) : :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jucer obavljen prvi servis. Izmjenjeni svi filteri, ulje, i prednje pločice jer su bile gotove. Nakon promjene ulja, prilicno je zivnuo i puno je tiši. Ukupan ceh 1620kn.

Jurimo dalje :hey:

Link to comment
Share on other sites

Jucer obavljen prvi servis. Izmjenjeni svi filteri, ulje, i prednje pločice jer su bile gotove. Nakon promjene ulja, prilicno je zivnuo i puno je tiši. Ukupan ceh 1620kn.

Jurimo dalje :hey:

tom se i ja nadam da će bit tiši jer motor baš čudno štekće i lupa, ccc

Link to comment
Share on other sites

To je do ulja. Sad je opet onak tih ko kad je bio nov. Kad stanem na semaforu ne cuje se na leru nista.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Montirane nove zadnje lampe :bigl:

Slikano mobom i prljav je auto, al vidi se o cem se radi. Bit ce boljih fotki kad ga operem..

post-2198-1235651949_thumb.jpg post-2198-1235651972_thumb.jpg post-2198-1235651994_thumb.jpg

Edited by bubi
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.